Sháníte nejvýhodnější leteckou jízdenku?

Bahamy Dunmore Town (Harbour Island)

Ubytování Bahamy Dunmore Town (Harbour Island)


Dunmore Town na Bahamách je jedno z nejoblíbenějších turistických míst na ostrově Harbour Island. Jeho malebná atmosféra a krásné pláže lákají návštěvníky z celého světa. Pokud hledáte ideální místo k ubytování během vaší návštěvy Harbour Island, Dunmore Town vám nabízí širokou škálu možností.

Harbour Island je známý svými luxusními resorty a plážovými vilami. Dunmore Town si však zachovává svůj původní, rustikální ráz. Ubytování zde je typicky ve formě malých boutique hotelů a penzionů. Ty nabízejí osobitou atmosféru a osobní přístup k hostům.

Mnoho hotelů v Dunmore Town je umístěno přímo na pláži nebo ve velmi blízkosti. To je ideální pro ty, kteří chtějí strávit většinu svého pobytu u moře. Mnohé z těchto ubytovacích zařízení mají své soukromé pláže a nabízejí hostům lehátka a slunečníky.

Další možností ubytování v Dunmore Town jsou penziony a apartmány. Ty jsou převážně v historických budovách s barevnými fasádami a v rustikálním stylu. Tyto ubytovací zařízení obvykle nabízejí přístup k vlastnímu kuchyňskému koutu, což je ideální pro ty, kteří si přejí vařit svá vlastní jídla.

Mezi nejlepší hotely v Dunmore Town patří The Dunmore, Rock House a Coral Sands Hotel. Tyto hotely jsou velmi oblíbené mezi návštěvníky díky svému luxusnímu prostředí, prvotřídním službám a nádherným výhledům na oceán.

Při plánování návštěvy Dunmore Town na Bahamách je důležité si uvědomit, že ubytování bývá často vyhledávané a je vhodné rezervovat si ho dopředu. Zvláště v letních měsících a během špičkové turistické sezóny je rezervace nezbytná. Doporučujeme vám kontaktovat ubytovací zařízení předem, abyste zajistili své místo.

Dunmore Town je výjimečným místem na Bahamách, které nabízí dokonalou kombinaci krásných pláží, historie a nezapomenutelné atmosféry. Bez ohledu na to, zda preferujete luxusní resort nebo útulný penzion, Dunmore Town vám poskytne skvělé možnosti ubytování, abyste si mohli užít svůj pobyt na tomto úchvatném ostrově.


Počasí Bahamy Dunmore Town (Harbour Island)


Dunmore Town na ostrově Harbour Island v Bahamách je místem krásného tropického počasí po většinu roku. Světlé sluneční paprsky se odrážejí z tyrkysových vod Karibiku, což vytváří ideální podmínky pro plážové aktivity a vodní sporty.

Teploty na Bahamách jsou velmi stabilní po celý rok, s průměrnou maximální teplotou kolem 29°C. Nejnižší teploty bývají kolem 25°C v lednu a únoru, zatímco nejvyšší teploty dosáhnou 32°C v srpnu a září. Noční teploty jsou také velmi příjemné a sjizdné.

Průměrné srážky jsou na Bahamách vysoké, přičemž většina z nich spadne během období hurikánů, které trvá od června do listopadu. Většina srážek však padne krátce, takže slunce se zpravidla brzy objeví.

Když jste na slunci, je důležité si pamatovat na ochranu proti slunečnímu záření, protože slunce bývá velmi intenzivní. Noste klobouky nebo čepice, používejte opalovací krémy s vysokým faktorem a dodržujte opatření k ochraně očí.

Celkově je počasí v Dunmore Town na Harbour Island velmi příjemné a vyhovuje jak pro ty, kteří preferují aktivní dovolenou, tak pro ty, kteří hledají odpočinek na slunci. Navštivte toto krásné místo a užijte si příjemné počasí a krásy Baham!


Letenka Bahamy Dunmore Town (Harbour Island)


Harbour Island, známý také jako Dunmore Town, je malý ostrov, který se nachází v severním Bahamském souostroví. Tento malebný ostrov je jednou z nejkrásnějších turistických destinací v Karibiku. Poskytuje úchvatné bílé písečné pláže, tyrkysové moře a bohatou historii.

Letenka na Bahamy Dunmore Town je vstupenkou do ráje na zemi. Tento ostrov nabízí dokonalý únik od rušného života a přináší pocit klidu a luxusu. Přestože je Dunmore Town malý, má na svém území spoustu aktivit a památek, které stojí za prozkoumání.

Jednou z nejznámějších atrakcí na ostrově je Pink Sand Beach. Tato pláž je považována za jednu z nejkrásnějších na světě. Její růžový písek je vytvořen z rozemletých korálů, které se promíchaly s bílým pískem. Skvělé podmínky pro potápění, šnorchlování a plavání jsou zde také lákadlem pro návštěvníky.

Další zajímavostí je historický centrum Dunmore Town. Při procházce ulicemi tohoto malého městečka se návštěvníci dostanou do 18. století. Jsou zde úzké dlážděné uličky, barevné dřevěné domy a historické budovy. Místo je ozdobeno květinami a každou uličkou je cítit atmosféra minulosti.

Návštěvníci také mohou navštívit dobrodružnou plavbu na plachetnici kolem okolních odlehlých ostrovů. Tato aktivita je oblíbená mezi dobrodružnými turisty, kteří si zde mohou vychutnat klidnou plavbu na tyrkysových vodách. Během plavby mají cestující příležitost okouzlit se krásou tropických ostrovů, průzračným mořem a úchvatnou faunou a flórou, které jsou v těchto vodách rozšířené.

Pro milovníky vodních sportů je Dunmore Town také skvělým místem pro šnorchlování, potápění, rybaření a jízdu na vodním skútru. Tyto aktivity nabízejí skvělou příležitost pro objevování úžasného podmořského světa a prozkoumávání korálových útesů.

V neposlední řadě jsou Bahamy známé také pro svou bohatou kuchyni. Místní kuchyně nabízí širokou škálu pokrmů, včetně čerstvého mořského ovoce, tradičních karibských specialit a světové kuchyně. Návštěvníci se mohou těšit na jedinečnou chuť a kvalitu místní kuchyně v jedné z mnoha restaurací a kaváren na ostrově.

Letenka na Bahamy Dunmore Town je zaručeným zážitkem plným překrásných pláží, historie a dobrodružství. Tato destinace je ideální pro milovníky přírody, vodních sportů a pro ty, kteří hledají útěk od každodenního shonu. Dunmore Town a jeho okolí představují jedinečnou kombinaci krásy, zábavy a relaxace, která stojí za objevování.


Nejčastější dotazy a odpovědi Bahamy Dunmore Town (Harbour Island)


1) Jak se dostanu na Dunmore Town na Bahamách?
- Mohu se tam dostat letecky nebo lodí. Nejbližším mezinárodním letištěm je letiště North Eleuthera, které je asi 20 minut jízdy na trajektu od Dunmore Town. Také je možné se tam dostat přímou lodní dopravou z hlavního města Nassau.

2) Jaká je nejlepší doba na návštěvu Dunmore Town?
- Nejlepší doba na návštěvu Dunmore Town je v zimě (prosinec až březen), kdy je nejstabilnější a nejmírnější počasí. V létě může být horko a vlhko, ale je to také oblíbená doba pro potápění a šnorchlování.

3) Co bychom měli vidět a dělat v Dunmore Town?
- Dunmore Town je známý svými krásnými plážemi a možnostmi pro šnorchlování a potápění. Můžete si také prohlédnout historickou část města se svými růžovými domy a navštívit starou pevnost Fort Montagu. Další možnosti jsou golfová hřiště, rybaření, vodní sporty a relaxace na pláži.

4) Kde bychom měli zůstat v Dunmore Town?
- V Dunmore Town je mnoho šarmantních a luxusních hotelů a resortů. Můžete si vybrat z varianty plážových bungalovů, butikových hotelů nebo apartmánů. Doporučené hotely jsou například Pink Sands Resort, The Landing a Coral Sands Hotel.

5) Jaká je místní kuchyně v Dunmore Town?
- Místní kuchyně na Bahamách je ovlivněna karibskou kuchyní a anglomanskou tradicí. Můžete ochutnat čerstvé mořské plody, tropické ovoce, palačinky s oblohou a tradiční bahamský salát se šťávou z citrusových plodů. V Dunmore Town jsou také různé restaurace s mezinárodními kuchyněmi.

6) Jak se pohybovat po Dunmore Town?
- Dunmore Town je malé a snadno procházetelné sídlo, které se dá snadno prozkoumat pěšky. Pokud potřebujete přepravu, můžete si pronajmout golfový vozík, který je populární volbou mezi turisty.

7) Existují nějaké turistické atrakce v blízkosti Dunmore Town?
- Ano, v blízkosti Dunmore Town se nachází přírodní rezervace Glass Window Bridge, která nabízí úchvatné výhledy na oceán. Také je možné se vydat na výlet do blízkého přístavu Harbour Island, kde najdete další pláže a restaurace.

8) Jaká je místní kultura na Bahamách?
- Místní kultura na Bahamách je bohatá a ovlivněna africkými, anglickými a karibskými tradicemi. Hudba, tanec a jídlo jsou důležitou součástí bahamské kultury. Můžete se setkat s místními obyvateli, kteří jsou přátelští a hostinní.


Dovolená Bahamy Dunmore Town (Harbour Island)


Bahamy jsou pro mnoho lidí synonymem krásných pláží, průzračného moře a dokonalého odpočinku. Pokud hledáte ideální místo pro dovolenou, je třeba zavítat do Dunmore Town na Harbour Island. Tento malý ostrov leží na severu Baham a nabízí nejen dokonalé prostředí pro relaxaci, ale také možnost prozkoumat mnohé přírodní krásy.

V Dunmore Town najdete množství krásných pláží, které patří k těm nejlepším na světě. Nevynechejte například Pink Sand Beach, která svůj název dostala podle růžového písku, který zde najdete. Tento krásný písek je výsledkem kombinace bílého písku, mnohých korýšů a malých mořských organismů, kteří se tak dokážou přizpůsobit okolnímu prostředí. Pláž Pink Sand Beach patří k místům, které byste si měli při návštěvě Baham určitě nenechat ujít. Nebojte se ani vyzkoušet některé z mnoha vodních aktivit, které zde můžete praktikovat, jako je šnorchlování, potápění, rybaření nebo plachtění.

V Dunmore Town naleznete i mnohé další zajímavé místa, které stojí za návštěvu. Například můžete prozkoumat dodnes funkční světlo maják, který slouží k navigaci lodí v okolí ostrova. Velice zajímavým místem je i ruiny starobylého kostela Christ Church, který byl postaven ještě v 18. století.

Všude kolem Dunmore Town najdete také bohatou faunu a flóru, které se můžete v rámci některé z mnoha prohlídkových tras dostat zblízka. Ostrovem se táhnou četné stezky a značené cesty, po kterých se můžete pohybovat i na kole nebo na koni. Doporučit lze například cestu ke skalám The Devil’s Backbone, což jsou oblasti, kde se mísí Atlantský a Karibský oceán. Návštěva Dunmore Town tak bude mít co nabídnout i těm nejnáročnějším turistům.

Dunmore Town nabízí i bohatou nabídku restaurací, barů a hotelů, které jsou připraveny poskytnout všem návštěvníkům služby na nejvyšší úrovni. Můžete si zde například dopřát pravou bahamskou kuchyni s mnohými rybími specialitami, nebo se osvěžit místními koktejly a drinky.

Pokud hledáte místo, kde si odpočinete a zároveň se dostanete do kontaktu s krásami přírody, pak byste měli zvážit návštěvu Dunmore Town na Harbour Island. Jedná se o ideální místo pro romantickou dovolenou, dovolenou s rodinou, nebo pro ty, kteří chtějí prozkoumat množství zajímavý přírodních krás. Zkrátka, Dunmore Town a Bahamy jako celek, nemůžou rozhodně nikoho zklamat.


Největší online sortiment letenek

Záruka nejnižší ceny

Výhodné ceny letenek

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Objevit letenky