Sháníte nejvýhodnější leteckou jízdenku?

Maledivy Angsana Ihuru

Ubytování Maledivy Angsana Ihuru


Maledivy Angsana Ihuru jsou rájem na Zemi, kde se můžete ponořit do luxusního ubytování a zažít nezapomenutelnou dovolenou. Tento malebný ostrov se nachází v severní části Malediv, v Indickém oceánu, a je vzdálen jen 20 minut jízdy lodí od Mezinárodního letiště Malé.

Angsana Ihuru je luxusní ostrovní resort s 45 bungalovy, které jsou umístěny přímo na bílých písečných plážích a okolo korálového útesu. Každý bungalov je navržen tak, aby hostům poskytoval maximální komfort a soukromí. Každý z nich má vlastní venkovní sprchu, soukromou terasu s výhledem na oceán a exkluzivní přístup na pláž.

Angsana Ihuru nabízí svým hostům také širokou škálu aktivit a služeb. Můžete se potápět a objevovat fascinující podmořský svět Malediv, nebo se projet na katamaránu kolem ostrova a užívat si nádherné výhledy na azurově modré moře. Pro ty, kteří hledají relaxaci, je zde prostorný wellness centrum, kde si můžete dopřát masáže a další relaxační terapie.

Jedním z vrcholů pobytu v Angsana Ihuru je jídlo. Resort nabízí několik restaurací a barů, ve kterých se můžete těšit na bohatou nabídku místních specialit i mezinárodních pokrmů. Každý den se podávají čerstvé mořské plody a ryby, které přináší rybáři z nedalekých maledivských vesnic.

Angsana Ihuru je také ideálním místem pro svatbu nebo romantickou oslavu výročí. Můžete si vybrat mezi různými svatebními balíčky, které zahrnují ceremonii na pláži nebo pod vodou, svatební hostinu a luxusní ubytování pro novomanžele.

Celkově lze říci, že ubytování na Maledivách v Angsana Ihuru je zážitkem pro všechny smysly. Od neuvěřitelných výhledů na oceán a písečné pláže, po lahodné gastronomické zážitky a relaxační wellness terapie. Toto místo vás zaručeně okouzlí a přinese vám dovolenou, na kterou budete ještě dlouho vzpomínat.


Dovolená Maledivy Angsana Ihuru


Maledivy jsou bezpochyby jedním z nejkrásnějších a nejoblíbenějších turistických cílů na světě. Tyto ostrovní ráje s bílými písečnými plážemi, průzračnou tyrkysovou vodou a pestrobarevným podmořským životem přitahují každoročně tisíce turistů. Jedním z nejúžasnějších resortů, který si můžete na Maledivách užít, je Angsana Ihuru.

Angsana Ihuru je resort na soukromém ostrově s bungalovy nad vodou a plážovými bungalovy na pláži. Každý bungalov je perfektně zařízený a nabízí nádherný výhled na oceán. Na ostrově se nachází velké množství palmových stromů, květin a další exotické vegetace, která Vám dodá pocit klidu a relaxace.

V resortu Angsana Ihuru si užijete celou řadu zábavy a aktivit. Můžete si vyzkoušet potápění, šnorchlování, windsurfing, plachtění, kajaking a spoustu dalších vodních sportů. Pro ty, kteří se chtějí odpočinout, nabízí resort také masáže a wellness procedury.

Jídlo a nápoje jsou v Angsana Ihuru naprosto vynikající. V restauraci si můžete vychutnat místní speciality a exotické pokrmy. Pro milovníky mořských plodů jsou k dispozici bohaté rybí bufety, které představují úžasnou chuťovou lahůdku. Pokud chcete ochutnat něco mimořádného, můžete využít i služby soukromého šéfkuchaře, který pro Vás připraví skvělé speciality podle Vašeho gusta.

Maledivy jsou bezpochyby jedním z nejoblíbenějších destinací na světě. A s resortem Angsana Ihuru si tuto krásu můžete opravdu užít na maximum. Luxusní resort se nachází na soukromém ostrově, který nabízí nádherné bungalovy nad vodou a plážové bungalovy na bílých plážích. Kromě toho Vám resort nabízí bohatý výběr zábavy, vodních sportů nebo třeba luxusních wellness procedur. A co je nejdůležitější - jídlo a nápoje jsou naprosto vynikající. Pokud tedy plánujete svou dovolenou na Maledivách, Angsana Ihuru je skvělou volbou, která určitě nezklame!


Letenka Maledivy Angsana Ihuru


Pokud hledáte idylické místo pro vaši další dovolenou, Maledivy jsou tím pravým místem pro vás. Toto souostroví se skládá z 26 atolů, které nabízejí nádherné pláže, tyrkysově modré vody a bohatý podmořský život. Jedním z nejlepších míst k pobytu na Maledivách je ostrov Angsana Ihuru, kde se nachází stejnojmenný luxusní resort.

Jedním z klíčových prvků vaší dovolené bude samozřejmě letenka na Maledivy. Některé z největších leteckých společností světa nabízejí lety na Maledivy, včetně Qatar Airways, Emirates nebo Turkish Airlines. Ty nejlepší lety jsou obvykle z Evropy nebo z Asie, a to především z měst jako Londýn, Frankfurt, Paříž nebo Hong Kong.

Cesta na Maledivy je velmi specifická a ne vždy je nejlevnější. Pokud se rozhodnete pro lety z Evropy, můžete si připravit na hrubý odhad ceny od 700 do 1000 eur za osobu. Pokud použijete lety z Asie, můžete se dostat někde kolem 500 eur za osobu. Zároveň vám ale doporučujeme přidat si do cenové kategorie ubytování na Maledivách, transport na Maledivách, stravy a další související náklady.

Angsana Ihuru je přitom luxusní letovisko na privatizovaném ostrově, který vás okouzlí svou neuvěřitelnou krásou. Malející se pláže, tyrkysová moře, nádherné podvodní světy a skvělá gastronomie si zaslouží vaši pozornost. Navíc vám Angsana Ihuru nabídne také řadu aktivit, jako jsou různé sporty na vodě, šnorchlování nebo potápění.

Kromě běžných hotelových pokojů Angsana Ihuru nabízí řadu luxusních bungalovů, které stojí přímo na pláži nebo navazují na skalnatý pobřežní útes. Každá z těchto luxusních ubytoven má velkou terasu s výhledem na moře nebo zahradu, TV, klimatizaci a šatník. Wi-Fi je v základních hotelových zařízeních zdarma. Pokud si chcete užívat trochu víc soukromí a luxusu, můžete se rozhodnout pro soukromý budgetok, který bude vaše útočiště pod plážovými palmy.

Celkově Angsana Ihuru nabízí všem hostům nádhernou dovolenou na Maledivách. Snadné spojení s mezinárodními letišti, nádherné ubytování a bohaté možnosti aktivit umožní všem návštěvníkům dobře se bavit a užívat si přírodní krásu těchto malebných ostrovů. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost strávit si svou dovolenou v luxusním resortu Angsana Ihuru na Maledivách.


Nejčastější dotazy a odpovědi Maledivy Angsana Ihuru


1. Jak se dostanu na Maledivy Angsana Ihuru?
Odpověď: Nejlepší způsob, jak se dostat na Maledivy Angsana Ihuru, je letem do mezinárodního letiště v Malé a poté přestoupit na vnitrostátního let, který vás odveze na přímo na ostrov Ihuru.

2. Jaká je nejlepší doba pro návštěvu Maledivy Angsana Ihuru?
Odpověď: Maledivy jsou oblíbenou destinací po celý rok. Nejlepší doba pro návštěvu Maledivy Angsana Ihuru je však od listopadu do března, kdy je suché a teplé počasí.

3. Jaké jsou nabízené aktivity na Maledivy Angsana Ihuru?
Odpověď: Na Maledivy Angsana Ihuru je možné si užít různé vodní sporty, jako je potápění, šnorchlování, rybaření nebo plachtění na kajaku. Kromě toho je zde také nabídka wellness a lázeňských procedur.

4. Nabízí Maledivy Angsana Ihuru stravování?
Odpověď: Ano, na Maledivy Angsana Ihuru je dostupná široká nabídka stravování. V hotelu se nachází několik restaurací a barů, které nabízí tradiční místní i mezinárodní kuchyně.

5. Jaké jsou možnosti ubytování na Maledivy Angsana Ihuru?
Odpověď: Maledivy Angsana Ihuru nabízí luxusní ubytování ve vilech umístěných přímo na pláži nebo nad vodou. Každá vila je prostorná, moderně zařízená a nabízí privátní terasu nebo balkon.

6. Jak dlouho trvá přeprava z letiště na Maledivy Angsana Ihuru?
Odpověď: Přeprava z mezinárodního letiště v Malé na Maledivy Angsana Ihuru trvá zhruba 20 minut, a to buď lodí nebo vnitrostátním letem.

7. Nabízí Maledivy Angsana Ihuru možnost svatebního obřadu?
Odpověď: Ano, Maledivy Angsana Ihuru nabízí možnost pořádání svatebních obřadů. Hotel má svatební koordinátora, který může pomoci s organizací a plánováním svatebního obřadu.

8. Jaká je politika zrušení rezervace na Maledivy Angsana Ihuru?
Odpověď: Politika zrušení rezervace na Maledivy Angsana Ihuru se může lišit v závislosti na zvoleném tarifu. Je však vždy nejlepší konzultovat tuto politiku přímo s hotelem před provedením rezervace.

9. Nabízí Maledivy Angsana Ihuru all-inclusive stravování?
Odpověď: Ano, Maledivy Angsana Ihuru nabízí možnost all-inclusive stravování, které zahrnuje pestrý výběr jídel a nápojů během pobytu.

10. Jaký je minimální pobyt na Maledivy Angsana Ihuru?
Odpověď: Minimální pobyt na Maledivy Angsana Ihuru se může lišit v závislosti na období a tarifu. Je vždy nejlepší se informovat přímo u hotelu nebo cestovní agentury.


Počasí Maledivy Angsana Ihuru


Angsana Ihuru je luxusní ostrovní resort na Maledivách, který si získal svou exkluzivitou a nádhernou přírodou. Jedná se o soukromý ostrov ležící v severní části Malediv, v blízkosti hlavního města Malé.

Když se podíváte na počasí na Maledivách, zjistíte, že je zde téměř po celý rok slunečno a teplé. Na Maledivách panuje tropické monzunové podnebí, což znamená, že se zde vyskytují dvě základní roční období - suché a deštivé.

Během suchého období, které trvá od listopadu do dubna, se teploty pohybují kolem 30 °C a průměrná denní teplota je příjemných 28 °C. Během této doby je zde minimální srážková aktivita a slunce svítí intenzivně. Toto je ideální období pro ty, kteří chtějí užívat pláže, potápění a vodní sporty. Moře je zde klidné a průzračné, což je zárukou úžasných podmořských výhledů.

Deštivé období na Maledivách trvá od května do října a je charakterizováno vyššími srážkami a vyšší vlhkostí vzduchu. Teploty v tomto období neklesnou pod 25 °C, což znamená, že je stále dostatečně teplo na plavání. Srážky však mohou být občasné a intenzivní. Pokud vás dešťové přeháňky neodradí, můžete si vychutnat klidnější atmosféru a výhodnější ceny rezervací.

Na Maledivách je důležité také brát v úvahu příliv a odliv. Ovlivňuje to především možnost plavat nebo šnorchlovat v různých časech dne. Při odlivu se mohou ukázat písečné bariéry kolem ostrova, které vytvářejí nádherné bazény s teplou vodou. Při přílivu je naopak moře intenzivnější a je vhodnější pro vodní aktivity.

Angsana Ihuru nabízí nádherný pobyt na Maledivách, nezávisle na tom, jaké je počasí. Resort má své soukromé pláže, bazény a venkovní aktivity, které umožňují hostům užívat si tropickou atmosféru a krásy Malediv všech 365 dní v roce.


Největší online sortiment letenek

Záruka nejnižší ceny

Výhodné ceny letenek

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Objevit letenky