Sháníte nejvýhodnější leteckou jízdenku?

Andorra Průsmyk Coll d'Ordino

Ubytování Andorra Průsmyk Coll d'Ordino


Andorra je známá především jako daňový ráj a oblíbená destinace pro lyžaře, ale má také mnoho dalších atrakcí, které stojí za to objevit. Jednou z nich je i nádherné ubytování v průsmyku Coll d'Ordino.

Průsmyk Coll d'Ordino se nachází ve východní části Andorry, nedaleko města Ordino. Tento průsmyk je oblíbeným místem pro ty, kteří hledají klid a relaxaci, díky své nádherné přírodě a fantastickým výhledům.

Nabídka ubytování v průsmyku Coll d'Ordino je rozmanitá a splní očekávání každého hosta. Zde najdete luxusní hotely včetně wellness center a lázní, které vás zahřejí a uvolní po náročném dni stráveném na svazích. Existují také menší rodinné hotely, které nabízejí pohodlné a útulné pokoje s výhledem na okolní hory.

Pro ty, kteří preferují přírodní prostředí, jsou zde také možnosti kempování a pobytu v chatách. Tato ubytování vám umožní být co nejblíže přírodě, ať už ve stanu nebo v chatě s výhledem na okolní hory a údolí.

V průsmyku Coll d'Ordino je také možné najít apartmány k pronájmu, které jsou vhodné pro delší pobyty nebo pro ty, kteří preferují vlastní kuchyňku a větší soukromí. Tyto apartmány jsou vybaveny základním zařízením a nabízejí pohodlné spaní a odpočinek po dlouhém dni stráveném objevováním Andorry.

Všem těmto typům ubytování je společné jedno - nádherné prostředí, ve kterém se nacházejí. Průsmyk Coll d'Ordino je obklopen národním parkem, kde se ve volné přírodě můžete těšit na pěší turistiku, horské cyklistiky a další outdoorové aktivity. Není nic lepšího, než se probudit s výhledem na zasněžené vrcholky hor a zažít klid a pokoj, který průsmyk Coll d'Ordino nabízí.

Navíc se průsmyk nachází nedaleko od lyžařských středisek Andorry, takže pokud se chcete vydat na svahy, nemusíte daleko cestovat. Toto místo tedy nabízí ideální kombinaci klidného prostředí a možnosti lyžování.

Pokud plánujete návštěvu Andorry a hledáte ubytování, nezapomeňte zvážit průsmyk Coll d'Ordino. Bez ohledu na to, zda si vyberete luxusní hotel, rodinný penzion, kemp nebo apartmán, budete mít jedinečnou příležitost prozkoumat toto malebné místo a užít si klid a relaxaci uprostřed krásné přírody.


Počasí Andorra Průsmyk Coll d'Ordino


Andorra se může pyšnit krásným horským klimatem díky své poloze v Pyrenejích. Jedním z nejvýznamnějších průsmyků v této oblasti je průsmyk Coll d'Ordino.

Průsmyk Coll d'Ordino se nachází v severní části Andorry a spojuje vesnice Ordino na jihu s vesnicí La Massana na severu. Tento průsmyk se nachází ve výši 1 980 metrů nad mořem a nabízí jedinečný výhled na okolní horské štíty a údolí.

Počasí v průsmyku Coll d'Ordino je ovlivněno jeho horskou polohou. V zimě zde panují mírně chladné teploty s průměrnými maximálními teplotami kolem 6 °C a průměrnými minimálními teplotami kolem -4 °C. Díky své poloze na severní straně Pyrenejí zde často napadá sněhová pokrývka, což umožňuje provoz několika lyžařských středisek v okolí průsmyku.

V létě je počasí v průsmyku Coll d'Ordino příjemné a mírně teplé. Průměrné maximální teploty se pohybují kolem 22 °C a průměrné minimální teploty kolem 12 °C. Je zde časté slunečné počasí a nádherné modré nebe, které přitahuje turisty z celého světa.

Průsmyk Coll d'Ordino je také známý svými častými srážkami, zejména v zimě a na jaře. Průměrné srážky dosahují přibližně 1200 mm ročně, což umožňuje, aby okolní horské rostliny a zvířata prosperovaly.

Tato oblast je oblíbeným cílem turistů, zvláště těch, kteří mají rádi přírodu a horské aktivity. Průsmyk Coll d'Ordino nabízí mnoho možností pro turisty, jako je pěší turistika, horská cyklistika, jízda na koni a jiné venkovní aktivity. Místní turistické agentury také nabízejí různé exkurze a výlety, které umožňují návštěvníkům objevovat krásy tohoto regionu.

Zkrátka, průsmyk Coll d'Ordino je nejen důležitou spojnicí mezi dvěma vesnicemi v Andoře, ale také překrásným místem s úchvatným počasím a malebným výhledem na horizont. Ať už jste nadšený horolezec, milovník přírody nebo jen hledáte klidný a krásný prostor pro relaxaci, průsmyk Coll d'Ordino by mohl být pro vás to pravé místo.


Letenka Andorra Průsmyk Coll d'Ordino


Andorra je známá svou malebnou krajinou a horskými průsmyky, které nabízejí nezapomenutelný zážitek turistům z celého světa. Jedním z těchto fascinujících průsmyků je Coll d'Ordino, který je známý svou malebnou krásou a stoupajícími horami, které okolí Andorry obklopují. A pokud hledáte adrenalinovou zábavu, letenka nad tímto průsmykem je tím nejlepším způsobem, jak prozkoumat tuto jedinečnou lokalitu.

Coll d'Ordino se nachází ve východní části Andorry a spojuje obce La Massana a Ordino. Je to průsmyk, který je známý svou náročností, ale také krásným výhledem na okolní hory a údolí. Na letu nad tímto průsmykem si můžete vychutnat panoramatický výhled na překrásnou přírodu Andorského horského masivu.

Letenka nad Coll d'Ordino je jedinečným zážitkem, který vám umožní obdivovat tuto nádhernou krajinu z úplně nové perspektivy. Pocit volnosti a vzrušení, které zažijete během letu, bude nezapomenutelný. Letenka vám poskytne příležitost vidět nádherné horské vrcholy, divoké řeky a zelené lesy, které tvoří přirozené okolí Coll d'Ordino. Můžete tímto způsobem objevit Andoru ve své kráse a zároveň si užívat vzrušení, které vám nabízí let nad tímto malebným průsmykem.

Pro ty, kteří hledají dobrodružství, je tu také možnost vyzkoušet si paragliding nebo deltové létání nad Coll d'Ordino. Tyto sporty vám umožní prozkoumat tento fantastický průsmyk z blízka a zažít vzdušné dobrodružství, které si budete pamatovat po celý život. Při těchto aktivitách se budete cítit jako pták, který se vznáší nad údolím a obdivuje krásu Andorskieho kraje.

Ať už se rozhodnete pro letenku nebo adrenalinové sporty nad Coll d'Ordino, nezapomeňte si s sebou vzít fotoaparát, abyste mohli zachytit tyto úchvatné okamžiky. Fotografie zákoutí Andory, které vám poskytne při letu nad průsmykem, budou skvělým připomenutím vašeho nezapomenutelného dobrodružství.

Ať už jste dobrodruh nebo milovník přírody, letenka nad Coll d'Ordino je jedinečným zážitkem, který byste neměli vynechat při návštěvě Andorry. Získejte ptačí perspektivu a podívejte se na Andorsko z úplně nového úhlu pohledu. Nechte se unést krásou přírodních scenérií a užijte si vzrušení, které nabízí letenka nad jedním z nejkrásnějších průsmyků na světě - Coll d'Ordino.


Dovolená Andorra Průsmyk Coll d'Ordino


Andorra, malá země v Pyrenejích, je pro mnoho turistů oblíbeným cílem pro zimní a letní dovolenou. Průsmyk Coll d'Ordino se nachází v nadmořské výšce 1980 metrů nad mořem a nabízí nádherné výhledy na okolní hory a přírodu.

Průsmyk Coll d'Ordino je nejen krásným místem, kde se můžete projít a užít si své volné chvíle, ale také významnou dopravní spojnicí mezi dvěma částmi Andorry - Ordino a Canillo. Pro turisty, kteří chtějí objevovat okolní přírodu, je to ideální místo k vycházkám a turistice.

V létě můžete v Průsmyku Coll d'Ordino využít mnoho emocionálních aktivit. Existují zde trasy pro horská kola a pro pěší turistiku. Pokud máte tak rádi outdoorové aktivity, můžete vyzkoušet také bungee jumping a vysokohorskou turistiku. Průsmyk je také oblíbeným místem pro paragliding a hanggliding.

Pro turisty, kteří navštíví Andorru během zimního období, bude Průsmyk Coll d'Ordino ideální volbou. Nachází se zde lyžařské středisko Ordino-Arcalis, které je perfektním místem pro všechny milovníky zimních sportů. Lyžařské středisko nabízí 30 lyžařských tratí a skvělé podmínky pro snowboarding.

Další aktivitou, kterou můžete v průsmyku Coll d'Ordino vyzkoušet, je prohlídka Andorrského národního parku. Je to nejen nádherné místo s výhledy na okolní hory, ale také ideální místo pro turisty, kteří si chtějí užít přírodu a prozkoumat okolí Andorry.

Kromě toho jsou v Průsmyku Coll d'Ordino k dispozici různé restaurace a bary, které vám nabídnou chutná jídla a pití. I když se Průsmyk Coll d'Ordino nachází v nadmořské výšce téměř 2000 metrů, můžete si zde užít teplé a pohodlné prostředí.

Celkově lze říci, že Průsmyk Coll d'Ordino je ideálním místem pro turisty, kteří chtějí navštívit Andorru a prozkoumat její přírodu a okolní hory. Můžete si zde užít širokou škálu aktivit pro každou roční dobu a pro všechny věkové kategorie. Zajisté si zde užijete svou dovolenou a vrátíte se sem znovu a znovu.


Nejčastější dotazy a odpovědi Andorra Průsmyk Coll d'Ordino


1. Jaký je název tohoto průsmyku a kde se nachází?
- Průsmyk se jmenuje Coll d'Ordino a nachází se v Andoře.

2. Jaká je výška průsmyku Coll d'Ordino?
- Průsmyk Coll d'Ordino se nachází ve výšce 1 980 metrů nad mořem.

3. Jaká je délka průsmyku a kolik trvá cesta přes něj?
- Průsmyk Coll d'Ordino má délku asi 7 kilometrů a trvá přibližně 15 minut projet se přes něj.

4. Jsou na průsmyku Coll d'Ordino nějaká omezení nebo zpoplatnění?
- Pro osobní vozidla není na průsmyku Coll d'Ordino žádné zpoplatnění ani omezení.

5. Jaké aktivity nebo turistické atrakce jsou v okolí průsmyku Coll d'Ordino?
- V okolí průsmyku Coll d'Ordino můžete podniknout různé outdoorové aktivity, jako je pěší turistika, horské cyklistiky nebo jízda na horských kolech. Nachází se zde také několik lyžařských středisek.

6. Jaké je klima v okolí průsmyku Coll d'Ordino?
- V okolí průsmyku Coll d'Ordino panuje horské podnebí s chladnými zimami a mírnými léty. Na jaře a na podzim zde může být proměnlivé počasí s častými srážkami.

7. Kdy je ideální doba na návštěvu průsmyku Coll d'Ordino?
- Průsmyk Coll d'Ordino je možné navštívit po celý rok. V létě je vhodný pro outdoorové aktivity a turistiku, v zimě je oblíbený pro lyžování a snowboarding.

8. Jaké jsou výhledy z průsmyku Coll d'Ordino?
- Z průsmyku Coll d'Ordino si můžete vychutnat nádherné výhledy na okolní hory a údolí. Výhledy jsou obzvláště krásné za dobrého počasí.

9. Existují nějaké občerstvení nebo restaurace v okolí průsmyku Coll d'Ordino?
- Ano, v okolí průsmyku Coll d'Ordino jsou nějaké restaurace a občerstvení, kde si můžete dát jídlo a pití.

10. Jak daleko je průsmyk Coll d'Ordino od hlavního města Andorry La Velly?
- Průsmyk Coll d'Ordino je asi 10 kilometrů vzdálen od hlavního města Andorry La Velly.


Největší online sortiment letenek

Záruka nejnižší ceny

Výhodné ceny letenek

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Objevit letenky