Sháníte nejvýhodnější leteckou jízdenku?

Dominikánská republika Playa Grande Golf Course

Ubytování Dominikánská republika Playa Grande Golf Course


Playa Grande Golf Course: Tajemná krása ubytování v Dominikánské republice

Dominikánská republika je známa svými krásnými plážemi, exotickou přírodou a luxusním ubytováním. Jedním z nejlepších míst pro ubytování v této destinaci je Playa Grande Golf Course. Tato resortová oblast se nachází na severním pobřeží ostrova a je oblíbená mezi golfisty i milovníky přírody.

Playa Grande Golf Course je jedním z nejuznávanějších golfových hřišť v Karibiku. Hřiště bylo navrženo světoznámým architektem Robertem Trentem Jonesem a je považováno za jeho jedno z nejlepších děl. S panoramatickým výhledem na karibské moře a nedotčenou přírodou je tato lokalita ideálním místem jak pro golf, tak pro odpočinek a relaxaci.

Ubytování v Playa Grande Golf Course nabízí širokou škálu možností, které uspokojí jakékoliv představy a požadavky hostů. Od luxusních hotelů až po soukromé vily a apartmány - vše je k dispozici. Tyto ubytovací možnosti jsou začleněny do celkového designu resortu, který těží z přirozené krásy okolí.

Hlavním lákadlem ubytování v Playa Grande Golf Course je samozřejmě přístup k samotnému golfovým hřišti. Hřiště nabízí 18 jamek s nádhernými výhledy na moře a okolní krajinu. Je známé svými náročnými par 3 jamkami, které poskytují skutečnou výzvu pro každého hrače. S možností najmout si vybavení a golfový vůz mohou hosté strávit celý den hraním na tomto fantastickém hřišti.

Pro ty, kteří se chtějí odreagovat od golfové aktivity, je k dispozici také mnoho dalších možností. Playa Grande Golf Course se nachází v blízkosti krásných pláží, které nabízejí dokonalé podmínky pro koupání, slunění a vodní sporty. Okolní příroda je také plná turistických tras a skrytých pláží, které lze objevovat.

Co se týče gastronomie, ubytování v Playa Grande Golf Course nabízí mnoho restaurací a barů, které slouží jak tradiční dominikánskou kuchyni, tak mezinárodním specialitám. Hostům je také k dispozici plně vybavené wellness centrum se saunou a masážemi, aby se mohli uvolnit a regenerovat po náročném dni.

Playa Grande Golf Course je skutečnou oázou pro golfisty a milovníky přírody. Kombinace luxusního ubytování, úchvatných výhledů a prvotřídního hřiště nabízí nezapomenutelný zážitek. Pokud hledáte ideální místo pro relaxaci a golf, nemůžete se splet. Navštivte Dominikánskou republiku a ubytujte se v Playa Grande Golf Course - jistě nebudete litovat.


Dovolená Dominikánská republika Playa Grande Golf Course


Dominikánská republika je exotická země plná nádherných pláží a sportovních rekreačních aktivit pro turisty z celého světa. Jedním z nejoblíbenějších cílů pro milovníky golfu je Golf Course Playa Grande, který se nachází na severovýchodě ostrova ve městě Rio San Juan.

Tento parkový golfový resort je rozložen na ploše přes 220 hektarů a nabízí 18ti jamek. Jeho tvůrce, legendární Robert Trent Jones Sr., tento golfový areál navrhl jako jeden z nejtěžších hřišť na světě. Délka hřiště má celkovou délku 7 090 yardů, což jej činí jedním z nejdelších hřišť v Karibiku.

Hráči na Golf Course Playa Grande mohou vychutnat nádherné scenérie, horské pejsaže, tropické houští a nádherné výhledy na Karibské moře. Samotné hřiště má vysoký nárok na dokonalou techniku, ale také nabízí dostatek volnosti, aby si hráči mohli užívat zábavy z golfu.

V blízkosti hřiště jsou k dispozici i luxusní ubytovací možnosti a rodinné restaurace. Pro turisty, kteří mají rádi další rekreační aktivity, jsou poblíž k dispozici nádherné pláže, vodní sporty, šnorchlování a rybaření.

Kromě toho nabízí Playa Grande Golf Course také výukové lekce golfu s kvalifikovanými trenéry, kteří pomáhají vylepšit hráčův golf a zlepšit jeho herní dovednosti.

Výhodou pro turisty je také to, že Playa Grande Golf Course se nachází v blízkosti některých turistických atrakcí a kulturních památek Dominikánské republiky, například pláže Sosua a Cabarete nebo historického města Santo Domingo.

Celkově je Playa Grande Golf Course skvělou volbou pro golfisty, kteří hledají nový a exotický zážitek, a pro každého, kdo se chce dostat z každodenního hluku a stresu, a užít si relaxaci v tropickém prostředí s dokonalými západy slunce a větrem v palmových hájích.


Nejčastější dotazy a odpovědi Dominikánská republika Playa Grande Golf Course


Nejčastější dotazy a odpovědi týkající se Playa Grande Golf Course v Dominikánské republice:

1. Kde se nachází Playa Grande Golf Course?
Playa Grande Golf Course se nachází na severu Dominikánské republiky v oblasti Rio San Juan.

2. Jak dlouho trvá hra na Playa Grande Golf Course?
Délka hry závisí na skupině hráčů a jejich dovednostech, ale obvykle hra trvá asi 4 až 5 hodin.

3. Jaké je rozložení jamek na Playa Grande Golf Course?
Hřiště Playa Grande má 18 jamek a nabízí nádherný výhled na oceán. Hráči se budou potýkat s různými terény, vodními překážkami a bunkry.

4. Jaké jsou poplatky za hru na Playa Grande Golf Course?
Ceny se mohou lišit v závislosti na sezóně a denní době, ale obvykle se pohybují mezi $100 a $200 za 18 jamek.

5. Je na Playa Grande Golf Course možné si vypůjčit golfová vozítka a vybavení?
Ano, na hřišti je možné si vypůjčit golfová vozítka a vybavení, včetně golfových hole a vozíků.

6. Může na Playa Grande Golf Course hrát kdokoliv nebo je nutná rezervace?
Obvykle je nutné si rezervovat čas na hřišti předem, protože popularity Playa Grande Golf Course je poměrně vysoká. Nicméně není to nezbytné, a pokud jsou k dispozici volné sloty, může hráč přijít bez rezervace.

7. Má Playa Grande Golf Course restauraci nebo bar?
Ano, na hřišti je restaurace a bar, kde si můžete doplnit energii po hře.

8. Je Playa Grande Golf Course otevřené v průběhu celého roku?
Ano, Playa Grande Golf Course je otevřené celoročně, ale mohou existovat omezení v případě údržby nebo speciálních událostí.

9. Má Playa Grande Golf Course golfový instruktážní program?
Ano, na hřišti je dostupný instruktážní program pro začátečníky i pokročilé hráče, který je veden profesionály.

10. Je Playa Grande Golf Course vhodné pro profesionální golfisty?
Ano, Playa Grande Golf Course je známé svou náročností a je často vyhledáváno profesionálními hráči.


Letenka Dominikánská republika Playa Grande Golf Course


Playa Grande Golf Course - Ostrovská oáza golfu v Dominikánské republice

Dominikánská republika je proslulá svými krásnými plážemi, tyrkysovými vodami a překrásným počasím. Je oblíbenou turistickou destinací pro dovolenou u moře, ale má pro milovníky golfu také něco zvláštního k zobrazení. Mluvíme o Playa Grande Golf Course, jednom z nejobdivovanějších a nejlépe hodnocených golfových hřišť na ostrově.

Nachází se na severním pobřeží Dominikánské republiky, poblíž města Río San Juan. Playa Grande Golf Course je součástí luxusního letoviska Amanera Resort, které se rozkládá na výšině s panoramatickým výhledem na Atlantský oceán a zářivé zelené pláně.

Toto golfové hřiště bylo navrženo slavným architektem Robertem Trentem Jonesem Sr., který je známý pro svou schopnost zakomponovat přírodní prvky do designu hřišť. A Playa Grande Golf Course rozhodně není výjimkou. Hřiště se táhne přes 2 kilometry pobřeží a nabízí nádherné výhledy na oceán, strmé útesy a pláž Playa Grande.

Svým designem se hřiště plynule přizpůsobuje terénu a využívá místních přírodních charakteristik. Jediným cílem architekta bylo vytvořit jedinečný zážitek pro golfovou komunitu. Hřiště je známé svým náročným charakterem, který klade vysoké nároky na techniku a strategii hráčů.

Playa Grande Golf Course disponuje 18 jamkami o různých obtížnostech, na nichž se proplétají nádherné jezera, nádherné travnaté plochy a písečné bunkry. Dominantním prvkem hřiště jsou však bezpochyby jeho úchvatné výhledy. Když se procházíte kolem klidných vod a dojde k dramatickým výhledům na oceán a pláž Playa Grande, je obtížné se soustředit pouze na hru.

Pro ty, kteří si rádi užívají golfový zážitek ve zvláštním stylu, Playa Grande Golf Course nabízí také služby kárového vozíčku. Takto si mohou golfoví nadšenci projíždět hřiště a zároveň se ponořit do krásy okolního prostředí.

Abyste zažili opravdu jedinečný zážitek, Playa Grande Golf Course nabízí luxusní zázemí, které zahrnuje klubový hospodářský dům s vyhlídkou na celé hřiště, doprovodné zařízení pro golfový trénink, profesionální golfové instrukce a exkluzivní restauraci, kde si poté můžete vychutnat lahodné pokrmy místní kuchyně.

Playa Grande Golf Course je skutečnou perlovou rybou golfových hřišť v Dominikánské republice. Jeho krása a náročnost oslovují golfisty z celého světa, kteří si zde užívají nejenom hru, ale i úžasnou přírodu. Jestliže se rozhodnete navštívit tuto zelenou oázu, určitě si budete pamatovat jedinečný a nezapomenutelný zážitek.


Počasí Dominikánská republika Playa Grande Golf Course


Dominikánská republika je známá pro svůj nádherný golfový terén, z nichž nejznámější je Playa Grande Golf Course. Tento golf resort je velmi oblíbený a láká na sebe golfisty z celého světa. Jedním z důvodů, proč je Playa Grande tak oblíbený, je jistě počasí této oblasti.

Dominikánská republika se nachází v tropickém klimatickém pásu, což znamená, že zde panuje horké a vlhké klima, zvláště v letních měsících. Naštěstí Playa Grande má dobře fungující a vyspělé zavlažovací systémy, takže i v období sucha se zde zeleně drží.

Jaro a podzim jsou v Playa Grande klidnější období, pokud jde o počasí. Teploty se pohybují kolem 26 až 30 °C a vlhkost vzduchu je příjemná. V letních měsících může být teplota v Playa Grande i 35 °C nebo vyšší. V tuto dobu je vhodné trávit den na hřišti buď časně ráno nebo pozdě odpoledne, kdy slunce není tak silné. V těchto horkých měsících se také mohou vyskytnout deštivé období, ale jsou obvykle krátkodobé a stoupají vlhkost vzduchu do extrému. Tento fenomén se nazývá "Caribbean shower".

Hurikánové období bývá od července do září. V tuto dobu se mohou vyskytovat silné větry a deště kvůli hurikánům. Avšak Playa Grande leží na severním pobřeží a přestože je méně chráněna před velkými vlnami, obvykle se během hurikánové sezóny nestává ničím ohrožená. Zkrátka a dobře, pro hraní golfu na Playa Grande je nejlepší si vybrat dobu mezi říjnem a květnem, kdy jsou teploty příjemné a srážky nízké.

V Playa Grande Golf Course se můžete těšit na krásné panoramatické výhledy na oceán a hory. Trénování golfových dovedností zde je opravdovou radostí. S nádhernými okolními scenériemi, horkým počasím a profesionálně udržovaným hřištěm, Playa Grande je skvělým místem pro všechny nadšence golfu, kteří hledají nejlepší počasí pro své sportovní aktivity.


Největší online sortiment letenek

Záruka nejnižší ceny

Výhodné ceny letenek

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Objevit letenky