Sháníte nejvýhodnější leteckou jízdenku?

Bahamy Long Island

Počasí Bahamy Long Island


Bahamy jsou skupinou tajemných a krásných ostrovů, které se nacházejí v Atlantském oceánu na severu Karibiku. Mezi nejkrásnější a nejznámější ostrovy v této oblasti patří Long Island. Tento ostrov je domovem několika tisíc obyvatel a přitahuje turisty ze všech koutů světa díky svému nádhernému počasí a úchvatné přírodě.

Bahamy jako celek mají tropické mořské podnebí, což znamená, že jsou zde celoročně teplé teploty. Průměrná teplota se pohybuje mezi 24°C a 30°C po celý rok. V létě se teploty mohou vyšplhat až k 35°C, zatímco v zimě se udržují na příjemných 20°C až 26°C. Teploty v Bahamách jsou tedy velmi příznivé a ideální pro milovníky slunce a tepla.

Co se týče srážek, Bahamy mají sezónní období, kdy je více deště. Období dešťů nastává mezi květnem a říjnem, kdy je také nejtepleji. Průměrné srážky činí kolem 1300 mm ročně, přičemž nejvíce srážek připadá na srpen a září. Ostatní měsíce jsou obecně suché a slunné, takže turisté si mohou užívat slunečného počasí a bezoblačné oblohy.

Na Long Islandu je počasí velmi příznivé pro turistiku a outdoorové aktivity. Ostrov je známý svými krásnými plážemi, korálovými útesy a úchvatnou podmořskou faunou. Turisté se mohou vydat na potápění, šnorchlování nebo jachting a objevovat podmořský život a nádherné korálové zahrady.

Long Island je také domovem několika přírodních zajímavostí, jako je například "Dean's Blue Hole", nejhlubší mořská propast na světě. Tato propast je oblíbeným místem pro potápěče z celého světa. Na ostrově také najdete přírodní parky, vodopády a přírodní přístavy, kde si můžete vychutnat krásu přírody.

Celoroční příznivé klima a fantastické přírodní scenérie dělají z Long Islandu perfektní destinaci pro ty, kteří touží po dovolené plné slunce, pláží a dobrodružství. Turisty sem přitahují také kultura a pohostinnost místních obyvatel, kteří rádi ukazují návštěvníkům krásy svého ostrova.

Pokud toužíte po tropickém ráji s nádhernými plážemi, teplým počasím a neuvěřitelnými podvodními scenériemi, pak je Long Island na Bahamách tím pravým místem pro vás. Připravte si plavky, opalovací krém a buďte připraveni na dovolenou, kterou budete pamatovat navždy.


Ubytování Bahamy Long Island


Bahamy jsou jednou z nejoblíbenějších turistických destinací, a to díky svému krásnému pobřeží a zázemí pro turisty. Long Island patří mezi nejdelší Bahamské ostrovy a nabízí krásné pláže, divokou přírodu a bohatou historii.

Ubytování na Long Islandu zahrnuje řadu možností pro každého turistu. V nabídce jsou hotely, apartmány, vily, bungalovy a rekreační domy. Ceny se mohou lišit v závislosti na místě ubytování a období, ve kterém cestujete.

Pro turisty hledající luxusní ubytování jsou tu nádherné hotely. Tyto hotely nabízejí moderní vybavení, restaurace, bary, bazény, pláže a další vynikající služby. V běžných hotelech jsou k dispozici pokojové služby a možnost úklidu.

Pokud cestujete s rodinou nebo větší skupinou, doporučujeme si pronajmout rekreační dům nebo vilu. Tyto budovy nabízejí mnohem větší prostor a soukromí. Rekreační domy jsou skvělé pro ty, kteří chtějí zažít život na Bahamách a užít si místní atmosféru. Vily jsou pak tou správnou volbou pro ty, kteří hledají ubytování s větším komfortem.

Další volbou jsou apartmány a bungalovy, které jsou cenově dostupnější než luxusní hotely. Tyto ubytování jsou ideální pro páry nebo jednotlivce, kteří chtějí strávit čas na pláži či objevovat ostrov.

Celkově lze říci, že ubytování v Bahamách Long Island je dobrá volba pro každého turistu a lze si vybrat mezi různými možnostmi. Záleží jen na vašich preferencích a požadavcích na ubytování. Ať už se rozhodnete pro luxusní hotel či skromný bungalov, užijete si zde krásné pobřeží a přírodu Baham.


Nejčastější dotazy a odpovědi Bahamy Long Island


Dotaz: Jak se dostat na Long Island na Bahamách?

Odpověď: Nejlepší způsob, jak se dostat na Long Island, je letecky. Existují pravidelné lety z Nassau nebo z Marsh Harbour na Abaco. Můžete také použít trajekty, ale ty bývají pomalejší a méně spolehlivé.

Dotaz: Kam se ubytovat na Long Island?

Odpověď: Na Long Island najdete různé druhy ubytování, včetně hotelů, vil a apartmánů. Doporučujeme hledat ubytování na základě vašich potřeb a rozpočtu. Nejoblíbenější oblasti pro ubytování jsou v okolí Deadman's Cay, Clarencetown a Stella Maris.

Dotaz: Jaké jsou nejlepší pláže na Long Island?

Odpověď: Na Long Island jsou nádherné pláže s bílým pískem a průzračnou vodou. Oblíbené pláže zahrnují Cape Santa Maria Beach, Dean's Blue Hole, Long Island Beach a Sharks Cove.

Dotaz: Co si vzít s sebou na Long Island?

Odpověď: Měli byste si vzít klasické věci jako plavky, sluneční brýle, klobouky a opalovací krém. Rovněž by měla být součástí vaší výbavy i obuv na písek, potápěčské vybavení a vhodné oblečení pro pobyt v lesích a horách.

Dotaz: Co je na Long Island nejlepší vidět a dělat?

Odpověď: Na Long Island si můžete vychutnat nádherné pláže, potápění, šnorchlování, rybaření a projížďky lodí. Nejlepšími turistickými atrakcemi jsou Dean's Blue Hole, Columbus Monument, Marine Farm, Stella Maris Resort Club a Salt Pond.

Dotaz: Budou mi na Long Island v Bahamách stačit americké dolary?

Odpověď: Na Bahamách se běžně přijímají americké dolary, ale mohou existovat situace, kdy bude nutné platit v místní měně - bahamském dolaru. Nezapomeňte se tedy před odjezdem vybavit přibližně 10% hotovostí v bahamských dolarech.


Letenka Bahamy Long Island


Bahamy jsou zemí, která láká návštěvníky z celého světa svými krásnými plážemi, tyrkysově modrou vodou a tropickým prostředím. Mezi těmito ostrovy se nachází neustálý raj pro dovolenkové hledače, což z nich činí jednu z nejoblíbenějších turistických destinací. Jedním z těchto ohromujících ostrovů je Long Island, který nabízí úžasný dovolenkový zážitek v Karibském moři.

Svůj název získal Long Island díky svému tvaru - úzkému a protáhlému tvaru, který se táhne na východnězápadním směru. Tato osamocená destinace se nachází na jihovýchodě Baham, nedaleko od širší masy země v atlantickém oceánu. I přesto, že Long Island není mezi turisty tak známý, jako třeba Nassau nebo Grand Bahama, je zde spousta věcí, které stojí za to objevit.

Představitelé Long Islandu hrdě tvrdí, že mají nejkrásnější pláže na Bahamách. A není divu, s množstvím bílého písku a azurové vody jsou zde pláže skutečně ohromující. Bailey Town, hlavní město Long Islandu, je jednou z mnoha obcí na ostrově, která se může pochlubit úchvatnými plážemi, které získají srdce návštěvníků. Lidé se sem sjíždějí, aby si vychutnali dokonalý slunečný den, plavali ve vodě a podnikali potápěčské výlety do úžasných korálových útesů.

Přední atrakcí Long Islandu je však Dean's Blue Hole, který je nejhlubším známým modrým výsypkem na světě a nachází se v Cape Santa Maria, na jihozápadním pobřeží. Modrá díra je podvodní propast, která svým návštěvníkům nabízí doslova fascinující pohled na podmořský svět a je oblíbeným místem pro milovníky potápění. Tato propast se skládá z překrásně tyrkysové vody a je obklopená rozmanitým množstvím mořských organismů.

Dalším zajímavým místem, které není ve všech průvodcích uvedeno, je Hamilton's Cave, která je nejdelší jeskynní systém v celých Bahamách. Tato jeskyně je známá díky svým kamenným útvary, podzemním řekám a podzemním jezerům. Návštěva této fascinující jeskyně propůjčí dovolené na Bahamách jedinečný zážitek.

Pro ty, kteří hledají odpočinek a únik ze všedního života, je zde islandský klid a klidná atmosféra, která Long Island charakterizuje. V kombinaci s jeho neuvěřitelně krásnou přírodou a krystalicky čistými plážemi se stává Long Island ideálním útočištěm pro milovníky přírodních krás.

Snadný přístup na Long Island je možný letecky. Existují řady letů z hlavního ostrova Nassau, které slouží cestujícím v jejich objevování této nezapomenutelné destinace. Letenky na Long Island jsou často dostupné za přijatelné ceny, což z něj činí dostupnou destinaci i pro cestovatele s menším rozpočtem.

Long Island na Bahamách není jen krásný ostrov s úchvatnými plážemi a přírodními divy, ale také destinace, která nabízí jedinečný zážitek a odpočinek. Pro ty, kteří touží po dovolené nabitou krásnými krajinami a klidem mimo ruch a shon turistických oblastí, je Long Island bezpochyby ideální volbou.


Dovolená Bahamy Long Island


Bahamy jsou známé jako jedno z nejkrásnějších a nejexotičtějších cestovatelských cílů na světě. Tato oblíbená destinace láká miliony návštěvníků každý rok svou nádhernou přírodou, tyrkysovými vodami a bílými plážemi. Mezi mnoha ostrovy, které tvoří souostroví Bahamy, je jeden, který se vyznačuje svým klidem, nedotčenou přírodou a malebnými plážemi - Long Island.

Long Island je jedním z menších ostrovů Baham, ale to ho neubírá na kráse a atraktivitě. Nachází se na jihovýchodě souostroví a je obklopen křišťálově čistými vodami Atlantského oceánu. Ostrov je přibližně 130 kilometrů dlouhý, ale jeho šířka se pohybuje mezi 5 až 20 kilometry. Díky svému tvaru připomínajícímu dlouhou rybu je Long Island známý i jako "rybí obrázek".

Při návštěvě Long Islandu se návštěvníci mohou těšit na mnoho přírodních krás. Ostrov je obklopen útesy a korálovými zahrady, které jsou ideální pro potápění a šnorchlování. Voda je zde plná pestrobarevných ryb a mořských živočichů. Milovníci dovolené u moře si zde mohou užít koupání, opalování a plavání s delfíny.

Jedním z hlavních výrazných rysů ostrova je jeho geografie. Vnitrozemí je tvořeno kopci, útesy a nádhernými přírodními rezervacemi, které nabízejí možnost procházek a turistiky. Při procházkách po ostrově můžete narazit na mělké slané jezírka, které jsou domovem místní fauny a flóry. Přírodní rezervace Dean's Blue Hole je dalším přírodním pokladem Long Islandu. Jedná se o jedno z nejhlubších modrých jezer na světě, které je oblíbené mezi potápěči.

Kromě přírodních krás mohou návštěvníci Long Islandu objevovat i místní kulturu a tradice. Ostrov je známý svou rybářskou komunitou a rybářstvím je jednou z hlavních místních ekonomik. Místní obyvatelé jsou přátelští a vítající, a rádi vás seznámí s místními tradicemi a zvyky. Můžete ochutnat místní kuchyni s plody moře a vychutnat si místní tance a hudbu.

Doporučuji, abyste si při návštěvě Long Islandu pronajali automobil, abyste měli svobodu a flexibilitu při objevování ostrova. Existuje zde několik ubytovacích zařízení, od luxusních letovisek až po domy na pláži, které splní potřeby všech typů cestovatelů.

Long Island je ideální dovolená pro ty, kteří hledají klid a pokoj v dokonalé přírodní scenérii. Toto místo vám nabídne únik od každodenního shonu a nabízí výjimečný zážitek z exotické destinace. Pokud si přejete prozkoumat Bahamy z jiné perspektivy a zažít autentickou zkušenost, nezapomeňte vyzkoušet dovolenou na Long Islandu.


Největší online sortiment letenek

Záruka nejnižší ceny

Výhodné ceny letenek

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Objevit letenky