Sháníte nejvýhodnější leteckou jízdenku?

Surinam Neotropical Butterfly Park

Počasí Surinam Neotropical Butterfly Park


Surinam Neotropical Butterfly Park je jedinečné místo, které se nachází v Surinamu, na severovýchodě Jižní Ameriky. Toto místo je oáza plná barevných motýlů a jejich přirozeného prostředí. Jedná se o skvělou atrakci jak pro místní obyvatele, tak pro turisty z celého světa.

Surinam Neotropical Butterfly Park je jedním z největších motýlích parků na světě. Rozkládá se na ploše více než 75 tisíc metrů čtverečních, což znamená, že návštěvníci mají dostatek prostoru pro procházku a obdivování krásy motýlů. Park je domovem pro více než 150 druhů motýlů, které žijí ve volné přírodě.

Motýli v Surinam Neotropical Butterfly Parku jsou založeni v přirozeném prostředí, což umožňuje návštěvníkům vidět tyto krásné tvory v jejich přirozené podobě. Park je rozdělen na různé oblasti, které napodobují různé biotopy Surinamu, jako jsou tropické deštné lesy, močály a savany. Díky tomu mohou návštěvníci prozkoumat různé životní prostředí a vidět různé druhy motýlů.

Surinam Neotropical Butterfly Park není jen prostor pro obdivování motýlů, ale také slouží jako výzkumné centrum. Místní vědci a odborníci na motýly zde studují jejich chování, životní cyklus a ekologii. Díky této práci se člověk dozvídá stále více o motýlech a jejich důležité roli v přírodě.

Návštěvníci parku mohou nejen pozorovat motýly, ale také se dozvědět o jejich životě a přežívání. V parku se nachází interaktivní výstava, která poskytuje informace o různých druzích motýlů, jejich stravování a rozmnožování. Návštěvníci se mohou také dozvědět o hrozbách, kterým jsou motýli vystaveni, a o tom, jak je chránit.

Surinam Neotropical Butterfly Park je také vynikající lokalitou pro fotografy a milovníky přírody. Kromě motýlů zde můžete pozorovat také další zvířata, jako jsou ptáci, malí savci a obojživelníci. Park je obklopen nádhernou přírodou, která je bohatá na flóru a faunu.

Pokud plánujete návštěvu Surinamu, určitě nezapomeňte zahrnout Surinam Neotropical Butterfly Park do svého itineráře. Tento park je nejen skvělým místem k relaxaci a procházkám v přírodě, ale také je to příležitost poznat jedinečné motýly této části světa. Surinam Neotropical Butterfly Park je vizitkou Surinamu a představuje jedinečné spojení přírodní krásy a vzdělání.


Nejčastější dotazy a odpovědi Surinam Neotropical Butterfly Park


1. Jak se dostat do Surinam Neotropical Butterfly Park?
- Surinam Neotropical Butterfly Park se nachází v surinamském hlavním městě Paramaribo. Do parku se můžete dostat taxíkem, veřejnou dopravou nebo si pronajmout auto.

2. Jaké jsou ceny vstupného do Surinam Neotropical Butterfly Park?
- Vstupné do parku je 15 USD pro dospělého a 8 USD pro děti do 12 let.

3. Jaká je otevírací doba Surinam Neotropical Butterfly Park?
- Park je otevřen každý den od 9:00 do 17:00.

4. Co mohu v parku vidět?
- Surinam Neotropical Butterfly Park je domovem mnoha druhů motýlů a dalších exotických hmyzů. Můžete se procházet mezi stovkami volně žijících motýlů, pozorovat jejich přeměnu a naučit se o jejich životním cyklu.

5. Je možné se ve parku najíst?
- Ano, v parku je k dispozici malý kavárenský prostor, kde si můžete objednat osvěžující nápoje a lehké občerstvení.

6. Má park nějakého průvodce?
- Ano, park zaměstnává kvalifikované průvodce, kteří vám poskytnou informace o motýlech a odpoví na vaše dotazy.

7. Kolik času potřebuji na návštěvu parku?
- Návštěva parku trvá obvykle asi 1-2 hodiny, ale můžete zde strávit více času, pokud si přejete prozkoumat všechny výstavy a naučit se více o motýlech.

8. Jaký je nejlepší čas na návštěvu Surinam Neotropical Butterfly Park?
- Nejlepší čas na návštěvu parku je během suchého období od září do února, kdy jsou motýli nejaktivnější.

9. Jaká je politika Surinam Neotropical Butterfly Park ohledně fotografií?
- Fotografování je povoleno ve všech částech parku a přírodní osvětlení je ideální pro focení motýlů.

10. Můžu si zakoupit suvenýry v Surinam Neotropical Butterfly Park?
- Ano, v parku je obchod se suvenýry, kde si můžete zakoupit různé předměty jako magnety, trička či motýlí přívěsky jako památku na vaši návštěvu.


Letenka Surinam Neotropical Butterfly Park


Surinam Neotropical Butterfly Park: Podívejte se do kouzelného světa motýlů

Již od dětství si mnozí z nás představují motýly jako kouzelná stvoření, která nás obklopují svou nádhernou barvou a lehkostí. V Surinamu, malebné zemi v severní Jižní Americe, se nachází jedno z nejúžasnějších míst na světě, kde můžete zažít nezapomenutelné setkání s motýly - Surinam Neotropical Butterfly Park.

Surinam Neotropical Butterfly Park je přírodní rezervace, která se rozkládá na ploše více než 12 hektarů v tropickém deštném pralese Surinamu. Tato rezervace je domovem pro tisíce druhů motýlů, kteří zde žijí v jedinečném ekosystému. Park se nachází poblíž hlavního města Paramaribo a nabízí návštěvníkům možnost poznat tuto fascinující část surinamské přírody.

Po vstupu do Surinam Neotropical Butterfly Park budete přivítáni ohromující paletou barev, kterou představují motýli. Návštěvníci mají možnost se projít sítí chovných pavilonů a pozorovat motýly v různých fázích života - od vajíček přes housenky a kukly až po dospělé motýly. Je to jedinečná příležitost sledovat, jak se tito nádherní tvorové proměňují a mění svůj vzhled.

V Surinam Neotropical Butterfly Park můžete také navštívit botanickou zahradu, která je plná rostlin, které představují přirozené prostředí, ve kterém motýli žijí. Zahradní průvodci vám poskytnou informace o jednotlivých druzích motýlů a pomohou vám lépe porozumět jejich životnímu cyklu a chování.

Pro ty, kteří si chtějí přiblížit motýly ještě více, je v parku také možnost účastnit se motýlího semináře. Toto interaktivní setkání vám umožní získat podrobnější znalosti o motýlí flóře a fauně Surinamu, stejně jako o jejich ochraně.

Surinam Neotropical Butterfly Park však není jen o motýlech. Tento park je i o ochraně přírody. Jeho hlavním cílem je zvýšit povědomí o důležitosti zachování tropických deštných pralesů a ochraně jejich biodiverzity. Park se také zaměřuje na vzdělávání místních komunit ohledně ochrany přírody a udržitelného zemědělství.

Návštěva Surinam Neotropical Butterfly Park je jedinečným zážitkem, který spojuje krásu a křehkost motýlího světa s úsilím o ochranu přírody. Tento park nabízí návštěvníkům nejen možnost zhlédnout nezapomenutelnou podívanou, ale také příležitost přispět k zachování krásy a bohatství surinamských tropických deštných pralesů.

Zažijte nejnovější atrakci Surinamu a přijďte prozkoumat Surinam Neotropical Butterfly Park. Ponořte se do světa motýlů a oddejte se kouzlu těchto nádherných tvorů.


Dovolená Surinam Neotropical Butterfly Park


Surinam, známý také jako Republika Surinam, je země nacházející se na severovýchodě Jižní Ameriky. Tato malebná destinace je jedním z mála míst na světě, které vám nabízí širokou škálu přírodních krás a dobrodružství. A jedním z těchto úžasných míst je Surinam Neotropical Butterfly Park.

Surinam Neotropical Butterfly Park leží nedaleko hlavního města Paramaribo a je jednou z nejoblíbenějších turistických atrakcí v zemi. Park se rozkládá na ploše přibližně 27 hektarů a je domovem pro více než 20 000 motýlů a různé druhy fauny a flory. Je to opravdu fascinující místo, které přitahuje návštěvníky z celého světa.

V parku si můžete prohlédnout různé druhy motýlů v nejrůznějších barvách, tvarech a velikostech. Některé z nejvzácnějších motýlů na světě můžete pozorovat právě zde. Odborní průvodci vám pomohou identifikovat jednotlivé druhy motýlů a poskytnout vám informace o jejich životním cyklu a potřebách.

Ale Surinam Neotropical Butterfly Park není jen o motýlech. Park je také základnou pro výzkum a ochranu tropických lesů, které mají zásadní význam pro biodiverzitu Surinamu. Můžete si prohlédnout stovky druhů rostlin, stromů a dalších živočichů, které žijí v těchto lesích. Prohlídka parku je jedinečnou příležitostí zapojit se do ochrany přírody a pochopit její důležitost v dnešní době.

K dispozici jsou také různé aktivity a atrakce v rámci parku. Můžete se projet po potoku v kánoi, podívat se na okolní venkov nebo prozkoumat dobrodružné stezky v lese. Park nabízí také možnost občerstvení, kde si můžete vychutnat tradiční jídlo Surinamu a poznat místní kulturu.

Pokud se rozhodnete strávit dovolenou v Surinam Neotropical Butterfly Park, budete mít jedinečnou příležitost objevovat krásu přírody a zároveň podpořit ochranu tohoto místa. Každá návštěva parku přispívá k jeho udržitelnému rozvoji a ochraně zdejších druhů.

Surinam Neotropical Butterfly Park je opravdu magické místo, které vám poskytne nezapomenutelný zážitek. Zdejší přírodní krása a bohatství vás ohromí a zanechá vám dojem, který vám vydrží po celý život. Příště, když si budete plánovat dovolenou, nezapomeňte zařadit Surinam Neotropical Butterfly Park na svoji seznam míst, které chcete navštívit.


Ubytování Surinam Neotropical Butterfly Park


Surinam Neotropical Butterfly Park je jedním z nejlepších míst v Surinamu, které nabízí úžasné zážitky z přírody. Park se nachází nedaleko hlavního města Paramaribo a je domovem tisíců motýlů, rostlin a zvířat.

Jedním z největších lákadel parku je jeho unikátní ubytování. Lidé mohou zůstat v luxusních stanových domech uprostřed parku a zažijí tak úplně novou úroveň intenzivního kontaktu s přírodou. Tyto dřevěné domky jsou elegantně zařízeny a mají vše, co si hosté mohou přát.

Když se člověk rozhodne zůstat v Neotropical Butterfly Parku, může se těšit na krásnou scenérii, která zahrnuje tropický les s palmami a motýlími stromy. Guesthouse je dokonalým místem pro relaxaci a únik od rušného každodenního života.

Stany nabízí pohodlné postele a koupelny, čisté a moderní zařízení, útulné posezení a některé dokonce mají vlastní terasu s výhledem na park. Hosté si mohou vychutnat teplo a pohodu v krásně navržených interiérech a být blízko přírody zároveň.

Návštěvníci mohou také sledovat motýly, kteří se rádi schovávají v hustých rostlinných okolí. Tyto motýly jsou jedinečné a nádherné, a to je důvod, proč bylo místo založeno. Park je také domovem mnoha druhů zvířat, jako jsou opice, ještěrky a mnoho dalších.

Kromě motýlího parku mohou návštěvníci v Sousbergu, kde se park nachází, objevovat další přírodní krásy, včetně řek a vodopádů. Okolní krajina je zdobena také kávovými plantážemi a ovocnými sady, a to vše s nádherným výhledem na lesy.

Surinam Neotropical Butterfly Park je ideální destinací pro lidi, kteří hledají únik od každodenního shonu a chtějí zažít něco nového a jedinečného. Je to skvělé místo pro rodiny, páry a sólové cestovatele, kteří chtějí zažít přírodu v její nejkrásnější podobě.

Celkově lze říci, že ubytování v Surinam Neotropical Butterfly Parku je skvělou volbou pro každého, kdo hledá klid a krásu přírody. To, co člověk zažije, nelze srovnat s nicím jiným, a budete se chtít vrátit znovu a znovu.


Největší online sortiment letenek

Záruka nejnižší ceny

Výhodné ceny letenek

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Objevit letenky