Sháníte nejvýhodnější leteckou jízdenku?

Chorvatsko Zrče (ostrov Pag)

Nejčastější dotazy a odpovědi Chorvatsko Zrče (ostrov Pag)


1. Jak se dostanu na Zrće na ostrově Pag?
Odpověď: Nejlépe se dostanete na Zrće buď letecky do nedalekého letiště Zadar nebo Split a poté cestovat autobusem nebo taxi na ostrov Pag. Také je možné přijet trajektem z pevninské části Chorvatska na ostrov Pag a poté pokračovat autobusem nebo taxi na Zrće.

2. Kde se nachází Zrće na ostrově Pag?
Odpověď: Zrće se nachází na severovýchodním pobřeží ostrova Pag v Chorvatsku.

3. Je Zrće vhodné pro rodinnou dovolenou?
Odpověď: Zrće je známé jako populární letovisko pro mladé lidi, zejména pro noční život a plážové párty. Pro rodinnou dovolenou je možná vhodnější vybrat jiné části ostrova Pag, které nabízejí klidnější a rodinnější atmosféru.

4. Kde se nachází nejbližší pláže na Zrće?
Odpověď: Na Zrće se nachází několik pláží, včetně známých pláží Papaya, Aquarius a Kalypso. Všechny tyto pláže jsou snadno dostupné a nabízejí písečné a oblázkové úseky pláže.

5. Jaká je atmosféra na Zrće ve večerních hodinách?
Odpověď: Zrće je známé pro svůj živý noční život a hostí mnoho klubů a barů, které zůstávají otevřené až do ranních hodin. Atmosféra je tedy velmi energická a živá.

6. Jaké aktivity mohu na Zrće provádět během dne?
Odpověď: Během dne na Zrće můžete relaxovat na pláži, vyzkoušet vodní sporty, jako je paragliding nebo jetování, nebo se vydat na výlet k objevování okolního regionu, včetně návštěvy historických památek a přírodních krás.

7. Kde se nachází nejbližší obchody a restaurace na Zrće?
Odpověď: Na Zrće jsou různé obchody a restaurace, které nabízejí širokou škálu přání a potřeb. Nejbližší obchody a restaurace se nachází v nedalekém městě Novalja, které je jen krátkou cestou od Zrće.

8. Jaké jsou nejlepší ubytovací možnosti na Zrće?
Odpověď: Na Zrće najdete mnoho hotelů, apartmánů a hostelů. Nejlepší volbou ubytování závisí na vašich preferencích, ale mezi nejoblíbenější možnosti patří ubytování v blízkosti pláže Papaya a Kalypso.

9. Jaká je nejlepší doba k návštěvě Zrće na ostrově Pag?
Odpověď: Nejlepší čas k návštěvě Zrće je během letních měsíců, zejména července a srpna, kdy je počasí ideální pro pobyt na pláži a noční život je na vrcholu.


Ubytování Chorvatsko Zrče (ostrov Pag)


Chorvatsko je jednou z nejoblíbenějších destinací pro letní dovolenou v Evropě, a to především díky svému malebnému pobřeží a krásným plážím. Jednou z nejznámějších a nejživějších oblastí v Chorvatsku je Zrče, nacházející se na ostrově Pag.

Zrče je oblíbeným letoviskem mezi mladými turisty z celého světa, zejména díky své rozmanité nabídce nočního života a bezprostřední blízkosti moře. Tato oblast se stala centrem zábavy a odpočinku, plná klubů, barů a restaurací, které nabízejí pestrou škálu hudby a různých druhů zábavy.

Pokud plánujete dovolenou v Zrči, nebudete mít problém najít ubytování, které vyhovuje vašim potřebám a představám. Zrče nabízí širokou škálu možností, ať už se jedná o luxusní hotely, apartmány, bungalovy či kempy. Vzhledem k velkému zájmu o zdejší noční život, je však doporučené rezervovat ubytování s dostatečným předstihem, zejména v letních měsících.

Luxusní hotely typu resort jsou ideální pro ty, kteří hledají komfort a luxusní služby. Většina z nich se nachází přímo u pláže, což je velkým lákadlem. Tyto hotely často nabízejí bazény, wellness centra, restaurace a různé další vybavení, aby zajistily dokonalý pobyt svým hostům.

Pro ty, kteří preferují větší soukromí a flexibilitu, jsou tu apartmány a bungalovy. Tato ubytování často nabízejí vlastní kuchyňku a možnost se stravovat zcela nezávisle. Mnoho z nich se nachází v blízkosti pláže, což umožňuje hostům snadný přístup k moři a pohodlí být jen pár kroků od pláže.

Pokud jste milovníci přírody a cestování s vlastním obytným vozem, můžete se rozhodnout pro pobyt v kempech. Kempy v Zrči nabízejí dostatečné vybavení pro karavany a stany, včetně elektřiny a sociálních zařízení. Kempy jsou často situovány v příjemném stínu stromů a mají přímý přístup k moři.

Kromě zábavy v nočních klubech a odpočinku na pláži, Zrče nabízejí také různé vodní sporty a aktivity, jako je jízda na banánu, vodní lyžování, šnorchlování a další. Okolí Zrče také nabízí výlety a prohlídky, jako je návštěva historického města Pag, procházky po národním parku Paklenica a mnoho dalšího.

Zrče na ostrově Pag je ideálním místem pro ty, kteří chtějí kombinovat plážovou dovolenou se zábavou a nočním životem. Bez ohledu na to, jaký typ ubytování si zvolíte, budete mít jistotu, že vás čeká nezapomenutelná dovolená s krásnými plážemi, zábavou a skvělými zážitky.


Letenka Chorvatsko Zrče (ostrov Pag)


Chorvatsko je jedním z nejoblíbenějších letních destinací mezi mladými lidmi, zejména díky svým krásným plážím a živým nočním životem. Jedním z nejžhavějších míst na chorvatském pobřeží je ostrov Pag, konkrétně jeho známý letoviskový středisko Zrće. Pokud se chcete vydat na dovolenou plnou zábavy, slunce a nezapomenutelných zážitků, letenka do Chorvatska na ostrov Pag je pro vás tím pravým.

Zrće se nachází na severozápadním pobřeží ostrova Pag a je známé jako chorvatské "Ibiza". To je díky svému širokému výběru klubů a nočních podniků, které jsou známé po celé Evropě a každý rok lákají mladé lidi z celého světa. Pokud hledáte živou párty atmosféru, Zrće je pro vás to pravé místo.

Kluby jako je Papaya, Aquarius, Kalypso a Noa Beach Club patří mezi nejznámější a největší na celém ostrově Pag. Tyto kluby hostí nejlepší světové DJe, kteří vám zaručí nezapomenutelný zážitek celou noc. Pokud tedy rádi tancujete do rána a bavíte se s přáteli, Zrće je pro vás ideální destinací.

Ale Zrće není jen o nočním životě. Pláže zde jsou nádherné a nabízejí dokonalý odpočinek a relaxaci během dne. Každý klub má svou vlastní pláž, kde můžete opalovat, koupat se v moři nebo se jen válet na lehátku. Tyto pláže jsou často vyhlášené pro svůj křišťálově čistý azurový vodu.

Pokud se vám ale chce objevovat další krásy ostrova Pag, můžete se vydat do jeho hlavního města Novalja. Zde najdete útulné restaurace, kavárny a obchody s tradičními chorvatskými suvenýry. Večer můžete projít malebnými uličkami, posedět na náměstí a ochutnat místní speciality.

Jak se dostat na ostrov Pag a do Zrče? Nejlepším způsobem je letecky. Existuje mnoho leteckých společností, které nabízejí letenky do Chorvatska a letiště Zadar je nejbližším letištěm k ostrovu Pag. Po příletu na letiště si můžete pronajmout auto nebo využít veřejnou dopravu, která vás dopraví přímo do Novalje. Odtud je to jen krátká cesta do Zrče.

Letenka do Chorvatska na ostrov Pag je pořádáním skvělou volbou pro mladé lidi, kteří chtějí zažít nezapomenutelnou letní dovolenou plnou zábavy, slunečního žáru a mořských radovánek. Vydejte se do Zrče a přesvědčte se sami, proč se toto místo nazývá chorvatskou "Ibizou".


Dovolená Chorvatsko Zrče (ostrov Pag)


Pokud hledáte ideální destinaci pro letní dovolenou plnou zábavy a relaxace, nemusíte hledat dál než na chorvatském ostrově Pag. A konkrétně na pláži Zrče. Tato oblíbená letoviska v horizontálním tvaru "Z" je oblíbená mezi mladými lidmi a je známa svými rozmanitými nočními kluby a plážovými bary.

Pláž Zrče se nachází na severozápadním pobřeží ostrova Pag a rozkládá se na několika kilometrech bílého písku a kamení. Je obklopena azurovým Jadranem, který nabízí perfektní prostředí pro všechny milovníky slunce a moře. Široká nabídka vodních sportů, jako je například potápění nebo windsurfing, přiláká i ty nejaktivnější návštěvníky.

Oblíbenost Zrče spočívá také v nočním životě, který je zde v plném proudu. Kluby jako Papaya, Kalypso a Aquarius přinášejí známé DJs, koncerty a festivaly, které přitahují mladé lidi z celé Evropy. Tento noční život trvá až do rána a poskytuje jedinečnou atmosféru v kombinaci s nádherným výhledem na moře.

Kromě nočního života a slunných pláží nabízí Zrče také mnoho dalších možností pro zábavu. Můžete si zahrát beach volejbal s přáteli, pronajmout si vodní skútry nebo se vydat na výlet lodí po okolních ostrovech. Chorvatsko je známé také svými tradičními restauracemi, kde si můžete vychutnat lahodné chorvatské speciality, jako je grilované maso a mořské plody.

Pokud jste spíše do objevování kultury a historie, chorvatské město Pag, které je nedaleko pláže Zrče, nabízí několik historických památek, jako je kostel svatého Juraje a renesanční paláce. Můžete se procházet úzkými uličkami a objevovat tradiční umělecké řemeslo, jako je výroba ručně vyšíváných čipkovaných děl, které jsou na ostrově Pag proslulé.

Pokud se rozhodnete strávit dovolenou na pláži Zrče na ostrově Pag, budete mít zaručeně nezapomenutelný zážitek plný zábavy, slunce, moře a přátelství. Ať už jste nadšeným tanečníkem nebo milovníkem přírody, Zrče je ideálním místem pro vás.+ n


Počasí Chorvatsko Zrče (ostrov Pag)


Ostrov Pag není známý jen svými krásnými plážemi a nočním životem, ale také svým jedinečným a překvapivým počasím. Zejména oblast okolo známé pláže Zrće, která je vyhledávaná především mladými turisty během letní sezóny.

Ostrov Pag se nachází na jihovýchodním pobřeží Chorvatska v Jaderském moři. Má suché a středomořské podnebí, což znamená teplé léto a mírnou zimu. Avšak v oblasti Zrće je to trochu jiné.

Letní měsíce na Zrće jsou charakterizovány vysokými teplotami, které se pohybují kolem 30 °C a mohou stoupat až k 35 °C. Slunce zde září s velkou intenzitou, což láká turisty z celého světa, kteří chtějí užít si horká letní dny. Pro ty, kteří plánují navštívit Zrće, je nezbytné mít sebou opalovací krém s vysokým faktorem ochrany, sluneční brýle a klobouk, aby si dokázali užít pobyt bez rizika přehřátí či úžehu.

S vysokými teplotami je spojen také nízký výskyt srážek. Průměrné srážky jsou velmi nízké, zejména v letních měsících, kdy skoro vůbec neprší. V létě mohou občas projít lehké dešťové přeháňky, ale jsou velmi krátké a nijak výrazné. Toto suché podnebí je ideální pro turisty, kteří touží po sluneční dovolené plné koupání a opalování na pláži.

Na druhou stranu, noci na Zrće mohou být poněkud sveřepé a studené. Teploty mohou klesnout na příjemných 15-20 ° C, což je docela příjemný únik od horkého dne. Je však nezbytné mít sebou trochu teplejší oblečení, aby se vám v oblečením na pártych či diskotékách nestalo nečekané překvapení studeného větru.

Jaro a podzim jsou na Zrće obdobím teplejšího počasí. V dubnu a říjnu jsou teploty příjemnější a ranní a noční teploty dosahují přibližně 10-15 °C. Je to období, kdy ostrov Pag není tak přeplněn turisty a je ideální pro ty, kteří si chtějí užít klidnou dovolenou.

Celkově řečeno, počasí na Zrće nabízí ideální podmínky pro letní dovolenou. Teplá plážová sezóna, slunečné dny a příjemně studené noci vytvářejí perfektní atmosféru pro relaxaci, zábavu a dobrodružství na jedné z nejslavnějších pláží Chorvatska.


Největší online sortiment letenek

Záruka nejnižší ceny

Výhodné ceny letenek

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Objevit letenky