Sháníte nejvýhodnější leteckou jízdenku?

Barbados Sunbury Plantation House

Letenka Barbados Sunbury Plantation House


Barbados je krásný karibský ostrov, který je známý svou bohatou historií a krásnými plážemi. Jedním z nejzajímavějších míst, které si můžete na Barbadosu prohlédnout, je Sunbury Plantation House.

Sunbury Plantation House se nachází v jihozápadní části ostrova a je jednou z nejlépe zachovalých a nejstarších plantážních budov v celém Karibiku. Tato koloniální stavba pochází z 17. století a nabízí živý pohled na bohatství a luxus, který zde kdysi existoval.

Dům je elegantní dvoupodlažní budova, postavená z vápence a omítnutá bílou barvou. Charakteristická pro koloniální architekturu, stavba zdůrazňuje prostorné prostory s vysokými stropy, velkými okenicemi a zdobenými verandami. Na verandách najdete pohodlný nábytek, na kterém si můžete odpočinout a užít si úchvatný výhled na rozlehlou zahradu.

Sunbury Plantation House je známa také svým velkým sbírkou starožitných nábytků a artefaktů z období koloniálního Barbadosu. Uvnitř domu najdete mnoho historických předmětů, jako jsou ručně vyšívané závěsy, porcelánové talíře a jiné dekorativní předměty. Procházka po těchto prostorách vám umožní cestu do minulosti a pochopení života na plantážích v této oblasti.

Na okolních pozemcích si můžete prohlédnout také plantáž cukrové třtiny. Při prohlídce můžete vidět, jak bylo kdysi zpracováváno toto sladké zlato, a také se dozvíte více o dějinách otrokářství na Barbadosu. Návštěva této plantáže je dojemným připomínáním temných stránek minulosti, ale také důležitého místa v historii tohoto ostrova.

Sunbury Plantation House je také oblíbenou destinací pro svatby a jiné slavnostní události. Mnoho lidí si tuto nádhernou lokalitu vybírá pro svůj výjimečný šarm a atmosféru. Pro milovníky historie a architektury je návštěva Sunbury Plantation House nezapomenutelným zážitkem.

Pokud plánujete cestu na Barbados, nezapomeňte navštívit Sunbury Plantation House. Toto úchvatné místo vám přiblíží historii ostrova a poskytne vám zážitek z návratu do minulosti. Nechte se unést krásou koloniální architektury a užijte si okouzlující pohled na zářivý ostrov Barbados.


Počasí Barbados Sunbury Plantation House


Pokud hledáte ideální místo pro relaxaci a užívání si teplého počasí, Barbados a zejména historická stavba Sunbury Plantation House by mohly být místem pro Vás.

Barbados je malá karibská oblast, známá pro své bílé pláže a modrou vodu. Nicméně, když se chcete na Barbadosu odpočinout od pobřežního pobytu, stojí za to navštívit Sunbury Plantation House.

Sunbury Plantation House byla postavena v roce 1660 a je jednou z nejstarších budov v oblasti. Dříve sloužila jako plantáž a dnes je to muzeum, kde návštěvníci mohou poznat historii Barbadosu.

Kromě historie, stavba nabízí návštěvníkům také krásné zahrady, kde mohou relaxovat a užívat si teplého počasí. V zahradách se nacházejí starobylé dřeviny a květiny, které poskytují stín a zároveň krásné pohledy.

Navštívíte-li Sunbury Plantation House v době pobytu na Barbadosu, můžete se těšit na teplé a slunečné počasí s nízkou vlhkostí. Průměrná teplota na Barbadosu v průběhu roku se pohybuje kolem 27 stupňů Celsia. V období mezi listopadem a červnem dochází ke snížení srážek a vzduch je suchý. V období mezi červencem a říjnem je vlhčeji a dochází k občasnému dešti.

Takže pokud se chystáte navštívit Barbados a chtěli byste se na nějakou dobu odpočinout od plážového pobytu, navštivte historickou stavbu Sunbury Plantation House a užijte si krásné teplé počasí v krásných zahradách.


Dovolená Barbados Sunbury Plantation House


Barbados je jedním z nejoblíbenějších turistických cílů v Karibiku. Tato malá ostrovní země nabízí nejen krásné pláže a teplé moře, ale také bohatou historii a kulturu. Jednou z nejzajímavějších turistických atrakcí na Barbadosu je Sunbury Plantation House.

Sunbury Plantation House je historický statek z 18. století, který se nachází v parishu Saint Philip na východním pobřeží Barbadosu. Během své existence byl Sunbury Plantation House nejdříve využíván jako cukrová plantáž a později byl přeměněn na penzion a turistickou atrakci.

Návštěvníci mohou projít po krásných zahradách a návštěvou interiéru domu. Zde si mohou prohlédnout originální nábytek, porcelán, mosazné nádobí, historické knihy a další artefakty. Každá místnost je krásně zařízena a zdobena, takže návštěvníci si mohou představit život na plantáži v průběhu 18. a 19. století.

Po prohlídce historického domu se návštěvníci mohou projít po okolí, kde si mohou prohlédnout rozlehlou zahradu, kde rostou mnoho druhů rostlin, květin a stromů. Tato zahrada nabízí návštěvníkům krásný pohled na okolí a návštěvníci se mohou ukázat, jak krásná může být příroda v Karibiku.

V případě, že návštěvníci touží po dalších zážitcích, mohou se podívat na Farmhouse Café, který se nachází na pozemku. Zde si mohou vychutnat nejrůznější místní speciality, které jsou připraveny z čerstvých a sezónních ingrediencí.

Celkově lze říci, že Sunbury Plantation House nabízí turistům nejen historický a kulturní zážitek, ale také krásný výhled na Karibik a vynikající stravu. Pokud hledáte neobyčejnou dovolenou, neváhejte a vydejte se do Barbadosu a navštivte tuto historickou plantáž. Je to skvělé místo pro rodinnou dovolenou nebo pro páry, kteří hledají romantické místo pro svou dovolenou.


Ubytování Barbados Sunbury Plantation House


Barbados Sunbury Plantation House je neuvěřitelné místo, kde můžete strávit svou dovolenou nebo víkendový výlet. Tento statek se nachází v Chist Church, nedaleko Barbadosu. Sunbury Plantation House je ukázkou toho, jaké bylo životní podmínky na Barbadosu v devatenáctém století. Tento statek byl postaven v roce 1660 a postupně upgradován, takže dnes najdete původní stavby a mnoho historických artefaktů.

Pokud se rozhodnete zůstat v Barbados Sunbury Plantation House, nabízejí se dvě možnosti ubytování: Apartment a Oak Cottage. Apartment je pěkně zařízený a má velkou verandu s výhledem na bazén a okolní zeleni. Má dvě ložnice, koupelnu, plně vybavenou kuchyň a obývací pokoj s televizí a DVD přehrávačem. Apartmány jsou ideální pro rodiny nebo skupiny přátel.

Oak Cottage je elegantní a intenzivnější variantou ubytování. Nabízí pohodlný pobyt, kde si můžete vychutnat klid a pohodu. Oak Cottage nabízí jeden pokoj s king size postelí a samostatnou koupelnou. K dispozici je prostorná bouda, televize a plně vybavená kuchyň. Cottage se nachází ve vlastní zahradě, díky čemuž nabízí soukromí.

S doplňkovými službami můžete objevovat krásu Barbadosu. Můžete si objednat soukromého kuchaře, maséra, průvodce a další další praktické služby, které váš pobyt na Barbadosu zpříjemní. Můžete se také věnovat plážovým aktivitám nebo si zajet na projížďku na koni.

Barbados Sunbury Plantation House je opravdu unikátní místo na světě, které vám umožní prožít novou zážitek. Pokud chcete během své dovolené zažít život na Barbadosu a být součástí historie, rozhodně byste měli zůstat v tomto statečku nebo aspoň navštívit a ochutnat atmosféru tohoto místa.


Nejčastější dotazy a odpovědi Barbados Sunbury Plantation House


Níže uvádíme některé z nejčastějších otázek a odpovědí týkajících se Barbados Sunbury Plantation House:

Otázka: Jak se dostanu do Barbados Sunbury Plantation House?
Odpověď: Sunbury Plantation House se nachází na jihu Barbadosu, poblíž města Oistins. Nejjednodušší způsob, jak se dostat do plátna, je taxi nebo pronájem auta. Můžete také využít místní dopravní spojení.

Otázka: Jaké jsou otevírací hodiny plátna Sunbury Plantation House?
Odpověď: Sunbury Plantation House je otevřen každý den od pondělí do neděle v době od 9:00 do 17:00.

Otázka: Kolik stojí vstupné do Sunbury Plantation House?
Odpověď: Vstupné do Sunbury Plantation House je 40 USD pro dospělého a 20 USD pro děti ve věku 6-11 let. Děti do 6 let mají vstup zdarma.

Otázka: Co mohu vidět v Sunbury Plantation House?
Odpověď: Sunbury Plantation House je historickým sídlem, které bylo postaveno v 17. století. Zde můžete prozkoumat domov, muzeum, zahrady a hřebčín. Během návštěvy se dozvíte o historii plantáží a životě na Barbadosu.

Otázka: Nabízí Sunbury Plantation House jídlo a občerstvení?
Odpověď: Ano, Sunbury Plantation House má restauraci, kde si můžete pochutnat na tradiční karibské kuchyni. Nabízí také občerstvení a nápoje.

Otázka: Je v Sunbury Plantation House možnost ubytování?
Odpověď: Bohužel, v Sunbury Plantation House není možné se ubytovat. Je vhodné navštívit pro jednodenní výlet.

Doufáme, že tyto informace vám budou užitečné při plánování návštěvy Sunbury Plantation House.


Největší online sortiment letenek

Záruka nejnižší ceny

Výhodné ceny letenek

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Objevit letenky