Sháníte nejvýhodnější leteckou jízdenku?

Itálie Benátsko Lido di Jesolo

Ubytování Itálie Benátsko Lido di Jesolo


Benátky jsou jedním z nejkrásnějších měst na světě, které každoročně přitahuje miliony turistů. Pokud plánujete návštěvu této fascinující destinace, měli byste zvážit ubytování na nedalekém ostrově Lido di Jesolo.

Lido di Jesolo je jedním z nejpopulárnějších letovisek v severní Itálii. Nachází se asi 15 kilometrů od samotných Benátek, a proto je ideálním místem pro ty, kteří chtějí strávit dovolenou na pláži, ale zároveň navštívit i slavné památky a pamětihodnosti v Benátkách.

Jednou z největších výhod ubytování v Lido di Jesolo je jeho blízkost k moři. Můžete si vybrat z mnoha hotelů a apartmánů, které se nachází přímo u pláže. To vám umožní vychutnat si sluneční paprsky a osvěžující vodu během celého pobytu. Pláž je široká a písečná, ideální pro rodiny s dětmi.

Další výhodou Lido di Jesolo je jeho dobře vyvinutá infrastruktura. Nachází se zde mnoho restaurací, barů, obchodů a zábavních parků, které vás budou bavit po celý den. Můžete si tak vychutnat italskou kuchyni a ochutnat místní speciality. Pro ty, kteří to chtějí více akční, je k dispozici také mnoho vodních sportů, jako je plavání, windsurfing a jízda na vodních skútrech.

Navštěva Benátek je pak jednou z nezapomenutelných zkušeností, kterou určitě nebudete chtít vynechat. Můžete se vydat na romantickou projížďku gondolou a objevit kouzlo benátských kanálů a mostů. Prozkoumejte historické památky, jako je náměstí svatého Marka, dóžecí palác a mnoho dalších.

Ubytování v Lido di Jesolo je velmi rozmanité a vyhovuje všem typům cestovatelů. Můžete si vybrat mezi luxusními hotely s výhledem na moře, rodinnými hotely s bazény nebo levnými apartmány v blízkosti pláže. Záleží na vás, jaký druh ubytování je pro vás nejvhodnější.

Každý rok cestuje tisíce turistů do Benátska, aby si užili krásné pláže a navštívili slavné památky Benátek. Ubytování v Lido di Jesolo je skvělou volbou, protože vám poskytne ideální kombinaci odpočinku na pláži a prozkoumávání malebných benátských kanálů. Ať už se rozhodnete pro luxusní hotel, rodinný resort nebo útulný apartmán, budete mít zajištěn krásný a nezapomenutelný pobyt v Itálii.


Počasí Itálie Benátsko Lido di Jesolo


Itálie je krásnou zemí se různorodou krajinou a bohatou historií. Jedním z nejznámějších a nejoblíbenějších turistických cílů v Itálii je Benátsko, které se nachází na severovýchodě země. V rámci Benátska se nachází malebné letovisko Lido di Jesolo, které přitahuje tisíce návštěvníků každý rok.

Lido di Jesolo je oblíbenou destinací zejména pro své nádherné písečné pláže, slunečné počasí a výborné možnosti koupání. To je díky své strategické poloze na pobřeží Jaderského moře. Zdejší pláže jsou čisté, dobře udržované a ideální pro milovníky slunění a vodních sportů. Návštěvníci mohou relaxovat na lehátkách a slunečníky, opalovat se a vychutnávat si osvěžující nápoje v některém z místních plážových barů.

Kromě svých pláží Lido di Jesolo nabízí i bohaté zázemí v podobě restaurací, obchodů, barů a nočního života. Místní kuchyně je vyhlášená a turisté si mohou vychutnat různé speciality jako jsou mořské plody, těstoviny a italské pizzy. Večer se zde rozzáří promenáda a lidé si mohou procházet mezi obchůdky a zastavit se na večeři v jedné z mnoha restaurací. Místní noční život je také živý a návštěvníci se mohou bavit v některém z klubů nebo barů s živou hudbou.

Co se týče počasí, Lido di Jesolo se může pochlubit převážně slunečným a teplým klimatem, což je ideální pro plážové aktivity a dovolenou na slunci. Letní teploty se pohybují kolem 30 stupňů Celsia a moře je příjemně teplé. V zimních měsících jsou teploty mírné a moře je chladnější, ale stále příjemné pro procházky podél pláže a relaxaci.

Pokud plánujete návštěvu Lido di Jesolo, doporučuje se vybrat si období od května do září, kdy jsou nejteplejší teploty a nejvíce slunečných dní. V těchto měsících je považováno za nejlepší počasí pro koupání a slunění. Je však dobré si zkontrolovat předpověď počasí před odjezdem, protože počasí se může změnit.

Lido di Jesolo je ideálním místem pro ty, kteří chtějí zažít svou dovolenou na pobřeží s ideálním počasím, krásnými plážemi a bohatou nabídkou zábavy. Bez ohledu na to, zda plánujete relaxovat na pláži, prozkoumávat okolní Benátsko nebo si užívat nočního života, Lido di Jesolo určitě nepřišel.


Letenka Itálie Benátsko Lido di Jesolo


Letenka do Itálie - Benátsko: Sluneční dovolená a pláže v Lido di Jesolo

Pokud hledáte ideální cíl pro slunečnou dovolenou v Itálii, nešlápněte vedle a vydejte se do Benátska, konkrétně do jednoho z nejpopulárnějších letovisek - Lido di Jesolo. Tato oblast je známá svými písečnými plážemi, brilantním slunečným počasím a večerními aktivitami, které dokážou uspokojit jak rodiny s dětmi, tak páry, kteří hledají romantičtější dovolenou.

Prvním krokem na cestě do Lido di Jesolo je získání letenky do Itálie. Vzhledem k tomu, že místo leží nedaleko Benátek, je nejlepší letět na benátské letiště Marco Polo, které je od Lido di Jesolo vzdálené pouhých 35 km. Existuje mnoho leteckých společností nabízejících přímé spoje do Benátek z různých evropských měst, takže najít letenku by neměl být problém.

Po příletu na letiště Marco Polo v Benátkách je snadné se dostat do Lido di Jesolo. Nejlepší způsob, jak se dostat na své cílové místo, je využít autobusové spojení nebo taxi. Cesta z letiště do Lido di Jesolo trvá přibližně 40 minut, a tak se budete moci rychle dostat na pláž a začít si užívat slunečního hřejivého tepla.

Když dojedete na místo, rozhodně vás ohromí krása a šíře pláže Lido di Jesolo. Je to jedna z nejdelších pláží v Itálii s délkou přes 15 km, která nabízí dostatek místa pro všechny návštěvníky. Pláž je dobře opečovávána a nabízí přítomnost slunečníků a lehátek, stejně jako možnost si půjčit vodní lyže nebo se jít projet na kánoi. Pro ty, kteří si chtějí vychutnat večerní atmosféru, je zde mnoho restaurací a barů, které posezením u moře nabízejí skvělé italské speciality.

Pokud jste fanoušky vodních zábavních parků, pak jste na správném místě. Lido di Jesolo hostí jeden z největších vodních parků v Itálii, který nabízí spoustu adrenalinových atrakcí pro dospělé i děti. Zde můžete strávit celý den plný zábavy a dobrodružství.

Pro ty, kteří chtějí objevit více než jen pláže, položete-li si otázku: Jak se dostat do Benátek z Lido di Jesolo? Velmi jednoduše! Existuje pravidelná autobusová doprava, která vás doveze do Benátek za pouhých 50 minut. Benátky jsou světově proslulé svými malebnými kanály, gondolami a architektonickými skvosty jako je Bazilika svatého Marka a most Rialto. Nenechte si ujít jejich návštěvu, pokud jste již v této části Itálie.

Výlet do Itálie - Benátska a Lido di Jesolo nabízí perfektní kombinaci sluneční dovolené a historického bohatství. Letenku do destinace můžete rezervovat online nebo prostřednictvím cestovní agentury. Rozhodnete-li se strávit svou dovolenou v této oblasti, budete odměněni krásnými plážemi, vzrušujícími vodními sporty a nezapomenutelnými památkami Benátek.


Nejčastější dotazy a odpovědi Itálie Benátsko Lido di Jesolo


1. Jak se dostat z Benátek do Lido di Jesolo?
Odpověď: Lido di Jesolo je přístupné trajektem z Benátek. Můžete také využít autobusovou nebo vlakovou dopravu.

2. Jak dlouho trvá cesta z Benátek do Lido di Jesolo?
Odpověď: Cesta trajektem z Benátek do Lido di Jesolo trvá přibližně 30 minut. Autobusem nebo vlakem trvá cesta asi hodinu.

3. Jaké jsou nejlepší pláže v Lido di Jesolo?
Odpověď: Mezi nejlepší pláže v Lido di Jesolo patří Lido di Jesolo Centrale, Lido di Jesolo Est a Piazza Drago. Tyto pláže jsou dobře vybavené a nabízejí řadu vodních aktivit.

4. Kde se dá v Lido di Jesolo dobře najíst?
Odpověď: V Lido di Jesolo najdete mnoho restaurací nabízejících různé typy kuchyní. Doporučujeme vyzkoušet místní speciality, jako jsou mořské plody, těstoviny a pizzy. Některé oblíbené restaurace jsou Al Tezzon, Ristorante Tengo Cuore a Le Tamerici.

5. Kam se dá v Lido di Jesolo vydat na výlet?
Odpověď: Pokud máte rádi zábavu a adrenalin, můžete navštívit vodní park Acqualandia nebo Lunapark New Jesolandia. Pro milovníky přírody je možné vyrazit na pěší turistiku nebo cyklistiku v okolních parcích a přírodních rezervacích.

6. Jaké jsou nejlepší hotely v Lido di Jesolo?
Odpověď: V Lido di Jesolo najdete řadu kvalitních hotelů, jako jsou Hotel Adlon, Hotel Colombo, Hotel Janeiro a Hotel Villa Sorriso. Tyto hotely nabízejí pohodlné ubytování a řadu vybavení pro hosty.

7. Jaká je ideální doba na návštěvu Lido di Jesolo?
Odpověď: Ideální doba na návštěvu Lido di Jesolo je v letních měsících, kdy je možnost koupání v moři a užívání slunečních paprsků. Nejvyšší sezóna je obvykle v červenci a srpnu, kdy jsou teploty nejvyšší.


Dovolená Itálie Benátsko Lido di Jesolo


Benátsko-Lido di Jesolo je jednou z nejoblíbenějších dovolenkových destinací v Itálii. Tento nádherný italský ostrov se nachází blízko Benátek a nabízí jedinečnou kombinaci slunečních pláží, historických památek a přírodních krás.

Lido di Jesolo je známý svými nekonečnými písečnými plážemi, které vytvářejí ideální prostředí pro odpočinek a relaxaci. Turisté zde mohou plavat v teplých vodách Jaderského moře, opalovat se na slunci nebo si užívat různé vodní sporty, jako je windsurfing či plachtění. Pláže Lido di Jesolo jsou dobře organizované a nabízí širokou škálu služeb, včetně pronájmu slunečníků a lehátek, plážových barů a restaurací.

Pro ty, kteří mají chuť objevovat, Benátsko je přímo za rohem. Stačí přejet trajektem nebo lodí a ocitnete se v kouzelném městě Benátky. Procházka úzkými uličkami, návštěva Baziliky svatého Marka nebo romantická plavba gondolou jsou jen některé z aktivit, které vás čekají v Benátkách. Je to místo, které je známé pro svou bohatou historii, umělecké poklady a unikátní atmosféru.

Lido di Jesolo je také naučným a zábavným místem pro celou rodinu. Zde se nachází několik akvaparků, které nabízí vodní atrakce a skluzavky pro děti i dospělé. Kromě toho tu najdete také různé zábavní parky, které nabízejí horské dráhy, karusely a mnoho dalšího.

Pro milovníky přírody a venkovních aktivit je zde přírodní rezervace Cavallino-Treporti. Toto ptačí útočiště nabízí možnost procházek podél pobřeží nebo jízdy na kole a objevování místní flóry a fauny.

Kvůli své strategické poloze má Lido di Jesolo také blízko k dalším známým italským městům, jako je Verona a Padova. Tyto historické města jsou skvělými volbami pro jednodenní výlety a nabízejí návštěvníkům krásné památky, muzea a architekturu.

Lido di Jesolo je také oblíbeným místem pro ty, kteří mají rádi noční život. Zde najdete mnoho restaurací, barů a klubů, které nabízejí živou hudbu, diskotéky a různé kulturní akce.

Pokud plánujete dovolenou v Itálii, určitě stojí za to zvážit Lido di Jesolo jako své cílové místo. Tento malebný ostrov nabízí kombinaci pláží, kultury a dobrodružství, které vám přinese nezapomenutelný zážitek.


Největší online sortiment letenek

Záruka nejnižší ceny

Výhodné ceny letenek

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Objevit letenky