Sháníte nejvýhodnější leteckou jízdenku?

Bahamy Paradise Island

Nejčastější dotazy a odpovědi Bahamy Paradise Island


1) Jak se dostanu na Paradise Island na Bahamách?
Odpověď: Nejlepší způsob, jak se na Paradise Island dostat, je letadlem do mezinárodního letiště Lynden Pindling na blízkých Bahamách a poté přejet na ostrov trajektem nebo lodí.

2) Kdy je nejlepší čas pro návštěvu Paradise Island?
Odpověď: Nejlepší čas pro návštěvu Paradise Island je od prosince do dubna, kdy jsou méně deštivé počasí a méně turistů.

3) Jaké jsou nejlepší aktivity na Paradise Island?
Odpověď: Mezi nejlepší aktivity na Paradise Island patří návštěva akvária Atlantis, prohlídka historického Fortu Fincastle, plavání s delfíny, golf, plážové aktivity a nákupy v Paradise Island Shopping Village.

4) Jaká je průměrná cena ubytování na Paradise Island?
Odpověď: Průměrná cena ubytování na Paradise Island se pohybuje v rozmezí od 150 do 500 USD za noc, v závislosti na kategorii a vybavení hotelu nebo resortu.

5) Jsou Bahamy bezpečné pro návštěvu?
Odpověď: Bahamy jsou obecně považovány za bezpečné místo pro návštěvu, ale je vždy důležité být obezřetný s cennostmi a dodržovat základní bezpečnostní opatření.


Počasí Bahamy Paradise Island


Bahamy Paradise Island jsou jedním z nejkrásnějších karibských ostrovů, které nabízí nejen nádherné pláže s jemným bílým pískem a azurovou vodou, ale také úchvatnou přírodu a fascinující historii. Toto tropické rájové území, ležící pouhých 30 minut jízdy od Miami, je oblíbeným turistickým cílem a láká každý rok tisíce návštěvníků ze všech koutů světa.

Je zde příjemné tropické počasí se stálými teplotami po celý rok, což z něj dělá ideální destinaci pro dovolenou. Teploty se pohybují od 24°C v zimě až po 32°C v létě, s mírnými kolísáními. Paradise Island je známý svými teplými a slunečnými dny, které umožňují turistům užívat si vodních aktivit, jako je potápění, šnorchlování, plavání nebo jachting, prakticky po celý rok.

Bahamy Paradise Island se nacházejí v oblasti Karibiku, která je vystavena sezónním dešťům. Období dešťů zde trvá od května do října, s vrcholem během letních měsíců. Nicméně déšť zde přichází ve formě krátkých proudů a obvykle netrvá dlouho. Pršet může, ale během několika minut se opět rozjasní slunce a pláže jsou opět dostupné pro turisty.

Léto na Bahamách Paradise Island je časem, kdy se turisté mohou těšit na různé festivaly a kulturní události. Místní obyvatelé pořádají karibské taneční představení, obchodní veletrhy prodejců s místními výrobky a trhy se čerstvými plody moře. Je to ideální příležitost pro turisty, aby si vychutnali místní kulturu, hudbu, tanec a tradiční karibskou kuchyni.

Milovníci přírody na Paradise Island mohou objevovat rozmanité druhy flóry a fauny, a to včetně zachování mnoha endemických druhů rostlin a živočichů. Návštěvníci mohou podniknout procházky po národním parku Lucayan nebo se projít po družicové cestě vesnické obce Andros Town. Tito nadšenci do přírody si také mohou užít návštěvu řady chráněných pásem ovzduší.

Bahamy Paradise Island jsou jedinečným a lákavým místem, které nabízí neuvěřitelné množství zážitků pro všechny turisty. Nespočet pláží plných slunce, fascinující příroda, kulturní bohatství a přátelské prostředí přispívají k tomu, že se z tohoto ostrovního ráje stává ideální destinace pro relaxaci, dobrodružství a objevování. Pokud si chcete užít nádherné počasí, poznávat nové kultury a užívat si přírodní krásy, pak není lepší místo než Bahamy Paradise Island.


Ubytování Bahamy Paradise Island


Bahamy Paradise Island je jedno z nejoblíbenějších turistických míst v Karibiku. Je to malý ostrov se nacházející ve východní části Baham a je známý svými bílými plážemi, teplým azurovým mořem a krásným přírodním prostředím.

Na Paradise Island najdete širokou škálu ubytovacích zařízení, které uspokojí potřeby každého cestovatele. Od luxusních resortů až po rodinné hotely, zde si můžete vybrat ubytování, které bude odpovídat vašemu rozpočtu i preferencím.

Nejznámějším ubytováním na Paradise Island je bezpochyby Atlantis Resort. Tento ohromný komplex nabízí luxusní pokoje, apartmány a vily s výhledem na oceán a exkluzivním přístupem k soukromým plážím. Atlantis je vyzdobený nádhernými tropickými zahradami, bazény a vodopády, což vytváří jedinečnou atmosféru. V rámci resortu si můžete užít i nejrůznější zábavu, jako je vodní park s tobogány, kasino, golfové hřiště, obchody a restaurace.

Pokud hledáte něco cenově dostupnějšího, na Paradise Island existuje mnoho dalších hotelů a rezortů, které nabízejí pohodlné pokoje za přijatelnou cenu. Například RIU Paradise Island, který se nachází přímo u pláže a nabízí pět hvězdičkový servis a veškeré vybavení potřebné pro pohodlný pobyt.

Další možností je pronájem soukromých vil nebo apartmánů. Tato možnost je vhodná pro cestovatele, kteří preferují vlastní prostor a nezávislost. Na Paradise Island jsou k dispozici různé typy ubytování, od menších apartmánů po luxusní vily s bazénem a výhledem na oceán.

Nejenže je Paradise Island známé svým ubytováním, ale také nabízí mnoho atrakcí a aktivit pro turisty. Můžete si užít relaxaci na pláži, potápění s šnorchlováním, rybaření, plachtění nebo prozkoumání podmořského světa při potápění.

Další nezapomenutelnou atrakcí na Paradise Island je vodní park Atlantis Aquaventure. Tento park je domovem největšího tobogánu s tzv. "černou dírou" na světě a nabízí nekonečné možnosti zábavy a adrenalinových zážitků.

Pokud se rozhodnete navštívit Bahamy Paradise Island, měli byste si předem rezervovat ubytování, protože toto místo je velmi oblíbené a rychle se zaplňuje. Nesmíte také zapomenout na platný pas a vízum, pokud je potřeba.

Bahamy Paradise Island je opravdu rajský ostrov s krásnými plážemi, luxusním ubytováním a širokou škálou aktivit pro každého. Je to ideální destinace pro ty, kteří si přejí strávit svou dovolenou v tropickém ráji.


Letenka Bahamy Paradise Island


Bahamy Paradise Island je ostrovový ráj v Karibiku, který se řadí mezi nejoblíbenější turistické destinace na světě. Tento ostrov je známý nejen svými bílými plážemi, azurovým mořem a slunečním počasím, ale také luxusními hotely a kasiny. Pokud hledáte dovolenou na tropickém ostrově, pak je Bahamy Paradise Island to, co hledáte.

Co poskytují Bahamy Paradise Island?

Bahamy Paradise Island nabízí všechny druhy aktivit, od odpočinku až po dobrodružství. Na tomto ostrově můžete strávit den plážováním a procházkou po některých z nejúchvatnějších pláží na světě. Ostrov nabízí i mnoho vodních aktivit jako je potápění, šnorchlování, windsurfing a rybaření. Pro ty, kteří hledají trochu adrenalinu, je možné absolvovat projížďky na motorových člunech, nebo jet na skútru.

Pro milovníky zvířat, jsou možnosti na Bahamách téměř nekonečné. V čele seznamu atrakcí je “Atlantis Paradise Island,” kde můžete vidět exotická zvířata v aquáriu nebo se vydat na procházku v botanické zahradě. Oceníte i možnost plavat s delfíny, nebo s krokodýly.

Zajímá vás ostrovská historie? Navštivte místní muzeum a zjistěte, jak lidé na Bahamách žijí. Muzeum rovněž ukazuje bohatou historii ostrova, včetně slavných obyvatel, jako byl například slavný pirát Blackbeard.

Kde se ubytovat?

Bahamy Paradise Island nabízí řadu pokojů a apartmánů v různých cenových kategoriích. Můžete si vybrat z luxusních hotelů, apartmánů a vil, které nabízejí nejlepší výbavu a služby.

Pro rodiny s dětmi, je zde řada hotelů s vodními parky, mini-golfovými hřišti, dětskými bazény a animačními programy. Pro páry, kteří hledají luxusní a romantické ubytování, mají hotely nabídky vily, soukromé pláže a spa.

Jak se tam dostat?

Bahamy Paradise Island je přístupný letecky z řady destinací po celém světě. Z Prahy můžete letět s přestupem v New Yorku, Miami nebo Londýně. Po přistání na letišti v Nassau, je dostupná pravidelná lodní doprava na Paradise Island.

Výlety na Bahamy Paradise Island jsou snem pro každého, kdo touží po slunci, plážích, vodních sportech, adrenalinových atrakcích a mnoha dalších aktivitách, které nabízí tento ostrov. Pokud hledáte dovolenou v tropickém ráji, vyražte na Bahamy Paradise Island a zažijte něco nezapomenutelného.


Dovolená Bahamy Paradise Island


Bahamy patří mezi nejpopulárnější destinace pro dovolenou a mezi nejatraktivnější místa patří bezpochyby Paradise Island. Tento ostrov, který se nachází nedaleko hlavního města Nassau, nabízí jedinečnou kombinaci krásných pláží, zážitků a luxusního ubytování.

Paradise Island se rozkládá na ploše 685 hektarů a nabízí nejlepší možnosti pro trávení dovolené. Pokud hledáte krásné pláže, budete zde nadšeni - písek je bílý a jemný, voda křišťálově čistá a dokonalá pro koupání nebo šnorchlování. Z nejkrásnějších pláží stojí za zmínku například Paradise Beach, Cabbage Beach nebo Cove Beach.

Pokud si přejete strávit aktivní dovolenou, najdete zde mnoho aktivit, mezi které patří potápění, šnorchlování, jízdou na jetski nebo rybařením. Pro milovníky golfu je k dispozici Royal Blue Golf Club, kde mohou hrát na jednom z nejlepších a nejdokonalejších golfových hřišť v Karibiku.

Ostrov nabízí také luxusní zážitky, jako jsou bazény s vlnami, kasina, noční kluby, restaurace s nejlepšími gastronomickými zážitky a další. K největším atrakcím patří také Akvárium Atlantis, kde můžete vidět různé druhy ryb a dalších mořských tvorů.

Pokud jste na dovolené s rodinou, určitě byste si neměli nechat ujít Aquaventure, největší vodní park na Bahamách. Zahrnuje tobogány, skluzavky a bazény pro dospělé i děti, a je ideálním místem pro celodenní zábavu. Děti si zde mohou užít třeba i interakci s delfíny.

Pro ubytování si můžete vybrat z mnoha luxusních resortů na ostrově. K nejlepším patří Atlantis Paradise Island, který nabízí nádherné pokoje s výhledem na oceán, vynikající gastronomii a bezkonkurenční zábavu.

Celkově lze říci, že Paradise Island je jedním z nejlepších míst na Bahamách pro luxusní dovolenou plnou zážitků. Pokud si přejete strávit dovolenou v nezapomenutelné atmosféře, pak je Paradise Island tou správnou volbou.


Největší online sortiment letenek

Záruka nejnižší ceny

Výhodné ceny letenek

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Objevit letenky