Sháníte nejvýhodnější leteckou jízdenku?

Filipíny Boracay Island

Ubytování Filipíny Boracay Island


Boracay Island na Filipínách je jedním z nejoblíbenějších turistických cílů pro cestovatele z celého světa. Tento nádherný ostrov, který se nachází v západní Visayas, nabízí nádherné pláže, průzračnou vodu a bohaté zážitky. Při plánování cesty na Boracay je klíčové najít perfektní ubytování, které dokáže splnit všechny vaše požadavky.

Jaké jsou nejlepší oblasti pro ubytování na Boracay Island?

Boracay je rozdělen na tři hlavní oblasti: Station 1, Station 2 a Station 3. Každá oblast má své vlastní výhody a nevýhody, a proto byste měli zvážit, co je pro vaši cestu nejdůležitější.

Station 1 se nachází na severním konci Boracay. Tato oblast je proslulá svými luxusními resorty a nádhernými plážemi. Na rozdíl od ostatních stanic je zde méně turistů a všechny hotely mají přímý vstup na pláž. Station 1 je ideální pro ty, kteří hledají klidnější atmosféru a rádi si užívají luxusu.

Station 2 se nachází v centru ostrova a je plná restaurací, barů a obchodů. Je to ideální oblast pro ty, kteří hledají noční život a společenskou atmosféru. Zdejší pláže jsou sice menší, ale stále velmi pěkné a ideální pro vodní sporty.

Station 3 se nachází na jižním konci Boracay. Tato oblast je klidnější než Station 2, ale stále nabízí dostatek restaurací a barů. Pláže na této stanici jsou nejdelší a jsou dobrou volbou pro ty, kteří chtějí prozkoumat největší pláže Boracay.

Které jsou nejlepší hotely na Boracay Island?

Na Boracay je mnoho hotelů, které plní různé požadavky a rozpočty. Níže jsou některé z nejlepších hotelů na Boracay Island:

1. Shangri-La's Boracay Resort & Spa: Jedná se o luxusní resort na Station 1, který nabízí vynikající služby, krásné pokoje a nezapomenutelný výhled na oceán.

2. The Lind Boracay: Resort na Station 1, který má moderní design a perfektní výhled na oceán a nejbližší pláž.

3. Discovery Shores Boracay: Luxusní resort na Station 1, který je ideální pro páry a rodiny, kteří hledají klidnou atmosféru a přímý vstup na pláž.

4. Henann Regency Resort & Spa: Hotel na Station 2, který nabízí pohodlné a prostorné pokoje, velké bazény a skvělou polohu poblíž restaurací, barů a obchodů.

5. Coast Boracay: Moderní hotel na Station 2, který se nachází na pláži a nabízí vynikající služby a vybavení.

Kolik stojí ubytování na Boracay Island?

Cena ubytování na Boracay Island se liší v závislosti na oblasti, typu pokoje a sezóně. Výše uvedené hotely se pohybují v rozmezí 4 000 až 20 000 PHP za noc (asi 2 000 až 10 000 Kč).

Konečné hodnocení

Boracay Island je jedním z nejkrásnějších a nejoblíbenějších turistických destinací na Filipínách. Nezáleží na tom, zda jste zde na rodinnou dovolenou nebo si užíváte romantický pobyt, zdejší krásné pláže, vynikající kuchyně a moderní ubytování dokáže uspokojit každého. Vyberte si tu nejlepší oblast a hotel, a užijte si nezapomenutelnou dovolenou na Boracay Island!


Letenka Filipíny Boracay Island


Boracay Island na Filipínách se rychle stala jedním z nejoblíbenějších turistických cílů na světě.

Tento malý ostrov se nachází na západě Filipín a nabízí ty nejkrásnější pláže na planetě. Bílý písek, jasně tyrkysová voda a slunce – Boracay Island je opravdu rájem s tropickým klimatem pro všechny návštěvníky.

Přestože se Boracay Island stal populárním turistickým cílem, stále si zachovává svou autentickou atmosféru. Na ostrově najdete plno restaurací a kaváren, kde si můžete vychutnat místní jídlo a nápoje.

Pokud hledáte aktivní dovolenou, Boracay Island je ideální místo pro vodní sporty jako windsurfing, kiteboarding, potápění, norkování a plachtění.

Za západem slunce se na ostrově objeví spousta nočního života. Mnoho klubů a barů nabízí vynikající hudbu, jídlo a nápoje, což se stává oblíbeným místem pro ty, kteří chtějí prožít živou atmosféru.

Letenky na Filipíny Boracay Island jsou stále dostupné za přijatelné ceny. Jednoduše si můžete zakoupit on-line letenky a užít si krásy tohoto ostrova na Filipínách.

Pokud plánujete své prázdniny, Boracay Island rozhodně stojí za návštěvu. Tento ostrov nabízí úžasné sceneří štědrou nabídku vodních sportů a vynikající restaurace, Tyto skvělé zážitky vás rozhodně naplní energií.


Počasí Filipíny Boracay Island


Boracay Island je jedním z nejkrásnějších ostrovů Filipín a také jednou z nejnavštěvovanějších turistických destinací v zemi. Mimo svoje úchvatné pláže a bohatý podmořský svět se Boracay Island také pyšní příjemným tropickým počasím po celý rok.

Ostrov leží v západní části Visayan Sea, a to přibližně 315 kilometrů jihozápadně od Manily, hlavního města Filipín. Díky své poloze uvnitř Tichého oceánu je ostrov ovlivněn monzunovým klimatem, které mu dodává teploty příjemné téměř po celý rok.

Boracay Island se může pyšnit dvěma sezónami - suchou a deštivou. Sezóna sucha trvá obvykle od listopadu do dubna, což je čas, kdy ostrov nabízí nejlepší podmínky pro sluneční koupání a pobyt na pláži. Teploty se pohybují kolem 30 ° C, voda je příjemně teplá a slunce svítí intenzivně.

Sezóna dešťů na Boracay Island přichází s příchodem monzunových větrů z jihozápadu. Tato období jsou obvykle od května do října a přináší časté lijáky a občasné bouřky. Teploty v této době mírně klesají na přibližně 25–30 ° C, zatímco vzdušná vlhkost vzrůstá. To však neznamená, že je ostrov nepříjemný k návštěvě; právě naopak, mnozí lidé preferují klidnější atmosféru v této době a ostrov stále nabízí mnoho příležitostí k zábavě a relaxaci.

Je důležité si uvědomit, že i během deštivých měsíců na Boracay Island slunce stále vystřihne svou část. Déšť bývá obvykle krátkodobý a přichází spíše ve formě bouří. Při správném plánování lze stále využít krásné pláže a přírodě ostrova i během této období.

Pokud plánujete návštěvu Boracay Island, doporučuje se sledovat předpověď počasí, abyste si mohli přizpůsobit svůj rozvrh aktivit podle aktuálního stavu. Během sezóny dešťů byste také měli zvážit možnost balení deštníků nebo pláštěnek, abyste se mohli pohodlně pohybovat po ostrově i při nepříznivém počasí.

Boracay Island je krásným místem, které může nabídnout nezapomenutelnou dovolenou jak za sucha, tak i během deštivých měsíců. Nevýhodou je, že během nejvyšší turistické sezóny je ostrov často velmi rušný a pláže jsou přeplněné. Proto je vhodné vyhledat klidnější období, aby si návštěvníci mohli opravdu užít půvab tohoto ostrova.


Nejčastější dotazy a odpovědi Filipíny Boracay Island


1. Jak se dostat na Boracay Island?
-Odlete do Manily nebo Cebu City a pak si rezervujte let nebo trajekt na Boracay Island.

2. Kdy je nejlepší čas navštívit Boracay Island?
-Nejlepší období je od listopadu do dubna, kdy je sucho a slunečno.

3. Jaký je průměrný rozpočet na dovolenou na Boracay Island?
-Závisí to na Vašem stylu cestování, ale průměrně se pohybuje mezi 50-100 USD za den.

4. Kde mohu rezervovat ubytování na Boracay Island?
-Můžete rezervovat ubytování přímo prostřednictvím hotelových webových stránek nebo prostřednictvím rezervačních platforem, jako je Booking.com nebo Agoda.

5. Jaké jsou nejlepší pláže na Boracay Island?
-White Beach a Puka Beach jsou nejznámější a nejkrásnější pláže na ostrově.

6. Co dělat na Boracay Island?
-Můžete si užít slunění, koupání, potápění, windsurfing, kitesurfing, masáže, noční život a výlety lodí na okolní ostrovy.

7. Jaké jsou nejlepší restaurace na Boracay Island?
-Pro vynikající mořskou stravu zkuste restaurace, jako je Dos Mestizos, Sea Breeze Cafe nebo Spider House.

8. Jaká je místní měna na Boracay Island?
-Místní měna je filipínské peso (PHP), ale většina obchodů a restaurací také přijímá americké dolary.

9. Je bezpečné cestovat na Boracay Island?
-Ano, Boracay Island je oblíbenou turistickou destinací a je obecně považována za bezpečnou, ale je vždy důležité být obezřetný a dodržovat základní bezpečnostní opatření.

10. Jak dlouho bych měl zůstat na Boracay Island?
-Většina lidí pobývá na ostrově 3-5 dní, ale záleží to zcela na Vašich preferencích a dostupném čase.


Dovolená Filipíny Boracay Island


Boracay Island: Rajský ostrov na Filipínách

Filipíny, známé svými krásnými plážemi a úchvatnými tropickými ostrovy, představuje země, která v posledních letech získala značnou popularitu mezi milovníky dovolené a cestování. Mezi mnoha malebnými ostrovy, které Filipíny nabízejí, se Boracay Island vyčnívá jako skutečný klenot v koruně.

Boracay Island se nachází v západní Visayas na Filipínách. Je to malý ostrov o rozloze pouhých 10,32 kilometrů čtverečních, ale jeho přínos pro filipínský turismus je obrovský. Ostrov je známý svými bílými písečnými plážemi, tyrkysovými vodami a nádherným podmořským životem. Turisté z celého světa sem přijíždějí, aby zažili exotickou atmosféru a relaxovali na pláži, která často figuruje na seznamu nejlepších pláží světa.

V roce 2018 prošel Boracay Island rozsáhlou sanitací a regenerací, která trvala celkem šest měsíců. Cílem této rekonstrukce bylo zlepšení infrastruktury, včetně čističek odpadních vod a odstranění ilegálních struktur na pláži. Díky tomuto úsilí se ostrov vrátil do svého přirozeného krásného stavu.

Jednou z nejslavnějších pláží na ostrově je White Beach, která se táhne na 4 kilometry podél zálivu. Tato pláž je známá svými jemnými písečnými dunami a krystalicky čistou vodou, která vás zanechá naprosto ohromené. Zdejší voda je perfektní na šnorchlování a potápění, protože je obklopená korálovými útesy a dalšími malými ostrůvky.

Boracay Island je také rájem pro milovníky vodních sportů. K dispozici jsou zde možnosti jako windsurfing, kitesurfing, kajakování, jízda na banánu a mnoho dalšího. Můžete také pronajmout jachtu a prozkoumat okolní ostrovy, nebo si užít romantickou plavbu za západu slunce.

Pokud se rozhodnete prozkoumat více než jen pláže, můžete navštívit národní park Wildlife Sanctuary, který se nachází na jihovýchodě ostrova. Zde můžete vidět různé druhy endemické flóry a fauny, jako jsou divoké prasata, stromové kraby a mnoho ptáků.

Po celém ostrově najdete také spoustu luxusních letovisek, resortů, restaurací a barů, které slouží vynikající filipínskou kuchyni a míchané koktejly. Nepřijdete o žádnou formu zábavy, ať už se rozhodnete strávit večer u táboráku na pláži, nebo se vydat do místních klubů a diskoték, které nabízejí skvělou hudbu a tanec až do rána.

Boracay Island je opravdu rájem pro ty, kteří touží po odpočinku na exotické destinaci. Jeho přírodní krása, spojená se skvělým zázemím a rozmanitými aktivitami, je zárukou, že se sem budete opakovaně vracet. Takže pokud hledáte dokonalou dovolenou na pláži, neměli byste si nechat ujít návštěvu tohoto nádherného ostrova na Filipínách.


Největší online sortiment letenek

Záruka nejnižší ceny

Výhodné ceny letenek

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Objevit letenky