Sháníte nejvýhodnější leteckou jízdenku?

Egypt Hurghada Makadi Bay

Ubytování Egypt Hurghada Makadi Bay


Egypt je země, která láká turisty z celého světa svým bohatým kulturním dědictvím a krásnými plážemi. Hurghada a Makadi Bay jsou dvě místa, která si určitě zaslouží Vaši pozornost. Pokud se rozhodnete navštívit Hurghadu, bude pro Vás zajímavé, že se jedná o významné turistické centrum Egypta. Je to město, které nabízí mnoho možností k trávení času až do rána. Hurghada má bohatou historii a několik turistických atrakcí.

Makadi Bay je oblast nacházející se přibližně 30 km na jih od Hurghady. Je to jedno z nejnovějších turistických středisek v této oblasti. Makadi Bay je známý svou krásnou pláží, která nabízí řadu aktivit pro návštěvníky. Pláž je jednou z nejdelších v oblasti a je ideálním místem pro milovníky vodních sportů.

Pokud hledáte ubytování v této oblasti, máte na výběr mezi mnoha hotely různých kategorií. Například Hurghada Marriott Beach Resort nebo Steigenberger Aqua Magic Hotel jsou ideální pro ty, kteří hledají luxusní ubytování. Tyto hotely nabízejí nádherné pokoje, výbornou službu a rozsáhlé zařízení jako bazény a lázně.

Pro rodiny s dětmi jsou ideálním výběrem hotely jako SUNRISE Romance Resort, SUNRISE Garden Beach Resort & Spa a LABRANDA Royal Makadi. Tyto hotely jsou situovány v blízkosti pláže a nabízejí rozmanitý program pro děti. Navíc nabízí rodinné pokoje, které jsou prostorné a mají oddělenou ložnici pro rodiče.

Pokud hledáte levnější ubytování, máte na výběr z řady hotelů jako je Zahabia Hotel & Beach Resort, Desert Pearl Apartments a Triton Empire Hotel. Tyto hotely nabízejí jednoduché, ale útulné pokoje a základní zařízení.

Kromě ubytování na pláži, máte možnost si pronajmout luxusní apartmány s výhledem na moře. Tato možnost je ideální pro ty, kteří chtějí mít větší soukromí.

V obou lokalitách najdete v blízkosti řadu restaurací, kaváren a barů. Tyto restaurace nabízejí chutné jídlo a nápoje za rozumné ceny. Můžete si vychutnat tradiční egyptské speciality nebo mezinárodní kuchyni.

Celkově bych doporučil tyto lokality pro ty, kteří chtějí zažít něco nového a poznat novou kulturu. Egypt nabízí mnoho příležitostí k poznání a odpočinku a Makadi Bay a Hurghada jsou ideálními místy k tomu, aby si toto všechno užili. Zvolte si ubytování a vychutnejte si svůj pobyt!


Nejčastější dotazy a odpovědi Egypt Hurghada Makadi Bay


1. Jaká je nejlepší doba na návštěvu Hurghady a Makadi Bay v Egyptě?

Nejlepší doba na návštěvu Hurghady a Makadi Bay je mezi říjnem a květnem, kdy je počasí příjemné a teploty se pohybují kolem 25-30 °C.

2. Jak se dostanu z letiště do Hurghady a Makadi Bay?

Z letiště v Hurghadě existují různé možnosti dopravy do Hurghady a Makadi Bay, včetně taxi služeb, předplacených transferů nebo hotelových shuttle busů. Doporučuje se předem zarezervovat dopravu, aby se zajistila pohodlná a bezpečná jízda.

3. Jaké jsou hlavní atrakce v Hurghadě a Makadi Bay?

Hurghada a Makadi Bay jsou populární destinace pro potápění a šnorchlování, díky svému bohatému podmořskému světu. Další atrakce zahrnují vodní sporty, jako je windsurfing a jízda na vodním skútru, výlety na korálové ostrovy v Rudém moři, návštěvy egyptských chrámů a povinnou zastávku v Hurghadském akváriu.

4. Jaké jsou možnosti ubytování v Hurghadě a Makadi Bay?

Hurghada a Makadi Bay nabízí širokou škálu ubytovacích možností pro různé cestovatelské potřeby a rozpočty. Patří sem luxusní hotely, plavební lodě, apartmány a rodinné rezorty. Doporučuje se vybrat si ubytování s přístupem k pláži, vzhledem k bohatství vodních aktivit v regionu.

5. Je v Egyptě bezpečno cestovat?

Egypt je turisticky populární destinace a mnoho oblastí, včetně Hurghady a Makadi Bay, je dobře střeženo a bezpečno pro cestovatele. Nicméně je vždy dobré sledovat aktuální cestovní zprávy a dodržovat příslušné zákony a doporučení místních úřadů a konzulátů.

6. Jaké jsou pokyny ohledně místní kultury a obyčejů v Egyptě?

V Egyptě je vhodné respektovat místní kulturu a obyčeje. Doporučuje se oblečení, které pokrývá ramena a kolena, zejména při návštěvě náboženských míst. Je také vhodné se vyvarovat přílišného alkoholu a dodržovat zvyky a zvyklosti místních lidí.

7. Jaké jsou možnosti stravování v Hurghadě a Makadi Bay?

Hurghada a Makadi Bay nabízí širokou škálu stravovacích možností. Existují restaurace nabízející tradiční egyptskou kuchyni, stejně jako mezinárodní kuchyně, včetně italské, asijské, středomořské a dalších. V mnoha hotelech jsou také k dispozici all-inclusive stravovací možnosti.

8. Jaká je místní měna a kde si mohu směnit peníze?

Místní měna Egyptu je egyptská libra (EGP). Směna peněz je možná v místních bankách, směnárnách, v některých hotelech a na letištích. Je také možné platit kreditními kartami v mnoha obchodech a restauracích, ale je vždy dobré mít také hotovost na malé nákupy nebo tzv. Tržní prodej.

9. Můžu pít vodu z kohoutku v Hurghadě a Makadi Bay?

Ne, není doporučeno pít vodu z kohoutku v Hurghadě a Makadi Bay. Je bezpečnější pít balenou vodu, kterou lze snadno zakoupit v obchodech nebo v hotelových restauracích.

10. Jaká jsou doporučená očkování před cestou do Egypta?

Před cestou do Egypta se doporučuje se poradit s lékařem o doporučených očkováních. Obvykle jsou doporučena očkování proti hepatitidě A a B, cholerě, žloutence a břišnímu tyfu. Opět je vždy nejlepší se poradit s odborníkem kvůli osobním zdravotním podmínkám a historii.


Počasí Egypt Hurghada Makadi Bay


Egypt je známý především svým slunečným počasím a krásnými plážemi. Jednou z nejoblíbenějších turistických destinací v Egyptě je Hurghada, která se nachází ve východní části země u Rudého moře, poblíž města Makadi Bay. Tento region je ideálním místem pro ty, kteří chtějí strávit dovolenou sluníčkem a koupáním v moři.

Hurghada a Makadi Bay jsou místy, kde vládne celoročně vysoká teplota, a tak je to jedno z nejideálnějších míst v Egyptě pro turisty, kteří si chtějí vychutnat pravý pocit při slunění a koupání. Během zimních měsíců v Hurghadě a Makadi Bay sledujeme příjemné teploty kolem 20 až 25 stupňů Celsia a naopak během letních měsíců teploty dosahují vysokých 30 až 40 stupňů Celsia.

Vlhkost vzduchu v této oblasti se pohybuje kolem 60 %, což znamená, že je vzduch velice příjemný a také nevysušuje kůži ani sliznice, což usnadňuje dech při dýchání.

Rudé moře je místem, kde se mohou turisté těšit na neuvěřitelné podvodní krásy. Průzračná voda ukazuje krásu tropického korálového útesu, množství ryb v nejrůznějších barvách a velikostech. Voda je po celý rok dostatečně teplá na koupání a šnorchlování, což je jeden z hlavních druhů zábavy v recreačním odvětví.

S výjimkou západní strany nočního pohoří je Egypt charakterizován pouštěmi. Pouště přitahují velké množství návštěvníků co si chtějí prohlédnout krásnou vegetaci, přírodu a zajímavé geologické útvary. Pouště a pohoří se nacházejí tradičně dále od pobřeží a mnozí turisté je navštíví během svého pobytu v této oblasti.

Díky těmto faktorům se staly Hurghada a Makadi Bay velmi oblíbenými turistickými destinacemi, které budou příjemným místem pro ty, kteří si chtějí užít horkého počasí, klidu a překrásného přírodního prostředí.


Letenka Egypt Hurghada Makadi Bay


Egypt je jedním z oblíbených turistických cílů mezi milovníky slunce, tepla a pláže. Mezi nejatraktivnější destinace patří Hurghada, která se nachází na východě Egypta, na břehu Rudého moře. Tato oblíbená letoviska nabízí mnoho možností pro relaxaci, potápění a objevování bohaté egyptské historie. Jednou z těchto letovisek je Makadi Bay, která je ideální volbou pro dovolenou plnou relaxace a klidu.

Makadi Bay je přímořské letovisko nacházející se necelých 30 kilometrů od Hurghady. Toto malebné letovisko láká turisty svou nádhernou pláží s jemným pískem a průzračnou vodou Rudého moře. Pokud se rozhodnete navštívit Makadi Bay, budete si moci užívat idylické atmosféry, klidu a vzdálenosti od ruchu běžného života. Tento turistický ráj je skvělou volbou pro ty, kteří hledají odpočinek a zároveň možnost prozkoumávat okolní přírodu a kulturu.

Jednou z nejvýznamnějších atrakcí Makadi Bay je potápění. Díky své poloze u Rudého moře nabízí jedno z nejlepších potápěčských míst na světě. Pod hladinou můžete objevit úchvatné podmořské světy, obdivovat korálové útesy a tvory jako jsou barakudy, rejnoci a pestrobarevné rybičky. Pokud jste začátečníci, můžete se zde také naučit potápět se pod dohledem odborníků.

Pro ty, kteří se zajímají o bohatou historii Egypta, je ideální možností návštěva starověkého města Luxor. Toto fascinující místo je bohaté na archeologické památky a památky UNESCO. Můžete se vydat na výlet a objevovat úžasné chrámy jako jsou Karnak nebo Luxorský chrám. Cestou se také můžete zastavit na návštěvě Údolí králů, kde jsou pohřbeni slavní faraoni, nebo na ostrově korálových útesů v oblasti Nilu.

Co se týče ubytování, Makadi Bay nabízí širokou škálu luxusních hotelů a rezortů, které splní všechna očekávání. Můžete si vybrat z pečlivě navržených all-inclusive hotelů s fantastickými plážovými výhledy, moderními bazény a špičkovými wellness centry.

Pokud máte chuť ochutnat místní kuchyni, Makadi Bay je plné skvělých restaurací, které nabízejí široký výběr egyptských specialit. Můžete si vychutnat čerstvé ryby a plody moře, grilované maso nebo tradicionální jídla jako kushari, kouskous nebo falafel.

Letenka do Egypta do letoviska Hurghada a poté do Makadi Bay je snadno dostupná z mnoha letišť. Pokud hledáte dovolenou plnou slunce, relaxace a fascinujících zážitků, pak je návštěva tohoto kouzelného místa určitě tou správnou volbou.


Dovolená Egypt Hurghada Makadi Bay


Hurghada je oblíbená turistická destinace v Egyptě, která se nachází na pobřeží Rudého moře. Jednou z nejpopulárnějších částí Hurghady je Makadi Bay, která nabízí krásné pláže, bohatý podmořský život a luxusní resorty.

Makadi Bay je malý přímořský letovisko ve východním Egyptě, které se nachází asi 30 kilometrů jižně od Hurghady. To znamená, že je přímo přístupné z letiště v Hurghadě, což je velkým kladem pro turisty, kteří chtějí strávit dovolenou na tomto úžasném místě.

Jedním z největších taháků Makadi Bay je jeho krásná pláž, která je ideální pro odpočinek a relaxaci. Pláž je dlouhá a písčitá, s tyrkysovými vodami Rudého moře, což vytváří kouzelnou atmosféru. Plážové resorty nabízejí lehátka a slunečníky, takže si zde můžete užít slunných dní a osvěžující koupání v moři.

Makadi Bay je také známá svým podmořským světem a je jedním z nejlepších míst v Egyptě pro potápění a šnorchlování. Objevte nádherné korálové útesy a rozmanitost mořského života, který zahrnuje pestrobarevné ryby, korály a další fascinující tvory. Existuje mnoho potápěčských center a škol, které nabízejí kurzy pro začátečníky i pokročilé potápěče, takže každý si může užít tuto podvodní dobrodružství.

Makadi Bay nenabízí pouze krásné pláže, ale také luxusní resorty a hotely. Tyto hotely mají obvykle veškeré vybavení, které potřebujete pro pohodlný pobyt, včetně bazénů, restaurací, barů, wellness a fitness center. Můžete si vybrat z různých typů ubytování, včetně rodinných pokojů, apartmánů a vil, které vyhovují vašim potřebám a představám.

Co se týče aktivit mimo pláže a hotely, Makadi Bay nabízí různé možnosti. Můžete se vydat na výlet do starého města Hurghada, kde se můžete projít historickými uličkami a navštívit tradiční trhy. Další zajímavou atrakcí je výlet do pouště, kde si můžete vyzkoušet jízdu na velbloudech a poznat působivou pouštní krajinu.

Pokud hledáte odpočinek, dovolená v Egyptě v Makadi Bay je pro vás ideální volbou. Krásné pláže, skvělé ubytování, možnosti potápění a šnorchlování a další atrakce v okolí vás udrží zaneprázdněné a spokojené během celého pobytu. Hurghada Makadi Bay je kombinací přepychu, dobrodružství a odpočinku, který si zasloužíte.


Největší online sortiment letenek

Záruka nejnižší ceny

Výhodné ceny letenek

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Objevit letenky