Sháníte nejvýhodnější leteckou jízdenku?

Bolívie Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve

Dovolená Bolívie Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve


Bolívie je země s bohatou a rozmanitou přírodou, která láká milovníky dobrodružství a přírodních krás. Jedním z nejzajímavějších turistických cílů v této jihoamerické zemi je Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve, což je přírodní rezervace nacházející se na jihozápadě Bolívie.

Dovolená v Bolívii zahrnující návštěvu této rezervace je nezapomenutelným zážitkem. Rezervace je pojmenována po bolivijském vojákovi Eduardo Avaroovi, který padl během války s Chile v roce 1879.

Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve je domovem mnoha ohrožených druhů rostlin a zvířat, které jsou jedinečné a nevídané v jiných částech světa. Tato rezervace je zvláště proslulá svým bohatstvím andské fauny, včetně vzácných druhů, jako jsou vzácná plameňákovitá ptáci, kondori, guanakové a pumy.

Jednou z nejvíce turisticky atraktivních částí rezervace je Uyuni salt flat, která je největším solným jezerem na světě. Toto jezero je skutečně jedinečné, protože vytváří zrcadlo na obloze, které dokáže odrážet obraz hor a oblohy. Je to místo, které poskytuje nezapomenutelné zážitky pro fotografy a turisty.

Dalšími zajímavými místy, které byste si v této rezervaci neměli nechat ujít, jsou Laguna Colorada (barevné jezero) a Laguna Verde (zelené jezero). Laguna Colorada je jezero s růžovým odstínem, který je způsoben přítomností mikroskopických řas a sinic v jezeře. Je to domov pro tisíce plameňáků, kteří dávají jezeru ještě větší kouzlo. Laguna Verde je dokonale zelené jezero, které je obklopeno nádhernými vrcholky horského masivu Licancabur.

Další zajímavostí v rezervaci je geotermální oblast Sol de Mañana, která je domovem gejzírů, horkých pramenů a bahenních lázní. Toto místo je fascinující pro pozorování vulkanické aktivity a unikátních geologických útvarů.

Pro milovníky adrenalinu a dobrodružství je rezervace také skvělým místem pro pěší turistiku, horskou turistiku a off-roadové dobrodružství. Prozkoumání těchto malebných krajin na vlastní pěst vám umožní objevit krásu a divokost této oblasti.

Dovolená v Bolívii, zahrnující návštěvu Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve, je pro každého přírodovědce, dobrodruha a fotografa skvělou volbou. Můžete tu objevit neuvěřitelnou rozmanitost flóry a fauny, nádherné jezera, geotermální zázraky a dech beroucí horské výhledy. Toto místo je skutečným pokladem Bolívie a jeho návštěva vás jistě okouzlí.


Ubytování Bolívie Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve


Bolívie je země plná úžasných přírodních krás a nedávno jsme navštívili jeden z nejkrásnějších národních parků v zemi - Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve. Toto území je ohromující a nabízí celou řadu aktivit pro návštěvníky. Zdálo se nám však, že nejdůležitější součástí našeho výletu bylo ubytování, které bylo úžasné.

Park se nachází na jihu Bolívie a nabízí nádherné výhledy na pláně, sopky a jezera. Nalézt zde ubytování však není vůbec snadné, takže jsme si museli předem zajistit místo, abychom nezůstali bez přístřeší. Nakonec jsme se rozhodli zůstat v hotelu Tayka de Piedra, a to bylo naprosto úžasné rozhodnutí.

Hotel se nachází v samém centru parku a nabízí 14 komfortních pokojů, které jsou vybaveny vším, co byste mohli ve vysokohorské oblasti potřebovat - například teplou vodou, topením a elektrickým proudem. Všichni zaměstnanci byli velmi vstřícní a ochotní. Naše pokoj byl velmi prostorný a měl vynikající výhled na sopku Tunupa.

Za celou dobu našeho pobytu jsme dostali skvělé jídlo a nápoje, což bylo pro nás velmi důležité, protože při našem putování po parku jsme se dobře nespotřebovali. Menu bylo velmi pestré a zahrnovalo tradiční bolivijská jídla, která jsme předtím nikdy nezkusili.

Celkově jsme si velmi užili náš pobyt v hotelu Tayka de Piedra a naše zkušenost s ubytováním byla jedním z vrcholů našeho výletu. Navštívili jsme několik nádherných míst v Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve a musíme říci, že naše zastavení v hotelu bylo to nejlepší, co jsme si mohli přát. Pokud někdy navštívíte Bolívii a chcete navštívit tento národní park, doporučujeme zůstat v tomto hotelu. Byla to pro nás nezapomenutelná zkušenost.


Počasí Bolívie Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve


Bolívie je jednou z nejkrásnějších zemí v Jižní Americe a ve svém srdci ukrývá Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve. Tento národní park, pojmenovaný po bolivijském hrdinovi bojujícím za nezávislost země, se rozkládá na ploše 7 147 km² a nachází se v jihozápadní části Bolívie.

Jednou z charakteristik této oblasti je její horská krajina a nekompromisní klimatické podmínky, které se zde projevují především v extrémních teplotách, nízké vlhkosti a silných větrech. Nachází se zde také jedno z nejvýše položených jezer na světě, Laguna Verde. Jeho voda má zelenavý odstín a je zbarvena vysokým obsahem mědi a síry, které vstupují do jezera z místních sopek.

Díky těmto extrémním podmínkám je Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve domovem mnoha zvláštních druhů živočichů, jako jsou například vikuně, divoké lamy, lamy, kondor peruánský, andské pišťuchy, říční krokodýli a mnoho dalších. Tento národní park také proslul díky nádherné krajinné kráse, kterou tvoří neuvěřitelné sopky, vodopády, gejzíry a křišťálově čistá říční koryta.

V zimě (červenec a srpen) je zde extrémně studeně a během noci mohou teploty klesnout až pod -20 stupňů Celsia. V létě je pak situace opačná a teploty mohou dosahovat až 40 stupňů Celsia. Přestože jsou tyto podmínky pro většinu lidí velmi náročné, jsou ideální pro některé druhy zvířat a rostlin, které nemohou přežít v jiných oblastech.

Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve je jedním z nejkrásnějších a nejobdivovanějších přírodních záznamů v Jižní Americe. Jeho jedinečná krajina a vysoká biodiverzita přitahují turisty z celého světa a umožňují jim navštívit netknutou přírodu, jakou nenajdete nikde jinde na světě. Pokud máte rádi krásné krajiny a přírodu, rozhodně nebylo by špatné navštívit Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve v Bolívii.


Letenka Bolívie Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve


Národní rezervace Eduardo Avaroa Andean Fauna v Bolívii: Poklad And

Pokud hledáte cestovatelskou destinaci, která kombinuje úchvatnou přírodu, neuvěřitelné výhledy a bohatou biodiverzitu, pak byste se měli zaměřit na rezervaci Eduardo Avaroa Andean Fauna v jihozápadní Bolívii. Tato úchvatná oblast, která je nazvána po bolivijském válečníkovi a hrdinovi Eduardo Avaroovi, je jedním z nejvíce fascinujících přírodních parků na světě.

Nachází se v departementech Potosí a Oruro a rozkládá se na ploše přibližně 7 147 km² v Andské pánvi. Rezervace je uložena v nadmořské výšce mezi 3 200 a 6 354 metry, což ji činí jednou z nejvyšších rezervací na světě. A právě tato výjimečná výška dělá z návštěvy této oblasti jedinečný zážitek.

Rezervace Eduardo Avaroa Andean Fauna je známá svými nádhernými lagunami, sopkami, geotermálními poli, horkými prameny a termálními jezery. Jedním z nejpopulárnějších míst v rezervaci je slavný modrý jezerní laguna, známá jako Laguna Colorada. Voda v této laguně je bohatá na různé minerály, což jí dodává jedinečně intenzivní modrý odstín. Jezero je rovněž domovem pro mnoho plameňáků, kteří se tu shromažďují a tvoří ohromující přírodní scénu.

Dalšími významnými lagunami v rezervaci jsou Laguna Verde (Zelená laguna) a Laguna Blanca (Bílá laguna), které se též vyznačují svými nádhernými barvami. Zatímco Laguna Verde získala své jméno díky zelenému odstínu vody, Laguna Blanca je známá pro svou studenou, bělobou barvu.

Díky své geomorfologii je rezervace domovem mnoha druhů ohrožených živočichů. V oblasti žije například vzácný krokodýl dlouhý, kalous andský nebo různé druhy plameňáků. Na rozloze rezervace žije také mnoho dalších druhů ptáků, jako jsou vzácní kondoři nebo orli. Rezervace je také domovem pro ohrožené druhy savců, jako je například vikuně, lama nebo jaguár.

Cestování do rezervace Eduardo Avaroa Andean Fauna je jedinečným zážitkem, který je třeba si dopřát. Nejbližším letištěm je letiště Uyuni, ale cesta do rezervace je možná i z letiště v Puerto Suárez nebo z hlavního města Bolívie, La Paz. Nejběžnějším způsobem, jak si rezervaci prohlédnout, je zajištěním prohlídky s místními průvodci, kteří vám poskytnou informace o rezervaci a zajistí, že si užijete všechny nejlepší okamžiky.

Chcete-li obdivovat úžasnou krásu And, zachytit vzácné druhy zvířat a prozkoumat nádherná jezera a sopky, neváhejte navštívit rezervaci Eduardo Avaroa Andean Fauna. Ujistěte se, že rezervujete letenku do Bolívie a připravte se na fantastickou dobrodružnou cestu plnou přírodních divů a vzrušení.


Nejčastější dotazy a odpovědi Bolívie Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve


Nejčastější dotazy a odpovědi týkající se Národní rezervace Eduardo Avaroa Andean Fauna v Bolívii:

Dotaz: Kde se nachází Národní rezervace Eduardo Avaroa Andean Fauna?
Odpověď: Reserva Nacional de Fauna Andina Eduardo Avaroa se nachází v jihozápadní části Bolívie, v departementu Potosí, v blízkosti hranice s Chile a Argentinou.

Dotaz: Jaké jsou hlavní atrakce Národní rezervace Eduardo Avaroa Andean Fauna?
Odpověď: Mezi hlavní atrakce rezervace patří slaná jezera (jako je Salar de Uyuni), geotermální pole, gejzíry, sopky, barevné laguny a unikátní andská flora a fauna.

Dotaz: Jak se mohu dostat do Národní rezervace Eduardo Avaroa Andean Fauna?
Odpověď: Nejbližší město, ze kterého se do rezervace dostanete, je Uyuni. Z Uyuni se můžete připojit k organizačním výletům, které vám poskytnou dopravu a průvodce.

Dotaz: Jaká je nejlepší doba návštěvy Národní rezervace Eduardo Avaroa Andean Fauna?
Odpověď: Nejlepší doba návštěvy je obvykle v suchém období, které trvá od května do října. V tomto období je pravděpodobnější dobré počasí a lepší podmínky pro pozorování fauny a flóry.

Dotaz: Jaká je výška Národní rezervace Eduardo Avaroa Andean Fauna?
Odpověď: Rezervace se nachází ve vysokohorské oblasti And, většina jejího území se nachází nad 4 000 metry nad mořem. Nejvyšší bod v rezervaci je vulkán Licancabur o výšce 5 916 metrů.

Dotaz: Můžete zde vidět nějakou zvěř?
Odpověď: Ano, v rezervaci můžete vidět různé druhy andské zvěře, jako jsou lamy, vikuně, guanako, nandu a různé druhy ptáků. Je také známo, že rezervace hostí plameňáky, kteří přicházejí na slaná jezera kvůli jejich přirozenému zbarvení.

Toto jsou pouze některé z nejčastějších dotazů a odpovědí týkajících se Národní rezervace Eduardo Avaroa Andean Fauna v Bolívii. Při přípravě na návštěvu rezervace je vždy dobré se podrobnějšími informacemi seznámit a doporučuje se do rezervace vydat s průvodcem.


Největší online sortiment letenek

Záruka nejnižší ceny

Výhodné ceny letenek

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Objevit letenky