Sháníte nejvýhodnější leteckou jízdenku?

Egypt Marsa Alam Port Ghalib

Dovolená Egypt Marsa Alam Port Ghalib


Egyptské letovisko Marsa Alam se nachází na východě země při Rudém moři a je oblíbené mezi turisty z celého světa. Jeho střediskem je půvabný přístav Port Ghalib, který nabízí širokou škálu aktivit a zážitků jak pro dovolenou za sluncem, tak pro milovníky vodních sportů.

Marsa Alam se může pyšnit nádhernými plážemi s bílým pískem a teplým azurovým mořem. Toto místo je rovněž základnou pro potápěčské výlety, protože Rudé moře je známé svým podmořským životem a úchvatnými korálovými útesy. V této oblasti můžete objevovat úchvatné podmořské podívané plné korálů, barevných ryb a dokonce i žraloků. Marsa Alam je rovněž oblíbenou destinací pro milovníky kiteboardingu a windsurfingu díky svému silnému větru a klidným vodám.

Port Ghalib je nejatraktivnější turistickou částí Marsa Alam. Tento moderní přístav nabízí širokou škálu luxusních hotelů, rekreací, nákupních center a restaurací. Můžete si užít příjemných chvil strávených procházkou po nábřeží, kde se prodávají tradiční egyptské výrobky, drahokamy a suvenýry. Pokud jste příznivcem golfu, tak si můžete vychutnat hru na jednom z nejlépe vybavených golfových hřišť, které nabízí panoramatický výhled na Rudé moře.

V okolí Marsa Alam se nachází také mnoho zajímavých lokalit, které stojí za návštěvu. Můžete si prohlédnout chrám Sobek a Haroeris v Kom Ombo, starověké město Edfu s jeho monumentálním chrámem boha Hora, nebo si prohlédnout úžasnou skalní kapli v městě El Quseir. Další skvosty Egypta, jako je Luxor nebo Hurghada, jsou také v dosahu a můžete je navštívit na jednodenní výlet.

Egyptské letovisko Marsa Alam a přístav Port Ghalib jsou skvělými volbami pro každého, kdo hledá dovolenou plnou slunce, relaxace a dobrodružství. Budete zde mít možnost objevovat bohatou podmořskou faunu, poznávat egyptskou kulturu a vydat se na cestu po fascinujících historických památkách. Pokud hledáte exotickou dovolenou, je Marsa Alam to pravé místo pro vás.


Počasí Egypt Marsa Alam Port Ghalib


Egypt je známým turistickým cílem, který láká návštěvníky ze všech koutů světa svým slunečným počasím a krásnými plážemi. Jedním z míst, které stojí za návštěvu, je Marsa Alam a především tamní přístavní město Port Ghalib.

Port Ghalib se nachází na pobřeží Rudého moře v jižní části Egypta. Je to moderní a luxusní letovisko, které je oblíbené mezi turisty, kteří hledají klid a relaxaci. A právě počasí zde významně přispívá k příjemnému pobytu.

Celoročně vládne v Marsa Alam příjemné a horké počasí. Průměrná teplota se pohybuje od 20°C v zimě až po 40°C v letních měsících. Díky tomu je možné téměř po celý rok užívat si koupání v Rudém moři a opalování na plážích s bílým pískem.

Začátek roku, především leden a únor, je nejchladnější období v Marsa Alam, ale teploty se stále pohybují okolo 20-25°C. Většina dní je slunečná a vhodná pro různé aktivity, jako je šnorchlování nebo jízda na člunu, které jsou v této oblasti velmi populární.

Březen a duben přinášejí první známky teplého egyptského léta. Teploty stoupají na 25-30°C a voda je stále dostatečně teplá na koupání. Během těchto měsíců se turisté mohou těšit na slunečné dny bez deště a narůstající turistickou sezónou.

Léto je na Marsa Alam velmi horké. Teploty stoupají až na 40°C a sluneční paprsky jsou velmi intenzivní. Doporučuje se pobyt v chladu během nejteplejších hodin a hodně pití, abyste předešli dehydrataci. Nicméně, i přes vysoké teploty, turisté stále rádi vyhledávají Port Ghalib jako své letní letovisko.

Podzim je v Marsa Alam příjemný, teploty se mírně snižují na průměrných 30°C a objevuje se příjemný vánek, který dělá z pobytu na pláži ještě příjemnější zážitek.

Celkově vzato, počasí v Marsa Alam a přístavním městě Port Ghalib je ideální pro turisty, kteří hledají slunečné a teplé počasí. Bez ohledu na roční období je zde možné užívat si příjemné teploty a sluneční paprsky, které napomáhají k relaxaci a odpočinku na pláži. Rudé moře také nabízí bohatý podvodní svět a je to ideální místo pro milovníky potápění a šnorchlování. Pokud plánujete návštěvu Egypta, nezapomeňte zařadit Marsa Alam a Port Ghalib na svůj seznam.


Nejčastější dotazy a odpovědi Egypt Marsa Alam Port Ghalib


1. Jakým způsobem se dostanu z letiště Marsa Alam do Port Ghalibu?
Odpověď: Z letiště v Marsa Alam je možné se dostat do Port Ghalibu taxi službou, transferem pořádaným hotelem nebo pronájmem vozu.

2. Jaké jsou nejbližší pláže v Port Ghalibu?
Odpověď: Nejbližší pláže v Port Ghalibu jsou Marsa Mubarak Beach, Marsa Shoona Beach a Marsa Egla Beach.

3. Kde mohu najít ubytování v Port Ghalibu?
Odpověď: V Port Ghalibu jsou k dispozici různé hotely, resorty a apartmány, které lze rezervovat buď přes internet, nebo přímo na místě.

4. Jaké aktivity a atrakce jsou v Port Ghalibu?
Odpověď: V Port Ghalibu můžete vyzkoušet potápění, šnorchlování, plachtění, rybaření, golfování, wellness a relaxaci v lázních, nákupy v přístavním městečku a mnoho dalších aktivit.

5. Jaké jsou nejlepší restaurace v Port Ghalibu?
Odpověď: Mezi nejlepší restaurace v Port Ghalibu patří Port Ghalib Marina, Port Ghalib Fish Market, Marsa Mubarak Restaurant a Marsa Shoona Restaurant, kde si můžete vychutnat tradiční egyptskou kuchyni, mořské plody a mnoho dalších pokrmů.

6. Existují možnosti pro výlety a výlety z Port Ghalibu?
Odpověď: Ano, z Port Ghalibu je možné podniknout výlety do míst jako jsou Káhira a pyramidy, Luxor a Údolí králů, Safaga a mnoho dalších historických a kulturních destinací.

7. Jaké jsou průměrné teploty v Port Ghalibu?
Odpověď: Průměrné teploty v Port Ghalibu se pohybují od 20°C v zimě až po 37°C v létě. Nejlepší období k návštěvě je mezi říjnem a dubnem, kdy jsou teploty příjemné a sluneční.

8. Jaký je časový posun v Port Ghalibu ve srovnání s Českem?
Odpověď: V Port Ghalibu je časový posun o 1 hodinu před Českem během letního času a o 2 hodiny před Českem během zimního času.

9. Existuje v Port Ghalibu možnost vodních sportů?
Odpověď: Ano, v Port Ghalibu je možné se věnovat potápění, šnorchlování, plachtění, windsurfingu, kitesurfingu, vodnímu lyžování a dalším vodním sportům.

10. Jaké jsou dopravní možnosti v Port Ghalibu?
Odpověď: V Port Ghalibu je k dispozici veřejná doprava ve formě autobusů a taxi. Také je možné si pronajmout auto pro vlastní pohodlnou dopravu.


Ubytování Egypt Marsa Alam Port Ghalib


Egyptské letovisko Marsa Alam se nachází na jihozápadě země u Rudého moře. Je oblíbené především mezi potápěči a milovníky slunce, kteří sem přijíždějí vyhledávat dokonalou kombinaci nádherných pláží, skvělých možností potápění a luxusního ubytování.

Jedním z nejatraktivnějších ubytovacích zařízení v Marsa Alam je Port Ghalib, který se nachází v těsné blízkosti letiště a nádherné korálové útesy. Toto moderní rezortní město nabízí širokou škálu luxusních hotelů a resortů s prvotřídními službami pro všechny návštěvníky.

Port Ghalib je postaven na břehu Rudého moře a nabízí svým hostům krásné výhledy na azurovou vodu a koralové útesy. Zdejší pláže jsou proslulé svou bílou pískovou pláží a teplým slunečním svitem, který zde panuje po většinu roku. Hosté mohou relaxovat na lehátkách nebo si užívat vodních aktivit, jako je šnorchlování, potápění nebo jízda na vodním skútru.

Ubytování v Port Ghalib je luxusní a moderní. Hotely zde nabízejí pokoje a apartmány s výhledem na moře, které jsou komfortně zařízeny a vybaveny moderními vybaveními. Resorty mají také rozsáhlé bazény, wellness centra a fitness centra, kde si hosté mohou udržovat kondici a relaxovat.

Port Ghalib také nabízí hostům širokou škálu restaurací a barů, ve kterých se podávají tradiční egyptská jídla i mezinárodní kuchyně. Pro ty, kteří chtějí ochutnat místní speciality, jsou zde různé možnosti, jak vyzkoušet například čerstvé ryby a mořské plody.

Kromě krásných pláží a luxusních hotelů mohou návštěvníci Port Ghalibu také objevovat okolní přírodu a kulturu. V blízkosti se nachází národní parky, jako například Wadi el-Gemal, který je domovem mnoha druhů zvířat a rostlin. Zdejší návštěvníci se mohou také projít po malebných trzích a navštívit historická místa, jako je například Luxor nebo Karnak.

Celkově lze říci, že Port Ghalib v Marsa Alam nabízí nádherné ubytování a ideální polohu pro ty, kteří chtějí strávit dovolenou v luxusu a relaxaci. S krásnými plážemi, bohatým kulturním dědictvím a vynikajícím potápěním je toto místo ideální volbou pro každého, kdo hledá nezapomenutelnou dovolenou u Rudého moře v Egyptě.


Letenka Egypt Marsa Alam Port Ghalib


Pokud zvažujete dovolenou v Egyptě, určitě byste měli zvážit možnost návštěvy Marsa Alamu a Port Ghalibu. Tato oblast leží na jihovýchodním pobřeží Egypta a je známá svými prehistorickými městy a nádhernými korálovými útesy.

Nejlepší způsob, jak se dostat do této oblasti, je letadlem. Letenky na Egypt, Marsa Alam Port Ghalib jsou k dispozici v různých cenových kategoriích dle Vašich požadavků a preferencí. Letiště Marsa Alam se nachází asi 60 km od Port Ghalibu a je snadno dostupný od většiny evropských měst.

Jakmile se dostanete do Marsa Alamu a Port Ghalibu, máte před sebou rozmanitost zážitků a aktivit. Marsa Alam je ideálním místem pro ty, kteří chtějí zjistit, co Egypt nabízí. Můžete se projet na velbloudech přes poušť, procházet se po rušné tržiště v Marsa Alam City nebo návštěvu národního parku Wadi el Gemal. V Port Ghalibu najdete mnoho luxusních hotelů, restaurací a lákavých obchodů, kde si můžete užít nakupování.

Pro ty, kteří si chtějí užít čas na pláži nebo pod vodou, nabízí Marsa Alam a Port Ghalib některé z nejlepších pláží a podmořských oblastí v Egyptě. Oblast je známa svými úžasnými korálovými útesy a bohatstvím mořského života. Můžete si vyzkoušet šnorchlování nebo potápění a opravdu se nechat pohltit krásami podmořského světa.

Pokud hledáte dovolenou plnou zábavy, Marsa Alam a Port Ghalib nabízejí mnoho nočních klubů a barů, kde se můžete bavit se svými přáteli a poznávat místní kulturu.

V neposlední řadě je třeba zmínit, že území Marsa Alamu a Port Ghalibu má značně stabilní politickou situaci a je oblastí, kterou je možné bez problémů prozkoumat.

Pokud hledáte ideální místo pro vaši další dovolenou, Marsa Alam a Port Ghalib jsou určitě skvělou volbou. Letenky Egypt Marsa Alam Port Ghalib jsou dostupné za přijatelné ceny a nabízejí překrásné zážitky pro ty, kteří je hledají.


Největší online sortiment letenek

Záruka nejnižší ceny

Výhodné ceny letenek

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Objevit letenky