Sháníte nejvýhodnější leteckou jízdenku?

Barbados Barbados Wildlife Reserve

Ubytování Barbados Barbados Wildlife Reserve


Barbados Wildlife Reserve je jednou z nejpopulárnějších turistických atrakcí na krásné ostrovní zemi Barbados. Založena byla v roce 1982 a snaží se zachovat místní faunu a flóru v co nejlepším stavu. Umístěna je na úpatí hor St. Peter a je ideálním místem pro milovníky přírody, kteří se chtějí uchýlit z městského ruchu do klidného a opojného prostředí.

Atrakce nabízí možnost prozkoumat tropickou přírodu ostrova a pozorovat nejrůznější druhy zvířat v přirozeném prostředí. Mezi nejvíce obdivované patří opice, které zde volně pobíhají a přistupují k divákům velmi blízko. Navíc v rezervaci najdete i chované zvíře, jako jsou leguáni, plazi, opice a krokodýli. Mezi jinými zvířaty v reservaci patři také ptáci jako jsou dravec Elaniovy, Amazonie papoušek, různé druhy kachen a další.

Kromě možnosti prohlídky zvířat můžete procházet krásným botanickým parkem, ve kterém rostou tropické rostliny a zeleně. Mezi nejzajímavější patří palmy, plumerie, orchideje, bambusy, a řada dalších subtropických a tropických druhů.

Další atrakcí je noční prohlídka, kde se rezervace stává daremna místem plným tajemství a exotických zvířat. Ideální časový úsek pro návštěvu je během odpoledne, kdy jsou zvířata nejaktivnější a nejvíce viditelná, závěr návštěvy pak může být vyplněn příjemným posezením v kavárně, degustací místních pokrmů nebo prohlídkou obchodů nabízejících místní řemesla.

Pokud tedy plánujete návštěvu ostrova Barbados, určitě nezapomeňte navštívit Barbados Wildlife Reserve. Jedná se o ideální příležitost okusit atmosféru divoké přírody a ochutnat místní kuchyni a řemesla.


Počasí Barbados Barbados Wildlife Reserve


Barbados je malý, ale krásný ostrov v Karibiku, který je proslavený svým slunečným počasím a úchvatnou přírodou. Barbados Wildlife Reserve je jednou z nejpopulárnějších atrakcí na ostrově, která nabízí návštěvníkům jedinečnou příležitost poznat tamní místní druhy zvířat a zažít autentické setkání s přírodou.

Barbados Wildlife Reserve se nachází východně od hlavního města Bridgetown a zaujímá plochu přibližně 4,5 hektaru. Tato rezervace je domovem různých druhů savců, ptáků a plazů, které jsou typické pro Karibik. Mezi nejznámější obyvatele rezervace patří mazlíčci ostrova, zelená opice a caraibská želva.

Návštěvníci mají možnost projít se okolo rezervace a pozorovat zvířata ve volném přírodním prostředí. Vidět, jak se opice hrají a krmí, je zážitek, který návštěvníci nikdy nezapomenou. Zdejší zvířata nejsou v zajetí, ale volně se potulují ve svém přirozeném prostředí, které je jim vytvořeno v rezervaci.

Průvodci vám rádi poskytnou informace o každém druhu zvířete, které se zde nachází, a vy můžete získat lepší představu o životě a chování těchto zvířat. Některá zvířata jsou zde chovaná, aby chránila jejich ohrožené populace, například caraibské želvy, které jsou jedním z symbolů Barbadosu.

Nejenže Barbados Wildlife Reserve volně se pohybujících zvířat, ale také nabízí lákavou zahradu s tropickými rostlinami a stromy, které vytváří kouzelnou atmosféru. Návštěvníci se zde mohou procházet po malých chodnících a rozhlížet se po okolní přírodě. V zahradě se nachází také jezírko, kde žijí různé druhy ryb a ptáků.

Barbados Wildlife Reserve je ideálním místem pro rodinný výlet nebo pro ty, kteří se zajímají o unikátní druhy zvířat a přírodní krásy. Rezervace je otevřena každý den od rána do večera, a vstupné je velmi přijatelné. To znamená, že si můžete vychutnat příjemný den strávený ve společnosti krásných a fascinujících zvířat bez přepínání svého rozpočtu.

Pokud plánujete navštívit Barbados, nezapomeňte zařadit Barbados Wildlife Reserve na svůj seznam aktivit. Je to skvělý způsob, jak prozkoumat místní přírodu a zvířata, která jsou na ostrově doma. Bez ohledu na to, zda jste nadšenec do zvířat, nebo jen hledáte zábavný a edukativní výlet, tato rezervace vám poskytne nezapomenutelné zážitky a pohled do divočiny Barbadosu.


Nejčastější dotazy a odpovědi Barbados Barbados Wildlife Reserve


1. Kde se Wildlife Reserve nachází?
Barbados Wildlife Reserve se nachází v pohoří Mahogany, v blízkosti města Holetown na západním pobřeží ostrova Barbados.

2. Jaké zvířata mohu vidět v Wildlife Reserve?
V Wildlife Reserve můžete vidět například zelené opice, ježury, kolosální australské netopýry, krokodýly, želvy a mnoho dalších druhů exotických zvířat.

3. Jsou zvířata v Wildlife Reserve v zajetí?
Zvířata v Wildlife Reserve nejsou v zajetí. Jedná se o přírodní rezervaci, kde jsou zvířata chována volně a mají dostatek prostoru pro svůj pohyb.

4. Mohu se s zvířaty v Wildlife Reserve setkat zblízka?
V Wildlife Reserve se můžete setkat s některými zvířaty zblízka, ale není dovoleno je krmit ani dotýkat se jich.

5. Jaké jsou otevírací doby Wildlife Reserve?
Wildlife Reserve je otevřena každý den od 10:00 do 17:00 hodin.

6. Jaké jsou vstupné do Wildlife Reserve?
Vstupné do Wildlife Reserve je 30 USD pro dospělé a 15 USD pro děti do 12 let. Děti do 3 let mají vstup zdarma.

7. Jak dlouho trvá návštěva Wildlife Reserve?
Návštěva Wildlife Reserve trvá obvykle 1-2 hodiny, záleží však na každém návštěvníkovi.

8. Je možné si rezervovat průvodce v Wildlife Reserve?
Ano, je možné si za poplatek vyžádat průvodce, který vás provede skrze celou rezervaci a poskytne vám podrobné informace o jednotlivých druzích zvířat.

9. Je v Wildlife Reserve povoleno fotografování?
Ano, fotografování je v Wildlife Reserve povoleno.

10. Můžu koupit suvenýry v Wildlife Reserve?
Ano, v Wildlife Reserve je možné si zakoupit suvenýry a dárky jako jsou trička, placky, magnetky, masky a další předměty spojené s Wildlife Reserve a zvířaty, které zde žijí.


Dovolená Barbados Barbados Wildlife Reserve


Barbados je vila slunečního světla, nádhery a úžasné přírody. Tato krásná karibská destinace je známá svojí teplou tropickou atmosférou, bílými plážemi a tyrkysově modrým mořem. Ale co kdybyste věděli, že Barbados je také domovem rozmanité zvířecí říše? Pokud jste milovník divokého života, neměli byste si nechat ujít návštěvu Barbados Wildlife Reserve během své dovolené na Barbadosu.

Barbados Wildlife Reserve se nachází na západním pobřeží ostrova a rozkládá se na rozloze více než 4 hektary. Tato rezervace byla založena v roce 1982 a od té doby poskytuje ochranu a habitat pro mnoho ohrožených druhů zvířat. Je to úžasná lokalita pro pozorování a interakci se zvířaty, která byste jinak neměli příležitost vidět.

V Barbados Wildlife Reserve žijí zvířata, která jsou známá pro svou exotickou krásu a vzácnost. Patří sem například zelené opice, které jsou považovány za symbol Barbadosu. Tyto opice jsou velmi společenské a není neobvyklé vidět je v malých skupinkách, jak skotačí po stromech a dělají si svoje opice věci. Dalším ohroženým druhem, který můžete spatřit, jsou vzácní černo-bílí ibišci. Jsou to velké ptáky s nádhernými peřími a mají ohromující vzhled. Jejich počet v přírodě klesá a tak mít možnost je spatřit zblízka je opravdový zážitek.

Mezi dalšími zvířaty, která si můžete v rezervaci prohlédnout, jsou leguáni, hadi, klokani, gepardi a mnoho dalších. Místní průvodci vám poskytnou informace o každém zvířeti a zjistíte, jak se zde starají o jejich pohodu a péči. Některé zvířata jsou chována v ohradách, ale mnoho z nich má také volný pohyb a můžete se s nimi setkat přímo na své cestě touto krásnou rezervací.

Důležité je si všímat, že Barbados Wildlife Reserve se nezabývá pouze ochranou zvířat, ale také se snaží zachovat a zvýšit povědomí o důležitosti ochrany přírody a životního prostředí. Zde najdete také centrum, kde se konají edukativní programy pro návštěvníky všech věkových skupin. Je to skvělá příležitost naučit se o ochraně divokého života, udržitelnosti a zvýšit povědomí o křehkosti naší planety.

Pokud plánujete svou dovolenou na Barbadosu, nezapomeňte zařadit návštěvu Barbados Wildlife Reserve do svého itineráře. Je to skvělá příležitost pro vás i vaši rodinu zažít jedinečnou interakci s ohroženými druhy zvířat a získat nezapomenutelné zážitky z divokého života. Přijďte a objevte krásu karibské přírody a zkušenosti s ohroženými druhy v Barbados Wildlife Reserve.


Letenka Barbados Barbados Wildlife Reserve


V oblasti St. Peter na západě ostrova Barbados se nachází úžasné místo pro milovníky divoké přírody - Barbados Wildlife Reserve. Tento park se rozkládá na ploše 4,5 hektaru a nabízí svým návštěvníkům možnost vidět mnoho druhů zvířat v přirozeném prostředí.

Po příchodu do parku budete uvítáni rodinou opic, které jsou zde chovány již více než třicet let. Kromě opic se ve Wildlife Reserve nachází také mnoho dalších druhů zvířat, jako jsou leguáni, ještěři, hadi, krokodýli, ptáci a dokonce i želvy gigantičtí. Všechna zvířata jsou chována v prostorných výbězích a jejich prostředí je co nejvíce podobné tomu, jaké mají v přírodě.

Nejvíce návštěvníků určitě zaujmou želvy a je třeba si dát pozor, aby si je na svou poutavost nevylekali. Želvy zde žijí ve voliérách, kde si je můžete prohlédnout z blízka. V parku najdete také speciální výběh, kde se nachází krokodýli. Ti zde však nejsou jen pro zábavu, ale jsou součástí výzkumného projektu, který se snaží o jejich zachování.

Barbados Wildlife Reserve je ideálním místem pro rodinný výlet a pro ty, kteří mají rádi kontakt s přírodou a zvířaty. Park je otevřený každý den od rána do večera a cena vstupenky je velmi příznivá. Pokud máte plány navštívit Barbados, je tato atrakce určitě místem, které byste neměli vynechat. Na letenku do Barbados se můžete podívat na různých webových stránkách specializovaných na prodej letenek a určitě najdete nějakou výhodnou nabídku.


Největší online sortiment letenek

Záruka nejnižší ceny

Výhodné ceny letenek

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Objevit letenky