Sháníte nejvýhodnější leteckou jízdenku?

Austrálie Magnetic Island (Queensland)

Letenka Austrálie Magnetic Island (Queensland)


Austrálie je ohromující země, nabízející cestovatelům neuvěřitelné zážitky na každém kroku. Pokud hledáte jedinečné místo k návštěvě, určitě nevynechejte Magnetic Island v Queenslandu. Tento úchvatný ostrov nabízí nádhernou přírodu, množství zvířat, bohatou historii a mnoho aktivit pro turisty.

Jednou z největších výhod tohoto ostrova je, že se k němu dá dostat letením z mnoha různých míst. Letenky do Austrálie nejsou nijak levné, avšak stojí za to udělat si cestu na tento fantastický ostrov. Letenky na Magnetic Island si můžete rezervovat z měst jako je Sydney, Melbourne, Brisbane nebo Cairns.

Jakmile přistanete v Brisbaneu, nebo vzdálenějším Cairns, můžete si vybrat ze tří různých dopravních prostředků, které vás dopraví na ostrov - trajekt, katamarán nebo hydroplán. Doba cesty trvá obvykle od 20 minut do jedné hodiny, v závislosti na zvoleném dopravním prostředku.

Co dělat na Magnetic Island? Ostrov nabízí nespočet možností, jak si užít krásy a cítit adrenalinový náboj. Pokud máte rádi přírodu, můžete se vydát na turistické stezky, které nabízejí ohromující výhledy na přírodní scenérie. Vodopád Horseshoe Falls, Forts Walk, Arcadia Walking Track a Magnetic Island National Park jsou ideální pro všechny, kteří chtějí objevit divokou přírodu a neobvyklou flóru a faunu ostrova.

Při prozkoumávání ostrova si všimnete množství druhů zvířat, které zde žijí. Magnetic Island je známá především pro to, že je domovem pro populaci koal. V oblasti můžete vidět také klokany, vačice, hady, pavouky a mnoho dalších druhů. Jeden z nejzábavnějších způsobů, jak si užít krásy ostrova a poslouchat příběhy o zvířatech, je výletným vlakem, který jezdí po celém ostrově.

Pokud jste milovníkem vodních sportů, na Magnetic Island rozhodně nebudete zklamáni. Můžete se vydát na kajakovou výpravu kolem ostrova, seznámit se s potápěním na velrybách, plavat s delfíny při nočním šnorchlování a u vodopádu Horseshoe Falls se i vykoupat. Nezapomeňte na potápěčské kurzy nabízené v celém regionu, které jsou ideální pro ty, kteří chtějí prozkoumat bohatý podmořský svět.

Magnetic Island je bohatá také na historii. Můžete navštívit národní park a pozorovat pozůstatky druhé světové války, nebo se vydát na návštěvu muzea, které se nachází v místě, kde stávala bývalá věznice. Na ostrově se také nachází historická osada, kde je možné vidět staré domy a budovy z koloniální doby.

V závěru, letenky do Austrálie na Magnetic Island nejsou levné, ale když se tam jednou dostanete, budete mít nezapomenutelný zážitek. Ostrov nabízí nádhernou přírodu, zvířata, historii a mnoho aktivit pro turisty. Pokud se rozhodnete pro návštěvu, připravte se na neuvěřitelnou dovolenou, na kterou nezapomenete!


Ubytování Austrálie Magnetic Island (Queensland)


Austrálie Magnetic Island je krásným místem, kam můžete vyrazit na dovolenou, pokud vás láká příroda, výlety a prázdninový relax. Tento ostrov se nachází nedaleko pobřeží Queenslandu v Austrálii a nabízí mnoho zajímavostí a aktivit pro turisty.

Pokud se rozhodnete navštívit Magnetic Island, bude první věcí, kterou budete potřebovat, ubytování. Většina turistů se rozhodne pro pobyt v jedné z mnoha resortů a hotelů na ostrově, ale možností je samozřejmě mnohem více.

Jedním z nejlepších hotelů na ostrově je Magnetic Island GrandMercure Apartments. Jeho poloha u vodního parku Humeji je ideální pro rodiny s dětmi a nabízí nádherné výhledy na pobřeží. Výhody tohoto ubytování jsou mimo jiné celoroční venkovní bazén, dobrá dostupnost na krásné pláže a promenádu, soukromí a pohodlí, ale také možnost využití různých sportovních a zábavních aktivit.

Další populární volbou je Magnetic Island Beach Club Resort. Tento resort se nachází přímo u pláže Geoffrey Bay a nabízí moderní apartmány s vlastním balkonem a výhledem na oceán. Zde také naleznete prostorný venkovní bazén, parkoviště a wifi připojení zdarma.

Za celkem rozumnou cenu pak můžete zůstat v dobre vybavených domech a apartmánech ostrovního centra na Nelly Bay. Zde najdete mnoho atrakcí, restaurací, obchodů a aktivit, včetně vodních sportů a jízd na koni.

Pokud hledáte ubytování s výhledem na moře, pak si užijete pobyt u Peppers Blue on Blue. Tento resort nabízí luxusní pokoje a apartmány s terasou nebo balkonem se výhledem na krásné Corals Sea a přístav. K ubytování patří samozřejmě kvalitní služby, bazén a wellness centrum.

V neposlední řadě můžete zvolit i ubytování v kempu Magnetic Island koala. Ten má dobrou polohu poblíž horské dráhy a pláže Horseshoe. Poskytuje spoustu prostoru pro stanování a také nabízí možnosti pronájmu karavanu nebo bungalovu.

Celkově lze říci, že ubytování na Austrálie Magnetic Island je různorodé a bude odpovídat nárokům každého, kdo vyrazí na tento nádherný ostrov. S velkým množstvím různých typů ubytování, dostupností zábavy a rozmanitým krajinám, tato destinace je ideální pro každého, kdo si chce užít dovolenou na plný váleček.


Dovolená Austrálie Magnetic Island (Queensland)


Pokud hledáte exotický a překrásný cíl pro dovolenou, nemusíte hledat dál. Magnetic Island ve státě Queensland v Austrálii je jedním z nejlepších míst, kam můžete vyrazit.

Magnetic Island, známá také jako Maggies, se nachází pouze 8 km od přístavního města Townsville. Tento ostrov je populární mezi turisty, protože nabízí úžasné pláže, malebnou přírodu a pestrou faunu a flóru.

Magnetic Island je známa svými okouzlujícími plážemi, které jsou ideální pro opalování a relaxaci. Pláže West Point a Geoffrey Bay jsou obzvláště oblíbené mezi návštěvníky. Jsou zde také některé pláže přístupné pouze přes procházky přírodou, což dodává jejich kouzlu.

Jednou z nejznámějších atrakcí na Magnetic Island je Stezka koal. Turisté si zde mohou procházet malebnou krajinou a pozorovat koaly volně žijící v divočině. Tuto stezku lze absolvovat i s průvodcem, který vám poskytne informace o flóře a fauně ostrova.

Další zajímavou atrakcí je Národní park Magnetic Island, který pokrývá většinu ostrova. Park je bohatý na různé druhy rostlin a zvířat a nabízí návštěvníkům různé stezky a vyhlídky. Můžete se vydat na dobrodružný výlet a prozkoumat krásy tohoto parku.

Na Magnetic Island také není nouze zábavy a aktivit. Existuje mnoho možností, jak strávit čas venku. Můžete vyzkoušet šnorchlování nebo potápění a objevovat podmořský život. Ostrov také nabízí možnosti rybolovu, jízdy na kajaku, windsurfingu a plachtění. Milovníci adrenalinu si mohou vyzkoušet i jízdu na skútru nebo jetové prkno.

Pokud jste milovníky historie, nebudete zklamáni. Na ostrově se nacházejí staré vojenské pevnosti a pozůstatky ze 2. světové války, které stojí za návštěvu.

A samozřejmě nemůžeme opomenout gastronomickou scénu na ostrově. Existuje mnoho restaurací a kaváren, které nabízejí širokou škálu tradičních a světových jídel. Určitě si musíte vyzkoušet také místní speciality, jako je čerstvý grilovaný mořský plod nebo pikantní australský burger.

Magnetic Island je také skvělým místem pro ubytování. Můžete si vybrat mezi luxusními hotely, vilami nebo apartmány v závislosti na vašem rozpočtu a preferencích.

Takže jestli hledáte dokonalé místo pro dovolenou, neváhejte a vydejte se na Magnetic Island v Austrálii. Tento ostrov vám nabídne jedinečnou kombinaci krásy, dobrodružství a relaxace.


Nejčastější dotazy a odpovědi Austrálie Magnetic Island (Queensland)


1. Jak se dostat na Magnetic Island z Queenslandu?
Odpověď: Nejjednodušší způsob je vyjet trajektem z přístavu Townsville, který je asi 8 km od Queenslandu. Plavby trajektem trvají přibližně 20 minut.

2. Kolik stojí trajektová jízdenka na Magnetic Island?
Odpověď: Ceny trajektových jízdenek se mohou lišit v závislosti na ročním období a dopravci. Obvykle se pohybují kolem 30 až 40 australských dolarů za jednu cestu.

3. Jaké aktivity a atrakce nabízí Magnetic Island?
Odpověď: Na Magnetic Island můžete si vychutnat krásné pláže, prozkoumávat národní parky, projet se na koalách, šnorchlovat, potápět se, surfovat nebo si vyzkoušet jízdu na kajaku. Toto jsou pouze některé z mnoha aktivit, které zde můžete podniknout.

4. Kde se na Magnetic Island mohu ubytovat?
Odpověď: Magnetic Island nabízí širokou škálu ubytování, včetně hotelů, rekreačních domů, apartmánů a kempů. Nejoblíbenějšími oblastmi pro ubytování jsou Horseshoe Bay, Nelly Bay a Arcadia.

5. Je vstup do národního parku na Magnetic Island zdarma?
Odpověď: Ano, vstup do národního parku na Magnetic Island je zdarma. Můžete si prohlédnout krásné přírodní scenérie, turistické stezky a případně i divokou zvěř, jako jsou koaly a klokani.

6. Kolik času bych měl strávit na Magnetic Island?
Odpověď: Doporučuje se strávit alespoň 2 až 3 dny na Magnetic Island, abyste mohli prozkoumat hlavní atrakce a aktivitu. Pokud máte více času, můžete si zde klidně užít celý týden odpočinku a objevování.

7. Je na Magnetic Island dostatek restaurací a obchodů?
Odpověď: Ano, na Magnetic Island je dostatek restaurací, kaváren a obchodů. Nejvíce se nachází v Nelly Bay, kde také najdete supermarket pro nakupování potravin a dalších potřeb.

8. Lze na Magnetic Island půjčit auto nebo koloběžku?
Odpověď: Ano, na Magnetic Island můžete si půjčit auto nebo koloběžku. Zdejší doprava je však značně omezena, neboť není možné převézt vlastní vozidla trajektem, takže je samo o sobě dostatečné půjčení vozidla na ostrově.

9. Měl bych si s sebou přinést ochranný přípravek proti hmyzu?
Odpověď: Ano, doporučuje se přinést si s sebou ochranný přípravek proti hmyzu na Magnetic Island, zejména pokud plánujete procházky po přírodě. Stojí za zmínku, že místní ostrovní hmyz může být večer dosti rušivý.

10. Jaké jsou nejlepší pláže na Magnetic Island?
Odpověď: Magnetic Island má několik krásných pláží, mezi které patří Horseshoe Bay, Picnic Bay, Alma Bay a Geoffrey Bay. Každá z těchto pláží nabízí něco speciálního, ať už se jedná o skvělé podmínky pro plavání, snorklování nebo prostě relaxaci na slunečním opalovacím lehátku.


Počasí Austrálie Magnetic Island (Queensland)


Magnetic Island je ostrov nacházející se v Queenslandu v Austrálii. Tento ostrov se pyšní tropickým podnebím, což z něj činí oblíbenou destinaci turistů z celého světa. V tomto článku se podíváme na to, jaké počasí můžete očekávat na Magnetic Island, jak se připravit na vaši cestu a jak si užít co nejvíce krásné přírody a pláží.

Od listopadu do dubna je toto období dešťů, takže jsou pravděpodobné silné bouřky a příležitostné přívalové srážky. Tyto období se nazývají mokré sezóny a většina turistů přichází během suchých období od května do října. Během těchto měsíců můžete očekávat suché a teplé počasí s průměrnými teplotami v rozmezí 25-30 ° C. V této době je vhodné si vzít s sebou lehké oblečení jako trička, kraťasy a plavky.

Při plánování vaší cesty na Magnetic Island je důležité připravit se na extrémní teploty a silnější sluneční paprsky. Doporučuje se nosit široké a lehké klobouky a používat silný opalovací krém se SPF faktorem 30 nebo vyšším, abyste zabránili popáleninám a dalším nepříjemným kožním podmínkám.

Pokud se chystáte navštívit Magnetic Island, můžete si užít neobvyklou přírodu, zábavu na plážích a úžasnou možnost vyhlídky na jachty, které se shromažďují v jedné z přístavních oblastí. Ostrov můžete objevovat také pěšky nebo na kole - není tu mnoho aut, takže přejíždění silnic na kole by mělo být bezpečné.

Zajímavým místem na ostrově je i hory, které jsou pro horolezce a turisty velice oblíbené a nabízejí panoramatické pohledy na okolní krajinu. Další zajímavou aktivitou je potápění, při němž můžete spatřit mnoho druhů korálů, ryb a dalšího mořského života. A po náročném dni můžete relaxovat na pláži, užívat si slunce a osvěžující vodu.

Ať už se rozhodnete pro jakoukoli aktivitu, Magnetic Island vám nabídne vyjímečnou dovolenou s unikátní přírodou a relaxací, která si jistě posleze zaslouží. Tak se neváhejte zabalit, připravit si svůj klobouk a vyrazit na tuto úžasnou destinaci v Austrálii!


Největší online sortiment letenek

Záruka nejnižší ceny

Výhodné ceny letenek

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Objevit letenky