Sháníte nejvýhodnější leteckou jízdenku?

Bahamy Sandy Point (Abaco Islands)

Nejčastější dotazy a odpovědi Bahamy Sandy Point (Abaco Islands)


1. Jak se dostanu na Bahamy, konkrétně do Sandy Point na Abaco Islands?
- Nejlepší způsob, jak se dostat na Bahamy, je letecky. Existuje několik mezinárodních letišť, která spojují Bahamy s různými městy na světě. Po příletu na Bahamy je možné se dopravit do Sandy Point prostřednictvím vnitrostátního letu nebo trajektem.

2. Jaké jsou nejlepší pláže v Sandy Point na Abaco Islands?
- Sandy Point je známý svými nádhernými plážemi. Mezi nejlepší patří Cherokee Sound Beach, Little Harbor Beach a Sandy Point Beach. Všechny tyto pláže nabízejí jemný bílý písek, tyrkysově modrou vodu a dokonalou atmosféru pro relaxaci a opalování.

3. Jaké aktivity mohu v Sandy Point na Abaco Islands podniknout?
- Sandy Point nabízí širokou škálu aktivit pro návštěvníky. Můžete se věnovat potápění, šnorchlování, rybaření, plachtění nebo jízdě na paddleboardu. Další populární aktivity zahrnují procházky po pobřeží, návštěvu přírodních rezervací a pozorování divokých živočichů.

4. Jaké jsou nejlepší restaurace v Sandy Point na Abaco Islands?
- Na Abaco Islands najdete mnoho skvělých restaurací s různými druhy kuchyně. Některé z nejlepších restaurací v Sandy Point zahrnují Angler's Restaurant and Bar, Pete's Pub & Gallery a Curly Tails Dining. Tyto restaurace nabízejí širokou škálu mořských plodů, karibských pokrmů a tradičních bahamských jídel.

5. Kde mohu v Sandy Point na Abaco Islands najít ubytování?
- V Sandy Point a okolí se nachází několik ubytovacích zařízení, včetně hotelů, pronájmu apartmánů a vil. Mezi populární možnosti patří Abaco Beach Resort and Boat Harbour, Pete's Pub Cottages and Cabins a SeaSpray Resort & Marina. Doporučuje se provést rezervaci předem, zejména v období vrcholu turistické sezóny.


Ubytování Bahamy Sandy Point (Abaco Islands)


Bahamy jsou známé pro své krásné pláže, turistické atrakce a lákající klima. Pokud plánujete návštěvu Baham, je třeba si zvolit nejlepší ubytování, které vám umožní užít si vašeho pobytu na maximum. Jedním z nejoblíbenějších míst k pobytu na Bahamách je Sandy Point na Abaco Islands.

Sandy Point je krásné a klidné městečko na severozápadě ostrova Abaco Islands. Zde se nachází řada luxusních resortů, vill a apartmánů, které nabízejí vše, co si můžete přát během vaší dovolené.

Pro ty, kteří hledají luxusní dovolenou, je zde několik možností ubytování. Ty jsou k dispozici ve formě prostorných letovisek, kde si můžete užít veškeré pohodlí takového místa. Většina z nich je umístěna přímo u pláže, což vám umožní užívat si krásné výhledy a vysokou úroveň služeb, například soukromou restauraci, bazén a fitness centrum.

Pro ty, kteří hledají levnější řešení ubytování, jsou zde také menší hotely nebo guesthouse. Tyto možnosti jsou ideální pro ty, kteří chtějí ušetřit nějaké peníze, ale stále chtějí zůstat v krásném místě. Tento typ ubytování je nejlepší pro ty, kteří nevyžadují příliš mnoho pohodlí a zábavy, ale přesto chtějí prozkoumat městečko a okolí.

Je také možné si pronajmout apartmán, což je ideální pro rodiny s dětmi nebo skupinu přátel. Tyto apartmány mají větší prostory, kuchyň, koupelnu a životní prostor, což znamená, že máte větší soukromí a můžete se cítit jako doma. Tyto apartmány jsou k dispozici v různých cenových hladinách, takže si můžete zvolit ten, který nejlépe vyhovuje vašemu rozpočtu.

Celkově je ubytování v Sandy Point na Abaco Islands nejen pohodlné, ale také krásné a nabízí vám bezpočet možností, jak si užít svou dovolenou. Pokud hledáte místo, kde můžete relaxovat a odpočinout si od každodenního shonu, Sandy Point je ideální volbou pro vás.


Dovolená Bahamy Sandy Point (Abaco Islands)


Bahamy jsou oblíbenou destinací pro dovolenou a to zejména díky svému neuvěřitelnému krásnu. Jedním z nejmalebnějších a nejexkluzivnějších míst na Bahamách jsou Sandy Point a Abaco Islands. Tato oblast je ideální pro ty, kteří touží po dovolené plné odpočinku, krásných pláží a klidu.

Sandy Point se nachází na jihozápadním cípu Great Abaco Island a je známá svými nádhernými plážemi a teplým tyrkysovým oceánem. Místní obyvatelé jsou velmi přátelští a vstřícní, což vytváří příjemnou atmosféru pro turisty. Zdejší pláže patří k těm nejkrásnějším na celých Bahamách. Bílý písek a průzračně modrá voda vytváří dokonalou idylu pro ty, kteří touží po relaxaci pod palmami a koupání v karibském moři.

Sandy Point je ideálním místem pro milovníky vodních sportů. Kajak, paddleboarding a potápění jsou populární aktivity na Abaco Islands. Objevte podmořský život profesionálním potápěním či šnorchlováním a uvidíte tu neuvěřitelnou pestrost korálových barev a mořských živočichů, včetně tropických ryb a želv.

Pro ty, kteří se chtějí podívat do vnitrozemí, je zde také spousta možností. Můžete navštívit Abaco National Park, který je domovem mnoha vzácných a ohrožených druhů flóry a fauny. Zde můžete podniknout procházky přírodou, pozorovat ptáky nebo se vydat na malý vodopád.

Pokud se rozhodnete Sandy Point navštívit, určitě nevynechejte možnost ochutnat místní speciality. Bahamská kuchyně je známá pro své čerstvé mořské plody, jako jsou humři, langusty a různé druhy ryb. Místní grilovaná ryba je naprosto lahodná a stojí za ochutnávku.

Sandy Point je také výchozím bodem pro mnoho námořních výletů. Můžete se vydat na výlet na neobydlené ostrovy, jako je například Elbow Cay, kde se nachází historický maják. Další možností je prohlídka Green Turtle Cay, malebného ostrova s úchvatnou historií.

Navštívte Sandy Point na Abaco Islands a zažijte nezapomenutelnou dovolenou plnou krásy, klidu a relaxace. Toto místo je opravdu jedinečné a jeho malebná příroda a pohostinnost místních obyvatel vám zaručí perfektní dovolenou na Bahamách.


Letenka Bahamy Sandy Point (Abaco Islands)


Bahamy jsou rájem na Zemi a ostrov Abaco Islands není výjimkou. Pokud hledáte ideální destinaci pro letní dovolenou, pak musíte určitě zvážit návštěvu Sandy Pointu. Tento krásný ostrov, nacházející se na severu Baham, je ideální pro ty, kteří hledají relaxaci, klid a dobré počasí.

Abaco Islands jsou součástí Velkých Baham a jsou velmi oblíbené u turistů kvůli svému krásnému pobřeží, průzračnému oceánu a úžasným plážím. Sandy Point je ideální destinací pro ty, kteří se chtějí vyhnout rušnému městu a užít si klidné pláže a klidné moře. To vše můžete získat levným letem z České republiky.

Hlavní atrakcí Sandy Pointu jsou bezesporu jeho pláže. Jednou z nejkrásnějších, na které se můžete těšit, je Sandy Point Beach. Tato pláž se nachází na samotném konci Sandy Pointu a je známa svými bílými písečnými plážemi a průzračně modrou vodou. Je to ideální místo pro šnorchlování, potápění, rybaření a procházky na pláži. Sandy Point Beach je ukryta za útesy, což zaručuje soukromí a klid, který potřebujete k odpočinku.

Dalším místem, které byste měli navštívit v Sandy Pointu, je Pelican Cays Land and Sea Park. Toto chráněné místo se nachází na jihozápadním konci Sandy Pointu a je domovem velkého množství zvířat a rostlin. Můžete tu pozorovat mnoho druhů ryb, koralových útesů, osladilých ježků a dalších mořských tvorů. Můžete si také vypůjčit kajak a prozkoumat okolí.

Pokud si chcete užít večer, nezapomeňte navštívit Sandy's Bar and Restaurant. Toto místo nabízí nejlepší možnosti místních jídel a nápojů a má také neformální atmosféru, která uspokojí potřeby jakéhokoli turisty.

Nyní se vrátíme k otázce letenek. Abaco Islands jsou snadno dostupné z Velké Británie a Spojených států amerických. Z České republiky ale existují také levné letenky. Pokud máte štěstí, můžete si koupit levné letenky přímo do Sandy Pointu. V opačném případě můžete zakoupit letenky do hlavního města Marsh Harbour a poté se dostat na Sandy Point autobusem nebo taxi. Po příletu v Marsh Harbouru se můžete také rozhodnout pro pronájem automobilu a nechat si užít svou dovolenou jinak.

Každopádně návštěva Sandy Pointu v Abaco Islands bude určitě nezapomenutelným zážitkem. Tento ostrov nabízí klid, nádherné pláže a úžasné zážitky pro každého, kdo hledá odpočinek daleko od shonu velkého města. Navštivte Sandy Point a zažijte nejkrásnější dovolenou na slunečné straně Baham.


Počasí Bahamy Sandy Point (Abaco Islands)


Bahamy, ostrovní stát v Karibiku, jsou proslulé svým nádherným počasím. Jedním z míst s nejvíce příznivým počasím je Sandy Point, který se nachází na ostrovech Abaco. Pokud hledáte ideální místo pro dovolenou plnou slunce, písku a moře, Sandy Point je pro vás tou správnou volbou.

Sandy Point leží v oblasti s tropickým podnebím, které se projevuje vysokými teplotami po celý rok a vysokou vlhkostí. V období mezi červnem a listopadem se vyskytuje sezóna hurikánů, takže je důležité být opatrný, pokud se rozhodnete navštívit Sandy Point právě v této době.

Během zbytku roku se však můžete těšit na teploty od 23 až 30 stupňů Celsia. Nejlepší měsíce k návštěvě jsou září a říjen, kdy teploty jsou ideální a viditelnost v moři je vynikající. V tomto období se můžete těšit na teplé a slunečné dny a příjemné teploty v noci.

Sandy Point se může pyšnit také kilometry nádherných pláží s jemným pískem a tyrkysově modrou vodou. Tyto pláže jsou ideální pro slunění, koupání a různé vodní aktivity, jako je například potápění, šnorchlování nebo rybaření.

Pokud vás zajímá místní flóra a fauna, můžete navštívit národní park Abaco, který se nachází v blízkosti Sandy Point. Tento park je domovem pro mnoho druhů rostlin a zvířat, jako jsou například netopýři, leguáni a různé druhy ptáků.

V Sandy Point nebudete hladovět ani žíznit. Místní kuchyně nabízí širokou škálu pokrmů, včetně mořských plodů, jako jsou langusty nebo humři, ale také mnoho dalších specialit, jako jsou například tradiční bahamské polévky nebo různé druhy chlebíčků.

Celkově vzato, Sandy Point na Abaco Islands je ideálním místem pro dovolenou, pokud hledáte teplé počasí, nádherné pláže, vodní aktivity a kulturně-bohatou kuchyni. S tímto vším k dispozici, je čas si zabalit kufry a vydat se do této krásné destinace.


Největší online sortiment letenek

Záruka nejnižší ceny

Výhodné ceny letenek

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Objevit letenky