Sháníte nejvýhodnější leteckou jízdenku?

Cyprus Pissouri

Nejčastější dotazy a odpovědi Cyprus Pissouri


1. Kde se nachází Pissouri?
Pissouri se nachází na jihozápadním pobřeží Kypru, přibližně 30 kilometrů od Limassolu.

2. Jak se dostat do Pissouri?
Můžete se dostat do Pissouri autem, autobusem, taxíkem nebo pronajatým vozidlem. Většina návštěvníků přijíždí na letiště Larnaka nebo Pafos, poté pokračují přes cestu A1 nebo A6.

3. Jsou v Pissouri pláže?
Ano, Pissouri má dvě pláže - pláž Pissouri Bay a pláž Avdimou. Obě jsou písečné a nabízejí krásné výhledy na moře.

4. Jaké jsou turistické atrakce v Pissouri?
Mezi hlavní turistické atrakce v Pissouri patří řecké divadlo, muzeum Pissouri a památník na náměstí. Dále jsou zde dobré možnosti k pěší turistice, cykloturistice a golfu.

5. Mohu platit v Pissouri kartou?
Ano, většina obchodů a restaurací v Pissouri přijímá platby kartou.

6. Jaké je klima v Pissouri?
Klima v Pissouri je typické pro Středomoří, s teplými suchými léty a mírnými vlhkými zimami. Teploty v létě dosahují průměrně 30 ° C a v zimě 15 ° C.

7. Kde se mohu ubytovat v Pissouri?
V Pissouri je řada možností ubytování, od luxusních hotelů a resortů po menší apartmány a penziony. Můžete také najít soukromé vily k pronájmu.

8. Jaké jsou nejlepší restaurace v Pissouri?
V Pissouri jsou restaurace nabízející tradiční kyperskou kuchyni, stejně jako restaurace s mezinárodní kuchyní. Mezi nejlepší patří Kastro Restaurant, The Platea Taverna a Pissouriana Restaurant.

9. Kde mohu nakupovat v Pissouri?
V Pissouri najdete několik obchodů s turistickými suvenýry, potraviny a potřeby. Většina nákupních možností však bude v nejbližším okolí, např. v Limassolu nebo Pafosu.

10. Jaká je nejlepší doba na návštěvu Pissouri?
Nejlepší doba na návštěvu Pissouri je od dubna do června a od září do listopadu, kdy jsou teploty příjemné a turistická sezóna je ještě nebo už v plném proudu. V létě bývá v Pissouri velké horko a v zimě zase větší vlhkost a snížená turistická aktivita.


Počasí Cyprus Pissouri


Pissouri je malebná obec na jihozápadním pobřeží ostrova Kypr. Toto romantické a tiché místo je oblíbenou destinací turistů z celého světa i mezi místními obyvateli. Kromě svého klidného prostředí a nádherných pláží je Pissouri také známé pro své jedinečné počasí.

Počasí v Pissouri je typicky středomořské s mírnými zimami a horkými, suchými léty. Tento příjemný klimatický režim dává návštěvníkům možnost užívat si slunečné dny a příjemné teploty prakticky po celý rok.

Během letních měsíců července a srpna se teploty mohou vyšplhat až na 35 °C. Slunce svítí téměř nepřetržitě a návštěvníci mají možnost strávit hodiny na pláži nebo na procházkách po okolních vinicích a olivových hájích. Místní pláže nabízí dokonalé místo k opalování a koupání, s azurově modrou vodou a jemným zlatým pískem.

Pissouri je známé také svou mírnou zimou, což ho činí ideální destinací i v měsících mimo letní sezónu. Teploty se obvykle pohybují kolem 17-20 °C, což je příjemné počasí pro procházky po okolí a poznávání malebné vesnice. Pissouri v zimě nabízí výhodu klidného prostředí, kdy se místní obyvatelé věnují tradičním zvyklostem a setkávají se v restauracích a kavárnách, aby si užívali místní speciality.

V obci Pissouri se pravidelně konají také kulturní akce a festivaly, které přidávají na životě a radosti obyvatel a návštěvníků. Ty jsou často spojeny s hudebními vystoupeními, tanečními představeními a ochutnávkou místní gastronomie. Počasí hraje při těchto akcích důležitou roli, protože slunné dny a příjemné teploty zajišťují, že místní společenství může slavit venku po celý den i noc.

Celkově vzato, počasí v Pissouri je ideální pro ty, kteří chtějí utéct od nevlídného počasí v jejich každodenním životě a užít si sluneční paprsky a příjemné teploty. Bez ohledu na to, zda navštívíte Pissouri v létě nebo v zimě, můžete se těšit na příjemné počasí a krásné okolí, které tato oblíbená cyperská destinace nabízí.


Dovolená Cyprus Pissouri


Cyprus je ostrov ležící v Středozemním moři a je jednou z nejoblíbenějších dovolenkových destinací pro turisty z celého světa. A pokud hledáte ideální místo pro dovolenou plnou slunce, moře a krásné přírody, není třeba hledat dál – Pissouri na Kypru je tím pravým místem pro vás.

Pissouri je malebné přímořské letovisko nacházející se v jihozápadní části Kypru, přibližně 30 km od Limassolu. Je známý svými krásnými plážemi s čistým jasným mořem a malým přístavem plným rybářských lodí. Kromě toho zde najdete také úžasné tradiční vesnice se středomořskou atmosférou, v níž můžete ochutnat skvělou kyperskou kuchyni a poznat místní kulturu.

Jedním z hlavních lákadel Pissouri je jeho písečná pláž, která je ideálním místem pro opalování, odpočinek a vodní aktivity. Moře je zde klidné a teplé, což je zase ideální pro milovníky šnorchlování a potápění. Milovníci surfování a windsurfingu si zde také přijdou na své, díky silným větrům, které se v tomto regionu často vyskytují. Na pláži jsou k dispozici také půjčovny lehátek a slunečníků, takže se nemusíte bát, že byste si je nemohli pronajmout.

Jednou z hlavních atrakcí Pissouri je její malebná vesnice s úzkými uličkami, tradičními bílými domy a malebnými kostely. Můžete si naplánovat krásnou procházku těmito uličkami a objevovat místní obchody se suvenýry, tradiční taverny a kavárny. Ještě více autenticity můžete zažít tím, že se zúčastníte některého z místních kulturních festiválů, které se pravidelně konají ve vesnici.

Pissouri je také výborným výchozím bodem pro poznávání okolních památek a zajímavostí. V blízkosti se nachází starobylá města, jako je například Kourion, s antickými ruinami a amfiteátrem. Pokud máte rádi historii, můžete se vydat do Kolossi, kde se nachází starověký hrad, nebo do Omodhu, kde můžete sledovat tradiční zpracování místního vína.

Pokud jde o ubytování, Pissouri nabízí širokou škálu možností pro každý rozpočet. Můžete si vybrat mezi malými rodinnými hotely, luxusními resorty nebo pronájmem soukromých apartmánů či vil s bazénem.

Pokud se tedy chystáte na dovolenou na Kypru, nezapomeňte zahrnout do svého itineráře návštěvu letoviska Pissouri. Ten vám přinese jedinečnou kombinaci přírodní krásy, slunečního počasí, pláží a autentické kyperské kultury.


Ubytování Cyprus Pissouri


Cyprus Pissouri je malé městečko na jihu Kypru, které se nachází na planině nedaleko od moře. Tuto oblast můžete navštívit v jakémkoli období roku, protože zde panuje stálé teplé a slunečné počasí. Pokud se chystáte navštívit Cyprus Pissouri, měli byste si předem zvolit ideální ubytování, aby váš pobyt byl co nejpříjemnější.

Nejlepšími možnostmi ubytování v Cyprus Pissouri jsou hotely a apartmány. Pro více luxusu a vysokého standardu můžete zvolit 4 a 5 hvězdičkové hotely, které se nacházejí hned u pláže. Všechny pokoje jsou velké a prostorné s balkonem s výhledem na moře a bazén. Kromě toho nabízí tyto hotely vynikající služby, včetně spa a wellness centra, vodní parky, tenisové a golfové kurty, restaurace s výbornou gastronomií a další.

Další možností pro ubytování v Cyprus Pissouri jsou apartmány, u kterých máte větší svobodu a soukromí. Všechny apartmány se nacházejí v pěší vzdálenosti od pláže a jsou zařízeny moderním a prostorným nábytkem. Kuchyňský koutek je plně vybavený a nabízí nádobí, příbory, sporák, ledničku a další. Pokoje mají balkon s výhledem na okolní krajinu a mají přímý vstup do bazénu.

Pokud hledáte ubytování pro rodinu nebo skupinu, můžete zvolit vila s bazénem. Tyto vily jsou velké a prostorné a nabízejí kompletní soukromí. K dispozici jsou ložnice s vlastní koupelnou, obývací pokoj, plně vybavená kuchyň, balkon s grilem a další. Vily jsou umístěny na okraji města, takže máte klid a soukromí, ale zároveň jste blízko centra.

Nezáleží na tom, jaké ubytování v Cyprus Pissouri si zvolíte, všechny varianty nabízejí perfektní dovolenou v krásném městečku. Pro své rezervace si můžete najít mnoho různých webových stránek, které nabízejí informace o cenách, kapacitách a možnostech. Proto neváhejte a plánujte svůj vysněný pobyt v krásné oblasti Cyprus Pissouri už dnes!


Letenka Cyprus Pissouri


Cyprus Pissouri je malebné letovisko nacházející se na jihozápadním pobřeží ostrova Kypr. Její název odkazuje na blízkost horské vesnice Pissouri, která se nachází v nadmořské výšce 250 metrů nad mořem. Letenky do tohoto turisticky atraktivního místa jsou velmi žádané mezi milovníky slunce, krásných pláží a místního kyperského šarmu.

Letenka Cyprus Pissouri představuje vstupenku do jednoho z nejkrásnějších koutů Kypru. Tato oblast je známá svou nádhernou přírodou, skvostnými plážemi a bohatým kulturním dědictvím. Je proto vhodnou destinací pro ty, kteří touží po spojení relaxace na pláži s možností objevování historických památek a tradiční kyperské kultury.

Pissouri je vyhledávaným místem pro ty, kteří mají rádi klidné letovisko s autentickou atmosférou. Jeho hlavním lákadlem je nádherná pláž s jemným bílým pískem a tyrkysově modrou vodou Středozemního moře. Pláž je dobře vybavena a nabízí širokou škálu vodních sportů, jako je potápění, šnorchlování, surfování nebo vodní lyžování. Pro ty, kteří preferují klid a soukromí, jsou v okolí dostupné více opuštěné pláže.

Okolí letoviska Pissouri nabízí také mnoho zajímavých výletů. Nedaleko se nachází starobylé kyperské vesnice, jako je Omodos se svými úzkými uličkami a vinnicemi, kde můžete ochutnat místní víno. Další atrakcí je město Paphos, které je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO a nabízí nádherné památky, jako je hrad a archeologický park.

Místní gastronomie je dalším důvodem, proč se rozhodnout pro letenku do Cyprus Pissouri. Kyperská kuchyně je bohatá na vlivy turecké, řecké, britské a středomořské kuchyně. Můžete ochutnat tradiční pokrmy, jako je meze, kyperské sýry, špecle či známou moussaku. Kvalitních restaurací a tavern je v blízkosti Pissouri dostatek, takže si každý vybere podle svého gusta.

Pro milovníky historie je v okolí Pissouri připravena příležitost poznat starověké kyperské památky. Navštivte Staré město Kourion s antickým divadlem nebo archeologickou lokalitu Paphos, kde se nacházejí mozaikové podlahy z římské éry.

Letenka Cyprus Pissouri je ideální volbou pro ty, kteří hledají kombinaci krásných pláží, přírodního bohatství, historických památek a autentické kyperské kultury. Vydejte se na tento malebný ostrov a objevte všechny jeho krásy sami!


Největší online sortiment letenek

Záruka nejnižší ceny

Výhodné ceny letenek

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Objevit letenky